Český tenisový svaz

Kilian Darek

Datum narození:
29.09.2007
Platnost reg. do:
13.04.2023
Klub:
ŽLTC Brno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TC-MJ TENIS Líšeň
368 (12)
1090 (3)
 
 
2019
TC-MJ TENIS Líšeň
205 (20)
916 (3)
 
 
2020
ŽLTC Brno
92 (1)
298 (9)
 
 
2021
ŽLTC Brno
 
150 (15)
 
 
2022-Z
ŽLTC Brno
 
90 (1)
348 (6)
 
2022-L
ŽLTC Brno
 
169 (1)
300 (6)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.09.2022

TK Líšeň (C - 350), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
10.09.2022

TK Líšeň (C - 350), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/1
10.09.2022

TK Líšeň (C - 350), K: 4/4

8>4 Kilian, Šošolík - Trojčák, Pačes 6:1, 6:1
4>2 Kilian, Šošolík - Prokop, Tesař 6:2, 6:2
2>1 Kilian, Šošolík - Zivčák, Šmíd 6:2, 6:4
získané body: 15 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
04. II.TŔÍDA sk.BA
30.4.2022, TK Uherské Hradiště - ŽLTC Brno C
0
2.
04. II.TŔÍDA sk.BA
7.5.2022, ŽLTC Brno C - Sokol Brno Žabovřesky
1
3.
04. II.TŔÍDA sk.BA
14.5.2022, Sokol Brno Žabovřesky B - ŽLTC Brno C
1
4.
04. II.TŔÍDA sk.BA
28.5.2022, ŽLTC Brno C - TK Zlín C
0
5.
04. II.TŔÍDA sk.BA
4.6.2022, LTC Hodonín - ŽLTC Brno C
0
6.
04. II.TŔÍDA sk.BA
18.6.2022, ŽLTC Brno C - BLTC Brno B
1
7.
04. II.TŔÍDA sk.BA
25.6.2022, TC Holešov, o.s. - ŽLTC Brno C
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
04. II.TŔÍDA sk.BA
30.4.2022, TK Uherské Hradiště - ŽLTC Brno C
0
2.
04. II.TŔÍDA sk.BA
7.5.2022, ŽLTC Brno C - Sokol Brno Žabovřesky
0
3.
04. II.TŔÍDA sk.BA
14.5.2022, Sokol Brno Žabovřesky B - ŽLTC Brno C
0
4.
04. II.TŔÍDA sk.BA
28.5.2022, ŽLTC Brno C - TK Zlín C
0
5.
04. II.TŔÍDA sk.BA
4.6.2022, LTC Hodonín - ŽLTC Brno C
0
6.
04. II.TŔÍDA sk.BA
18.6.2022, ŽLTC Brno C - BLTC Brno B
0
7.
04. II.TŔÍDA sk.BA
25.6.2022, TC Holešov, o.s. - ŽLTC Brno C
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
04.12.2021, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 500), K: 4/4

10
2
11.12.2021

TK Pelhřimov (C - 500), K: 4/4

10
3
18.12.2021, Mladcova Cup 2021

SK Zlín-Mladcová (C - 500), K: 4/-

0
4
08.01.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 500), K: 4/4

10
5
29.01.2022

TK TILIA Brno (C - 500), K: 4/4

10
6
05.02.2022, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 600), K: 8/8

0
7
12.02.2022, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 8/8

22
8
19.02.2022

TJ Jiskra Strážnice (C - 500), K: 4/4

0
9
26.02.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 500), K: 4/4

15
10
12.03.2022, Chimney Cup

TJ Brno-Komín (C - 500), K: 4/4

0
11
26.03.2022, SEED SERVICE CUP 2022

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 4/4

0
12
21.05.2022, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

0
13
01.07.2022, B1

Slavoj Český Brod (B - 400), K: 8/8

0
14
09.07.2022, TK J.HRADEC CUP

Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C - 300), K: 4/4

10
15
16.07.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/4

20
16
23.07.2022, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 300), K: 4/4

10
17
26.07.2022

TK Tuřany (C - 300), K: 4/5

10
18
13.08.2022, TC Holešov, o.s.

TC Holešov, o.s. (C - 300), K: 4/-

15
19
16.08.2022, Wilson Cup

SK Tenis Tišnov (C - 300), K: 4/4

10
20
20.08.2022, Chimney Cup 2022

TJ Brno-Komín (C - 300), K: 4/4

10
21
23.08.2022, Memoriál Filipa Unzeitiga

TK Uherské Hradiště (B - 400), K: 8/8

0
22
26.08.2022, Tesla Brno Cup 2022

Tenisový klub Tesla Brno (C - 300), K: 4/4

20
23
03.09.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/4

15
24
29.07.2022, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/-

0
25
13.08.2022

TK Tuřany (C - 300), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
197/24

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
04.12.2021, NTC Cup

NTC Kyjov (C - 500), K: 4/4

0
2
11.12.2021

TK Pelhřimov (C - 500), K: 4/4

7
3
18.12.2021, Mladcova Cup 2021

SK Zlín-Mladcová (C - 500), K: 4/-

-
4
08.01.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 500), K: 4/4

0
5
29.01.2022

TK TILIA Brno (C - 500), K: 4/4

0
6
05.02.2022, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 600), K: 8/8

0
7
12.02.2022, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 8/8

0
8
19.02.2022

TJ Jiskra Strážnice (C - 500), K: 4/4

0
9
26.02.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 500), K: 4/4

10
10
12.03.2022, Chimney Cup

TJ Brno-Komín (C - 500), K: 4/4

0
11
26.03.2022, SEED SERVICE CUP 2022

LTC Vysoké Mýto (C - 500), K: 4/4

0
12
21.05.2022, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/8

8
13
01.07.2022, B1

Slavoj Český Brod (B - 400), K: 8/8

0
14
09.07.2022, TK J.HRADEC CUP

Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. (C - 300), K: 4/4

0
15
16.07.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/4

15
16
23.07.2022, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 300), K: 4/4

10
17
26.07.2022

TK Tuřany (C - 300), K: 4/5

10
18
13.08.2022, TC Holešov, o.s.

TC Holešov, o.s. (C - 300), K: 4/-

-
19
16.08.2022, Wilson Cup

SK Tenis Tišnov (C - 300), K: 4/4

10
20
20.08.2022, Chimney Cup 2022

TJ Brno-Komín (C - 300), K: 4/4

7
21
23.08.2022, Memoriál Filipa Unzeitiga

TK Uherské Hradiště (B - 400), K: 8/8

0
22
26.08.2022, Tesla Brno Cup 2022

Tenisový klub Tesla Brno (C - 300), K: 4/4

10
23
03.09.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/4

15
24
29.07.2022, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/-

-
25
13.08.2022

TK Tuřany (C - 300), K: -/4

10
 Jednotlivci celkem
112/22
11.12.2021

TK Pelhřimov (C - 500), K: 4/4

8>4 Kilian, Valenta - Malý, Petrů 6:7, 6:4, 1:0
4>2 Duchoň, Šefčík - Kilian, Valenta 7:5, 6:3
získané body: 7 b.
29.01.2022

TK TILIA Brno (C - 500), K: 4/4

8>4 Kilian, Sýkora - Grois, Jurda 1:0, scr.
4>2 Križan, Rychtář - Kilian, Sýkora 6:3, 4:6, 1:0 (4)
získané body: 0 b.
05.02.2022, TC Brno CUP

TC Brno. (B - 600), K: 8/8

16>8 Sýkora, Raštica - Kilian, Prášek 2:6, 6:4, 1:0 (3)
získané body: 0 b.
19.02.2022

TJ Jiskra Strážnice (C - 500), K: 4/4

16>8 Nagy Filip- Kilian Darek6:4, 5:7, 1:0 (8)
získané body: 0 b.
26.02.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 500), K: 4/4

8>4 Kilian, Nagy - CEBÁK, Makovský 6:0, 6:1
4>2 Kilian, Nagy - Pytel, Jurda 4:6, 6:3, 1:0 (7)
2>1 Duchoň, Havel - Kilian, Nagy 7:5, 6:3
získané body: 10 b.
23.07.2022, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 300), K: 4/4

8>4 Kilian, Kubíček - Hlaváč, Šrenk 6:1, 6:1
4>2 Kilian, Kubíček - Puskeiler, Koryťák 1:6, 6:3, 1:0 (8)
2>1 Prášek, Nagy - Kilian, Kubíček 6:1, 6:2
získané body: 10 b.
26.07.2022

TK Tuřany (C - 300), K: 4/5

16>8 Kubíček, Kilian - Mandelík, Mandelík 6:4, 6:4
8>4 Kubíček, Kilian - Puskeiler, Koryťák 6:4, 2:6, 1:0 (7)
4>2 Prášek, Nagy - Kubíček, Kilian 6:1, 6:3
získané body: 10 b.
16.08.2022, Wilson Cup

SK Tenis Tišnov (C - 300), K: 4/4

8>4 Jurda, Kilian - Kuba, Dufek 6:4, 6:3
4>2 Jurda, Kilian - Kříž, Válek 6:2, 6:3
2>1 Votřel, Krňávek - Jurda, Kilian 6:1, 6:4
získané body: 10 b.
20.08.2022, Chimney Cup 2022

TJ Brno-Komín (C - 300), K: 4/4

8>4 Kilian, Šošolík - Pytel, Blaška 6:4, 5:7, 1:0 (2)
4>2 Koryťák, Lebiš - Kilian, Šošolík 4:6, 6:4, 1:0 (6)
získané body: 7 b.
13.08.2022

TK Tuřany (C - 300), K: -/4

4>2 Kilian, Koryťák - Schaur, Doležal 5:7, 6:3, 1:0 (9)
2>1 Jurda, Krňávek - Kilian, Koryťák 6:2, 6:2
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. I.TŔÍDA D
1.5.2022, TK Znojmo - ŽLTC Brno B
4
2.
22. I.TŔÍDA D
8.5.2022, ŽLTC Brno B - TC Brno.B
1
3.
22. I.TŔÍDA D
15.5.2022, ŽLTC Brno C - ŽLTC Brno B
4
4.
22. I.TŔÍDA D
29.5.2022, ŽLTC Brno B - TJ Brno-Komín
6
5.
22. I.TŔÍDA D
5.6.2022, TK Spartak Jihlava B - ŽLTC Brno B
0
6.
22. I.TŔÍDA D
19.6.2022, ŽLTC Brno B - TC Brno.
6
7.
22. I.TŔÍDA D
26.6.2022, ŽLTC Brno B - TC Bajda Kroměříž
0
 Družstva celkem (2hra)
21
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. I.TŔÍDA D
1.5.2022, TK Znojmo - ŽLTC Brno B
3
2.
22. I.TŔÍDA D
8.5.2022, ŽLTC Brno B - TC Brno.B
0
3.
22. I.TŔÍDA D
15.5.2022, ŽLTC Brno C - ŽLTC Brno B
0
4.
22. I.TŔÍDA D
29.5.2022, ŽLTC Brno B - TJ Brno-Komín
0
5.
22. I.TŔÍDA D
5.6.2022, TK Spartak Jihlava B - ŽLTC Brno B
0
6.
22. I.TŔÍDA D
19.6.2022, ŽLTC Brno B - TC Brno.
0
7.
22. I.TŔÍDA D
26.6.2022, ŽLTC Brno B - TC Bajda Kroměříž
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
24
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23
1.5.2022, 22. I.TŔÍDA D
TK Znojmo - ŽLTC Brno B
team Wirgler, Vomela - Kilian, Kubíček 2:6, 6:4, 6:7
získané body: 3 b.
8.5.2022, 22. I.TŔÍDA D
ŽLTC Brno B - TC Brno.B
team Valenta, Kilian - Blaška, Melichar 6:1, 1:6, 6:7
získané body: 0 b.
5.6.2022, 22. I.TŔÍDA D
TK Spartak Jihlava B - ŽLTC Brno B
team - Kilian Darek scr.
získané body: 0 b.
team - Žiška scr.
získané body: 0 b.
19.6.2022, 22. I.TŔÍDA D
ŽLTC Brno B - TC Brno.
team Kilian Darek - Zerai Rayen 6:1, 0:6, 6:3
získané body: 6 b.