Český tenisový svaz
Název:
A3
Datum:
09.-13.08.
Pořadatel:
TO TJ Tesla Pardubice (A - 500)
Kódové číslo:
616117
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson
Kvalifikace
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 10:00 hod.
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 10:00 hod.
Kontaktní osoba:
Knoflíček Zdeněk
Valčíkova 228
53002 Mikulovice
Tel. (1):
737628673
E-mail:
zdenek.knoflicek@seznam.cz

Aplikace ČTS

Aplikace ČTS pro telefony iphone a android Vám umožní snadný a rychlý přístup k výsledkům soutěží jednotlivců i družstev Českého tenisového svazu. Můžete si zde vytvořit seznam svých oblíbených hráčů a už nikdy nepropásnete žádný jejich výsledek. Aplikace Vás upozorní dokonce i na rozlosování turnaje, kterého se Váš oblíbený hráč účastní.

Aplikace pro iphone
Aplikace pro android

Aplikace je prvních 30 dní zdarma. Pokud se Vám bude aplikace líbit, můžete si zaplatit roční předplatné v částce 399,–Kč.

Napište nám Vaše postřehy a nápady na app@cztenis.cz

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). Pokud se hráč odhlásil ze seznamu hlavní soutěže popř. kvalifikace, nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Pokud se hráč odhlásil ze seznamu náhradníků, žádnou penalizaci nedostává.
Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje. Penalizace neplatí pro hráče, kteří v čase ukončení přihlášek (1 den před zahájením turnaje v čase 18:00) jsou v seznamu náhradníků.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Foldová Kateřina 02.09.2010 TK Ústí n.Labem
18
35
0
 
24.04.2024 07:06:50
2.
Višňovská Vanessa 28.01.2010 TK DEZA Valašské Meziříčí
29
30
0
 
25.04.2024 18:21:28
3.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
36
25
0
 
23.04.2024 12:38:20
4.
Kaslová Sofie 29.08.2010 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
37
25
0
 
05.04.2024 20:26:45
5.
Radová Sofie 21.01.2010 SK HAMR, z.s.
38
25
0
 
17.05.2024 23:20:35
6.
Pěnčíková Tereza 25.06.2011 TK PRECHEZA Přerov o.s.
47
20
10
 
16.04.2024 06:47:55
7.
Latislavová Tereza 08.09.2010 LTC VITON České Budějovice,z.s.
50
20
0
 
24.04.2024 12:52:55
8.
Kučerová Eliška 13.10.2011 TC Brno.
57
20
9
 
23.04.2024 07:59:01
9.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 SK Tenis Tišnov
59
20
0
 
09.05.2024 14:01:37
10.
Reifová Justýna 12.02.2011 LTC Modřany 2005
60
20
13
 
06.04.2024 10:23:10
11.
Dufková Viktorie 09.07.2010 SK Vitality Slezsko o.s.
64
20
0
 
04.04.2024 07:15:31
12.
Šulcová Gabriela 02.01.2011 I.ČLTK Praha
67
15
14
 
21.04.2024 23:49:49
13.
Klusáčková Barbora 20.07.2011 TO TJ Tesla Pardubice
69
15
18
 
08.05.2024 18:24:51
14.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC BORS CLUB
71
15
0
 
08.04.2024 12:29:36
15.
Koutníková Bára 22.08.2011 Tenisový klub Eden HK
91
15
48
 
04.04.2024 00:14:07
16.
Kočíková Barbora 26.12.2010 ŽLTC Brno
91
15
0
 
11.04.2024 20:18:36
17.
Drábová Sára 21.09.2011 SK HAMR, z.s.
99
12
58
 
21.04.2024 16:21:11
18.
Ulich Viktorie 03.04.2011 Pliskova Tennis Academy-Říčany
100
12
140
 
04.04.2024 15:46:10
19.
Zimová Lela 09.07.2010 Lokomotiva Praha
101
12
0
 
04.04.2024 18:27:23
20.
Svoboda Adéla 19.04.2012 TK Olymp Praha
109
12
27
 
11.04.2024 12:38:17
21.
Žáčková Marcela 26.11.2010 TJ Spoje Praha
114
12
0
 
22.04.2024 13:20:14
22.
Říhová Jitka 14.10.2010 LTC Pardubice
117
12
0
 
04.04.2024 20:04:56
23.
Langášová Zuzana 19.10.2011 TC Brno.
118
12
22
 
15.04.2024 23:45:57
24.
Janoviaková Renata 29.11.2010 TK TENNISPOINT FM
119
12
0
 
04.04.2024 10:22:00
25.
Marušáková Kristýna 30.04.2011 TK Zlín
121
12
65
 
14.04.2024 09:45:16
26.
Rutarová Julie 22.07.2011 TK Mohelnice, z.s.
133
12
70
 
04.04.2024 00:10:35
27.
Gottvaldová Anna 26.02.2011 TO TJ Tesla Pardubice
134
12
57
 
06.04.2024 18:37:40
28.
Haring Nicole 04.11.2010 TK Na Dolině o.s.
153
9
0
 
06.04.2024 00:39:50
29.
Horehleďová Barbora 22.11.2010 TJ Sokol Uherský Brod
158
9
0
 
04.04.2024 21:01:13
30.
Maturová Sonia 18.11.2012 TK AGROFERT Prostějov
160
9
32
 
14.04.2024 22:21:29
31.
Dudlová Denisa 29.03.2012 TENIS-CENTRUM DTJ HK
176
9
36
 
23.04.2024 13:47:31
32.
Plešková Eliška 14.02.2011 LTC Mladá Boleslav z.s.
197
9
82
 
21.05.2024 21:21:29
33.
Kašprišin Beata 02.09.2011 TC Dvůr Králové, z.s.
199
9
143
 
04.04.2024 09:27:53
34.
Marešová Beata 12.07.2012 TK Sparta Praha
224
6
11
 
10.05.2024 08:04:33
35.
Vychodilová Tereza 22.05.2013 TK AGROFERT Prostějov
249
6
30
 
03.04.2024 22:57:24
36.
Ševčíková Adéla 11.11.2011 Pašťa tenis, z.s.
252
6
157
 
04.04.2024 08:15:16
37.
Gralton Francesca 13.08.2011 Sportovní klub Třebechovice pod Orebem,z.s.
282
6
206
 
04.04.2024 06:08:56
38.
Šebístková Tereza 23.03.2012 LTC Humpolec
336
4
56
 
14.04.2024 17:56:40
39.
Švecová Lena 05.02.2012 TENIS SLOVÁCKO z.s.
379
4
33
 
21.04.2024 19:58:19
40.
Patáková Klára 18.07.2011 SK Uherský Brod
475
4
78
 
04.04.2024 15:21:09
41.
Dostálová Sofie 25.07.2012 TK PRECHEZA Přerov o.s.
544
3
163
 
04.04.2024 22:18:49
42.
Skalická Eliška 23.10.2013 TENIS-CENTRUM DTJ HK
551
3
89
 
10.04.2024 12:41:14
43.
Francová Nela 24.10.2012 TK PTA Kolín
727
1
271
 
04.04.2024 20:28:56
44.
Yaronova Neta 05.11.2011 Pála Vízner Tennis z.s.
727
1
260
 
15.05.2024 03:08:03