Český tenisový svaz

Holubová Eliška

Datum narození:
12.09.2010
Platnost reg. do:
02.11.2024
Klub:
TJ Lokomotiva Veselí n.L.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2021
SK Aritma Praha
253 (9)
 
 
 
2022-Z
SK Aritma Praha
97 (15)
450 (3)
 
 
2022-L
TJ Lokomotiva Veselí n.L.
64 (20)
212 (6)
 
 
2023-Z
TJ Lokomotiva Veselí n.L.
31 (1)
107 (15)
 
 
2023-L
TJ Lokomotiva Veselí n.L.
57 (1)
78 (15)
603 (3)
 
2024-Z
TJ Lokomotiva Veselí n.L.
 
47 (25)
305 (6)
 
2024-L
TJ Lokomotiva Veselí n.L.
 
48 (20)
204 (9)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.11.2023, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 600), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
17.11.2023, Halový oblastní přebor

jihočeský (P - 600), K: 8/8

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02. Krajský přebor I.
27.4.2024, TJ TK Hluboká nad Vltavou A - Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A
6
2.
02. Krajský přebor I.
04.5.2024, Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A - TK Sezimovo Ústí A
4
3.
02. Krajský přebor I.
11.5.2024, LTC Velešín z.s. - Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A
1
 Družstva celkem (2hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02. Krajský přebor I.
27.4.2024, TJ TK Hluboká nad Vltavou A - Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A
6
2.
02. Krajský přebor I.
04.5.2024, Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A - TK Sezimovo Ústí A
0
3.
02. Krajský přebor I.
11.5.2024, LTC Velešín z.s. - Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. A
3
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
08. JUNIOR TOUR
28.4.2024, LTC VITON České Budějovice,z.s. A - LTC Tábor 1903 A
4
2.
08. JUNIOR TOUR
05.5.2024, LTC Tábor 1903 A - Sokol TK Kaplice A
9
3.
08. JUNIOR TOUR
12.5.2024, TK Písek - LTC Tábor 1903 A
0
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
08. JUNIOR TOUR
28.4.2024, LTC VITON České Budějovice,z.s. A - LTC Tábor 1903 A
0
2.
08. JUNIOR TOUR
05.5.2024, LTC Tábor 1903 A - Sokol TK Kaplice A
9
3.
08. JUNIOR TOUR
12.5.2024, TK Písek - LTC Tábor 1903 A
1
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23
17.02.2024

LTC Modřany 2005 (B - 900), K: 8/8

8>4 Holubová, Cenklová - Zimová, Ulich 3:6, 6:4, 1:0 (7)
4>2 Jelínková, Radová - Holubová, Cenklová 6:4, 6:3
získané body: 17 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0