Český tenisový svaz

Braun Denis

Datum narození:
18.04.2008
Platnost reg. do:
17.04.2025
Klub:
TK Most
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Žatec
334 (12)
 
 
 
2020
TK Žatec
217 (15)
708 (4)
 
 
2021
Severočeská tenisová o.s.
137 (1)
399 (6)
 
 
2022-Z
Severočeská tenisová o.s.
 
174 (9)
540 (4)
 
2022-L
TK Most
 
192 (9)
661 (3)
 
2023-Z
TK Most
 
211 (1)
505 (4)
 
2023-L
TK Most
 
345 (1)
471 (6)
 
2024-Z
TK Most
 
 
530 (4)
 
2024-L
TK Most
 
 
610 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DA 1A
27.04.2024, Slavoj Litoměřice - TK Most B
0
2.
DA 1A
04.05.2024, TK Most B - TK Louny B
0
3.
DA 1A
11.05.2024, TK Most B - LTC Panorama Teplice
3
4.
DA 1A
25.05.2024, TK Kadaň - TK Most B
4
5.
DA 1A
15.06.2024, TK Most B - TK Žatec A
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DA 1A
27.04.2024, Slavoj Litoměřice - TK Most B
0
2.
DA 1A
04.05.2024, TK Most B - TK Louny B
4
3.
DA 1A
11.05.2024, TK Most B - LTC Panorama Teplice
0
4.
DA 1A
25.05.2024, TK Kadaň - TK Most B
3
5.
DA 1A
15.06.2024, TK Most B - TK Žatec A
0
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14
27.04.2024, DA 1A
Slavoj Litoměřice - TK Most B
team Šimánek, Hudeček - Braun, Kloub 2:6, 6:3, 10:5
získané body: 0 b.
04.05.2024, DA 1A
TK Most B - TK Louny B
team Braun Denis - Lerch Aleš 5:7, 3:6
získané body: 0 b.
04.05.2024, DA 1A
TK Most B - TK Louny B
team Braun, Kloub - Lerch, Mareš 7:5, 4:6, 1:0
získané body: 4 b.
11.05.2024, DA 1A
TK Most B - LTC Panorama Teplice
team Jochman, Braun - Holán, Sedláček 7:6, 5:7, 0:1
získané body: 0 b.
25.05.2024, DA 1A
TK Kadaň - TK Most B
team Samek Jan - Braun Denis 1:6, 6:7
získané body: 4 b.
25.05.2024, DA 1A
TK Kadaň - TK Most B
team Samek, Holka - Perůtka, Braun 2:6, 5:7
získané body: 3 b.
15.06.2024, DA 1A
TK Most B - TK Žatec A
team Braun Denis - Koutník Marek 4:6, 6:0, 1:6
získané body: 0 b.
15.06.2024, DA 1A
TK Most B - TK Žatec A
team Braun, Kloub - , scr.
získané body: 0 b.
16.12.2023

TK Most (B - 800), K: 8/8

16>8 Šubert, Tichy - Kloub, Braun 6:4, 6:4
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DD1A
05.05.2024, TK Most A - TK Žatec
1
2.
DD1A
12.05.2024, TK Severní Terasa A Střekov - TK Most A
3
3.
DD1A
26.05.2024, LTC Panorama Teplice - TK Most A
4
4.
DD1A
02.06.2024, TK Most A - TK Kadaň
12
5.
DD1A
16.06.2024, TK Ústí n.Labem A - TK Most A
9
 Družstva celkem (2hra)
29
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
32
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DD1A
05.05.2024, TK Most A - TK Žatec
1
2.
DD1A
12.05.2024, TK Severní Terasa A Střekov - TK Most A
2
3.
DD1A
26.05.2024, LTC Panorama Teplice - TK Most A
0
4.
DD1A
02.06.2024, TK Most A - TK Kadaň
0
5.
DD1A
16.06.2024, TK Ústí n.Labem A - TK Most A
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
32
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
31
05.05.2024, DD1A
TK Most A - TK Žatec
team Braun Denis - Bešík Filip 6:0, 6:1
získané body: 1 b.
05.05.2024, DD1A
TK Most A - TK Žatec
team Braun, Kloub - Mikloš, Koníček 6:1, 6:2
získané body: 1 b.
02.06.2024, DD1A
TK Most A - TK Kadaň
team Braun Denis - Straka Lukáš 6:4, 2:6, 6:0
získané body: 12 b.
02.06.2024, DD1A
TK Most A - TK Kadaň
získané body: - b.