Český tenisový svaz

Kraus Matyáš

Datum narození:
19.05.2007
Platnost reg. do:
18.01.2023
Klub:
LTC Beroun, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
LTC Beroun, z.s.
1129 (4)
 
 
 
2020
LTC Beroun, z.s.
331 (1)
720 (4)
 
 
2021
LTC Beroun, z.s.
 
245 (9)
 
 
2022
LTC Beroun, z.s.
 
87 (1)
384 (4)
 
03.08.2021

TK Březnice (C - 250), K: 4/4

16>8 Kraus, Bisek - Křivanec, Pos 6:1, 6:0
8>4 Čukan, Javůrek - Kraus, Bisek 7:6, 6:4
získané body: 5 b.
09.08.2021

SK Meteor Praha (C - 300), K: 4/-

16>8 Kraus Matyáš- Velek Matěj2:6, 6:4, 1:0 (6)
8>4 Burián Marek- Kraus Matyáš6:0, 6:2
získané body: 10 b.
28.08.2021

SPORT EDEN Beroun (C - 250), K: 4/4

8>4 Novotný, Sina - Peroutka, Kraus 3:6, 6:4, 1:0 (3)
získané body: 0 b.
11.09.2021

SPORT EDEN Beroun (C - 250), K: -/4

8>4 Novák, Filip - Kraus, Bisek 2:6, 6:1, 1:0 (6)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
6.6.2021 NT 12.6., SK Tenis Kladno - LTC Beroun, z.s.
0
2.
21 - I. třída A
20.6.2021 NT 27.6., LTC Beroun, z.s. - TJ Kralupy o.s.
1
3.
21 - I. třída A
30.5.2021 NT 3.6., LTC Beroun, z.s. - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
6.6.2021 NT 12.6., SK Tenis Kladno - LTC Beroun, z.s.
0
2.
21 - I. třída A
20.6.2021 NT 27.6., LTC Beroun, z.s. - TJ Kralupy o.s.
1
3.
21 - I. třída A
30.5.2021 NT 3.6., LTC Beroun, z.s. - Lokomotiva Beroun
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2
01.07.2021

Sokol Královice (C - 300), K: 4/4

4>2 Kraus, Krechler - Tichy, Schwarz 6:1, 6:0
2>1 Kraus, Krechler - Sirotek, Furlet 4:2, scr.
získané body: 15 b.
10.07.2021

Sportclub Řevnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

4>2 Bisek, Kraus - Tuček, Janda 6:1, 6:2
2>1 Bisek, Kraus - Mutl, Janoštík 0:6, 6:1, 1:0 (8)
získané body: 15 b.
15.07.2021

Tenis Brandýs n.L. (C - 300), K: 4/4

8>4 Kraus, Sirotek - Červený, Martinovič 6:0, 6:0
4>2 Sedlatý, Hejnar - Kraus, Sirotek 6:4, 4:6, 1:0 (8)
získané body: 7 b.
07.08.2021, TECNIFIBRE CUP

LTC Beroun, z.s. (C - 250), K: 4/4

8>4 Kraus, Sirotek - Kaloš, Masopust 6:1, 6:1
4>2 Kraus, Sirotek - Ambrož, Jourdren 6:4, 6:1
2>1 Hošpes, Mutl - Kraus, Sirotek 0:6, 6:2, 1:0
získané body: 10 b.
30.08.2021

Sportclub Řevnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

8>4 Mutl, Kraus - Šupáček, Janda 6:3, 6:0
4>2 Pugner, Janoštík - Mutl, Kraus 3:6, 6:4, 1:0 (7)
získané body: 7 b.
04.09.2021, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 300), K: 4/4

8>4 Kraus, Janda - Doležal, Kahle 6:0, 6:2
4>2 Kraus, Janda - Trojan, Krška 6:0, 6:2
2>1 Hromek, Jumar - Kraus, Janda 6:1, 6:1
získané body: 10 b.
18.09.2021

Sportclub Řevnice, z.s. (C - 300), K: 4/4

4>2 Ambrož, Soukup - Kraus, Bisek 6:1, 6:7, 1:0 (8)
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - II. třída A
5.6.2021 NT 13.6., TK Kročehlavy - LTC Beroun, z.s.
4
2.
33 - II. třída A
19.6.2021 NT 26.6., Lokomotiva Zdice - LTC Beroun, z.s.
3
3.
33 - II. třída A
29.5.2021 NT 30.5., LTC Beroun, z.s. - TJ Kralupy o.s.
9
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - II. třída A
5.6.2021 NT 13.6., TK Kročehlavy - LTC Beroun, z.s.
4
2.
33 - II. třída A
19.6.2021 NT 26.6., Lokomotiva Zdice - LTC Beroun, z.s.
0
3.
33 - II. třída A
29.5.2021 NT 30.5., LTC Beroun, z.s. - TJ Kralupy o.s.
7
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
27