Český tenisový svaz
Název:
Mistrovství ČR staršího žactva
Datum:
26.-31.07.
Pořadatel:
ČTS (M)
Místo konání:
H- Val. Mez. D- Dobříš
Kódové číslo:
516700
Dvorců + povrch:
8 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
Ne do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
ČTS Fiala Leoš
Ostrov Štvanice 38
170 00 Praha 7
Tel. (1):
777 922 395
Tel. (2):
222 333 418
E-mail:
leos.fiala@cztenis.cz

Poznámka pořadatele:

Poznámka pořadatele:
Mistrovství České republiky starších žáků 26. – 31.7.2021 – Tenisový klub DEZA Valašské Meziříčí, z.s.
Adresa dvorců: Kouty 1581, 757 01 Valašské Meziříčí

Počet dvorců: 10 (8 turnajových dvorců, 2 dvorce na rozehrávku po celý den)
Ředitelství mistrovství:

Vrchní rozhodčí turnaje: Josef Vlk, 733 544 793
Ředitel turnaje: Dušan Křesala, 603 581 240
Zástupce ředitele turnaje: Vojtěch Vala, 724 011 664
Lékař: MUDr. Hana Berdychová

Ubytování, sekretariát, informace, prezentace:

- Žaneta Pavelková – 606 762 922, rezervace@tenisdeza.cz
- Možnost ubytování přímo v areálu Tenisového klubu


PROGRAM NA TURNAJ

Sobota 31. 7. 2021
10:00 finále dvouhry (1)
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kločurek Daniel 08.03.2007 TK Sparta Praha
29
45
 
2. nasazený
04.06.2021 10:07:27
2.
Petrofský David 07.06.2007 LOB S.A. Bohnice, z.s.
30
45
 
3. nasazený
16.06.2021 13:32:03
3.
Doskočil Martin 01.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
35
45
 
TE 40. 1. nasazený
15.07.2021 22:26:00
4.
Dvořák Filip 28.05.2007 TK Ústí n.Labem
36
35
 
 
27.05.2021 09:12:09
5.
Kozlovský Matyáš 30.09.2007 TK Sparta Praha
41
35
 
poslední dle CŽ
27.05.2021 15:04:50
6.
Raštica Jan 19.03.2008 TK AGROFERT Prostějov
42
35
1
nominace JM
27.05.2021 13:31:57
7.
Pospíšil Matěj 11.03.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
43
35
 
nominace SM
07.07.2021 11:29:46
8.
Fröhlich Max 09.07.2007 I.ČLTK Praha
44
35
 
nominace Pha
14.06.2021 17:34:40
9.
Klofáč Tobiáš 10.03.2007 SK Meteor Praha
45
30
 
nominace Pha
05.06.2021 10:02:27
10.
Fröhlich Jan 09.07.2007 I.ČLTK Praha
48
30
 
nominace Praha
14.06.2021 17:35:37
11.
Škrlík Mathias 19.02.2008 LTK Liberec
49
30
12
nominace SČ
20.06.2021 13:17:35
12.
Pešat Oliver 19.02.2007 TK Na Dolině o.s.
52
30
 
nominace SM
24.05.2021 20:43:30
13.
Hanačík Antonín 05.02.2007 TK Zlín
56
30
 
volná karta ČTS
19.05.2021 22:36:56
14.
Šefčík Lukáš 11.12.2007 TK Pelhřimov
62
30
 
nominace JČ
03.06.2021 10:15:16
15.
Šnajdr Denis 14.06.2007 TC Brno.
65
30
 
volná karta ČTS
07.07.2021 22:19:28
16.
Rašín Jakub 22.06.2007 Severočeská tenisová o.s.
67
25
 
volná karta ČTS
24.06.2021 07:15:47
17.
Komínek Kryštof 08.05.2008 TK Sparta Praha
68
25
2
nominace Pha
26.05.2021 10:59:04
18.
Grois Ondřej 27.06.2007 TK PRECHEZA Přerov o.s.
70
25
 
nominace SM
16.06.2021 06:30:59
19.
Brückner David 20.03.2008 Tenisový klub Havlíčkův Brod,z.s.
73
25
3
nominace VČ
13.06.2021 20:25:10
20.
Chodora Radek 23.01.2007 TK Start Praha-Topolka
77
25
 
nominace Pha
07.06.2021 15:00:48
21.
Šmejcký Jakub 09.02.2008 I.ČLTK Praha
79
25
44
volná karta ČTS
14.06.2021 22:59:28
22.
Hanák Ondřej 21.06.2007 TK Na Dolině o.s.
79
25
 
volná karta ČTS
12.07.2021 16:34:55
23.
Čepelík Matouš 08.03.2008 LTK Liberec
82
20
4
nominace SČ
13.06.2021 19:46:09
24.
Bureš Oliver 04.04.2007 Pliskova Tennis Academy, z.s.
94
20
 
nominace Praha
22.05.2021 17:59:16
25.
Voleský Daniel 22.10.2007 SK HAMR, z.s.
95
20
 
nominace Pha
17.06.2021 10:06:13
26.
Káňa Viktor 09.02.2007 TK Havířov, z.s.
97
20
 
nominace SM
14.06.2021 17:40:54
27.
Kučírek Daniel 01.08.2007 LTC Houštka
101
20
 
nominace StČ
23.05.2021 10:06:36
28.
Kubec Filip 07.04.2007 SK HAMR, z.s.
110
15
 
nominace Pha
16.06.2021 16:00:41
29.
Žiška Štěpán 01.09.2008 ŽLTC Brno
111
15
5
volná karta ČTS
29.06.2021 09:06:10
30.
Lebiš Josef 04.01.2008 Sokol Letovice
113
15
18
nominace JM
24.06.2021 10:50:34
31.
Sýkora Jan 13.02.2008 TK AGROFERT Prostějov
127
15
22
nominace JM
31.05.2021 22:07:40
32.
Rat Daniel 09.05.2008 TENIS Klánovice
129
15
26
volná karta ČTS
25.06.2021 15:13:34
33.
Kotrc Aleš 04.01.2008 TK Sparta Praha
137
15
8
volná karta ČTS
21.07.2021 07:56:06
34.
Podrábský Miroslav 15.08.2007 TJ Sparta Úpice
141
15
 
nominace VČ
17.06.2021 13:04:20
35.
Kilian Darek 29.09.2007 ŽLTC Brno
150
15
 
nominace JM
23.06.2021 07:53:42
36.
Novák Filip Zdeněk 26.01.2007 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
152
15
 
nominace JČ
15.06.2021 21:32:43
37.
Novotný Adam 06.09.2007 TCG Karlovy Vary
161
12
 
nominace ZČ
07.07.2021 14:51:51
38.
Loužecký Jan 03.05.2007 Lokomotiva Beroun
168
12
 
nominace StČ
15.06.2021 07:47:33
39.
Vaněk Daniel 27.04.2008 I.ČLTK Praha
177
12
23
volná karta ČTS
10.07.2021 00:33:50
40.
Psota Jan 20.03.2008 TK Slavia Plzeň
204
12
7
nominace ZČ
13.06.2021 21:01:57
41.
Fojtů Lukas 19.01.2008 I.ČLTK Praha
212
12
10
volná karta ČTS
08.07.2021 08:46:41
42.
Kreysa Jan 02.09.2009 LTK Liberec
247
9
19
nom. dle MČR ml.ž.
12.07.2021 12:45:58
43.
Košárko Filip 31.05.2008 TK AGROFERT Prostějov
279
9
6
nominace JM
18.05.2021 22:12:41
44.
Braun Denis 18.04.2008 Severočeská tenisová o.s.
399
6
137
nominace SČ
04.07.2021 13:32:59
45.
Křesala Matyáš 23.04.2007 TK DEZA Valašské Meziříčí
433
6
 
volná karta pořadatele
20.07.2021 07:47:09
46.
Syryčanský Adam 23.07.2009 TK DEZA Valašské Meziříčí
532
4
37
volná karta pořadatele
20.07.2021 07:47:00

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Zachař Jan 16.01.2007 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
85
20
 
2. náhradník StČ
12.07.2021 10:44:57
2.
Valenta Ondřej 14.12.2007 TK Spartak Jihlava
100
20
 
 
25.06.2021 10:22:31
3.
Bryol Filip 22.06.2007 TK Pelhřimov
100
20
 
1. náhradník JČ
19.07.2021 12:35:50
4.
Němeček Marek 17.07.2007 TENIS SLOVÁCKO z.s.
102
20
 
 
02.06.2021 19:41:04
5.
Blaška Sebastian 07.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
108
20
24
 
28.05.2021 00:06:24
6.
Macháček David 03.03.2008 TC BORS CLUB
117
15
20
 
15.07.2021 06:27:37
7.
Čank Tobiáš 04.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
127
15
57
 
21.06.2021 17:52:00
8.
Flídr Rodan 12.12.2007 TENIS-CENTRUM DTJ HK
140
15
 
1. náhradník VČ
23.06.2021 09:15:43
9.
Váňa Tomáš 18.02.2007 TK Zlín
143
15
 
 
12.06.2021 11:11:49
10.
Holub Jakub 08.01.2008 TK Slavia Plzeň
143
15
45
 
16.07.2021 09:28:49
11.
Jandík Tomáš 29.08.2007 TO SK Žamberk
156
15
 
2. náhradník VČ
23.06.2021 09:15:12
12.
Martinovič Filip 27.06.2007 TO VOKD Ostrava-Poruba
157
15
 
 
16.07.2021 22:13:55
13.
Klimša Ondřej 15.07.2008 TK SC OSTRAVA
160
12
33
1. náhradník SM
19.07.2021 11:47:02
14.
Dvořák Šimon 24.02.2007 LTC Tábor 1903
163
12
 
2. náhradník JČ
06.07.2021 23:34:37
15.
Doležal Lukáš 08.07.2007 ŽLTC Brno
163
12
 
 
11.07.2021 21:33:23
16.
Jendřejek Daniel 12.10.2008 TK Slavia Orlová
175
12
61
 
24.06.2021 19:51:15
17.
Svoboda Josef 25.10.2008 TK AGROFERT Prostějov
181
12
21
 
16.07.2021 17:21:06
18.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
218
12
62
3. náhradník StČ
07.07.2021 23:14:33
19.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
226
9
116
1. náhradník StČ
15.06.2021 07:48:06
20.
Vilt Václav 12.04.2008 TK Škoda Plzeň z.s.
227
9
53
1. náhradník ZČ
19.07.2021 11:41:04
21.
Hrbáč Jan 02.11.2008 TK Havířov, z.s.
256
9
54
 
18.07.2021 08:29:41
22.
Bělík Antonín 05.10.2007 TJ Kralupy o.s.
305
9
 
 
29.05.2021 21:11:14
23.
Střílka Sven 20.10.2008 SK LAMA o.s.
309
9
72
 
15.07.2021 15:00:14
24.
Čech Marek 31.08.2008 TK AGROFERT Prostějov
320
6
42
 
01.07.2021 09:50:14
25.
Krotký Michal 27.11.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
341
6
212
 
18.06.2021 23:22:13
26.
Kotrba Adam 27.03.2008 TK Slavia Plzeň
410
6
78
2. náhradník ZČ
07.07.2021 08:58:17

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Stehlík Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
910
1
253
odhlášeno hráčem
21.06.2021 17:34:23
2.
Krejčí Tomáš 25.03.2009 Tenis Dobříš
235
9
9
odhlášeno hráčem
14.07.2021 07:35:03
3.
Čížek David 29.11.2007 LTC České Budějovice,z.s.
273
9
 
odhlášeno hráčem
14.07.2021 21:53:15
4.
Horáček Josef 16.02.2007 TK AGROFERT Prostějov
52
30
 
odhlášeno hráčem
15.07.2021 05:53:55
5.
Kraus Matyáš 19.05.2007 LTC Beroun, z.s.
245
9
 
odhlášeno hráčem
17.07.2021 22:21:22
6.
Zerai Rayen 17.03.2008 TC Brno.
111
15
56
odhlášeno hráčem
18.07.2021 11:21:29
7.
Kovář Adam 21.11.2007 TK Na Dolině o.s.
99
20
 
odhlášeno hráčem
19.07.2021 18:51:58
8.
Pelc Adam 06.09.2007 TK Opava
122
15
 
odhlášeno hráčem
20.07.2021 11:31:36
9.
Drápela Daniel 23.10.2007 TO TJ Svitavy
102
20
 
odhlášeno hráčem
20.07.2021 15:28:10
10.
Červenka Matěj 04.06.2008 TK Ústí n.Labem
300
9
75
odhlášeno hráčem
22.07.2021 14:33:42
11.
Martínek Tobiáš 05.06.2008 LTK Liberec
116
15
80
odhlášeno hráčem
23.07.2021 22:15:51
12.
Duda Adam 02.08.2008 TK Horní Měcholupy
138
15
32
IS: lhůta 5 dní
09.09.2021 16:42:51