Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A5
Pořadatel:  jihomoravský
Datum:  22.-26.09.
Věk. kategorie:  dorost
Hlavní soutěž
Zikmundová Valérie (1)
 
 
 
Švecová Karolína
6:0, 6:0
 
Divilová Sára
scr.
 
Šramotová Kateřina
6:3, 6:2
 
Nerudová Eliška
7:5, 6:4
 
Žingorová Adéla (15)
4:6, 6:3, 6:1
 
 
 
Brožová Amélie (9)
3:6, 6:4, 6:2
 
 
 
Hrdinová Sofie
scr.
 
Sikorová Klára
6:2, 6:0
 
Dopplerová Barbora
6:1, 6:3
 
Oliveriusová Sára
6:2, 6:4
 
Kopřivová Nikola (5)
7:5, 6:4
 
 
 
Havlová Libuše (3)
76063
 
 
 
Poláková Veronika
6:1, 7:5
 
Zourková Lucie
6:3, 6:1
 
Dvořáčková Anna
6:2, 2:6, 6:3
 
Shejbalová Tereza
scr.
 
Červenková Lucie (10)
6:2, 6:3
 
 
 
Piteráková  Natálie (11)
6:4, 6:0
 
 
 
Stryková Justyna Anna
4:6, 6:3, 6:4
 
Dvořáková Natálie
7:5, 7:5
 
Mošková Natálie
6:3, 7:6 (2)
 
Taxová Victoria
2:6, 6:4, 7:5
 
Nováková Veronika (6)
0:6, 6:3, 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Temenugov Isabella (7)
 
Trunečková Ema
6:2, 6:4
 
Borovičková Nicol
6:1, 6:4
 
Vallová Valentina
scr.
 
Bláhová Nela
6:1, 6:1
 
 
scr.
 
Závišková Barbora (12)
 
 
6:1, 6:2
 
Zástěrová Lucie (13)
 
Skořepová Isabela
7:5, 1:6, 7:5
 
Nováková Erika
6:3, 6:2
 
Chrisstoffels Floortje
7:6 (0), 6:1
 
Barnatová Veronika
6:0, 6:1
 
 
6:4, 4:6, 6:2
 
Brožová Natálie (4)
 
 
6:2, 7:6 (1)
 
Veselá Barbora (8)
 
Blažková  Klára
6:3, 7:6 (3)
 
Holubová Aneta
scr.
 
Slaměníková Lucie
6:3, 6:3
 
Hubáčková Karolína
6:1, 7:5
 
 
6:3, 7:7 (65)
 
Novák Nicol (14)
 
 
7:6 (5), 6:4
 
Prici Terezie (16)
 
Kudláčková  Zuzana
4:6, 6:2, 6:3
 
Dostálová Christina
6:2, 6:3
 
Hostáková Julie
6:4, 6:3
 
Sokolová Marie
6:2, 6:3
 
 
scr.
 
Jantačová Elen (2)
 
Rozhodčí turnaje: Přerovský Karel (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Po rozlosování se odhlásila nasazená hráčka Chytilová, na její místo byla dle SŘT zařazena první nenasazená Piteráková. Na uvolněné místo doplněna LL Šramotová. V ponděli v 10.00 finále dvouhry

Hrací plán byl automaticky vylosován 22.09.2022 12:40:22

Změny v hracím plánu:
Pozice 46: Jirousková Karoline (27.03.2008) ---> Barnatová Veronika (09.09.2006)
Důvod: nepozornost při zařazení hráček do hs
Pozice 5: Piteráková Natálie (27.08.2007) ---> Šramotová Kateřina (13.07.2005)
Důvod: odhlášení nasazené hráčky po rozlosování
Pozice 25: Chytilová Agatha (04.06.2007) ---> Piteráková Natálie (27.08.2007)
Důvod: odhlášení nasazené hráčky
Počet účastníků48
NasazeníBH
Zikmundová Valérie 4920
Jantačová Elen 5215
Havlová Libuše 5415
Brožová Natálie 5615
Kopřivová Nikola 5815
Nováková Veronika 6215
Temenugov Isabella 6715
Veselá Barbora 8212
Kategorie : 12Součet BH: 122
Kódové číslo akce: 412250

Brožová Natálie - Kopřivová Nikola (1)
 
Dvořáková Natálie - Borovičková Nicol
6:2, 6:7 (5), 1:0 (2)
 
Kudláčková  Zuzana - Poláková Veronika
6:1, 6:0
 
Chrisstoffels Floortje - Novák Nicol
7:5, 0:6, 1:0 (8)
 
Brožová Amélie - Nováková Veronika (3)
6:0, 6:3
 
Taxová Victoria - Stryková Justyna Anna
6:3, 6:0
 
Dvořáčková Anna - Slaměníková Lucie
6:4, 6:4
 
Hubáčková Karolína - Nerudová Eliška
6:3, 6:4
 
Žingorová Adéla - Zourková Lucie
4:6, 6:1, 1:0 (4)
 
Oliveriusová Sára - Červenková Lucie
7:5, 5:7, 1:0 (7)
 
Vallová Valentina - Dopplerová Barbora
6:4, 7:6 (4)
 
Holubová Aneta - Veselá Barbora (4)
6:1, 6:0
 
Boudová Valerie - Piteráková  Natálie
6:4, 6:1
 
Šramotová Kateřina - Švecová Karolína
6:2, 6:1
 
Hrdinová Sofie - Hostáková Julie
6:4, 6:3
 
Zikmundová Valérie - Nováková Erika (2)
6:2, 6:1
 

Hrací plán byl automaticky vylosován 23.09.2022 13:51:39
Počet dvojic16
NasazeníBH
Zikmundová Valérie 4920
Brožová Natálie 5615
Kopřivová Nikola 5815
Nováková Veronika 6215
Veselá Barbora 8212
Brožová Amélie 8412
Červenková Lucie 8712
Novák Nicol 9912
Kategorie : 12Součet BH: 113
Kódové číslo akce: 414250

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Šmejdířová Josefína14.06.2005Lokomotiva Praha
Junová Aneta11.09.2006Tenis Cibulka
Linhartová Nela12.04.2007I.ČLTK Praha
Soukupová Lucie26.02.2007TK Písek
Heiderová Karolína04.10.2006TK PRECHEZA Přerov o.s.
Ticháčková Eliška14.12.2006TK Milo Olomouc
Jirousková Karoline27.03.2008Lokomotiva Praha
Šalková Natálie21.06.2006TK Neridé
Raušová Nikola27.01.2006BLTC Brno
Šindelková Nela11.02.2007ŽLTC Brno
Pancová Julie31.03.2007TK Slavia Plzeň
Chytilová Agatha04.06.2007TK AGROFERT Prostějov
Ondrášková Karolína28.10.2008TK PRECHEZA Přerov o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Barnatová Veronika09.09.2006TK PTA Kolín