Datum narození: | 07.08.2006 |
Platnost reg. do: | 02.05.2025 |
Klub: | ČLTK 1928 Olomouc |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2017 | I.NTC Olomouc | 1027 (3) | |||
2018 | I.NTC Olomouc | 278 (9) | |||
2019 | TK Milo Olomouc | 361 (1) | 151 (12) |
||
2020 | TK Milo Olomouc | 113 (15) |
420 (4) | 809 (3) | |
2021 | CLTC Olomouc,z.s. | 153 (1) |
293 (6) | ||
2022-Z | CLTC Olomouc,z.s. | 143 (9) | |||
2022-L | CLTC Olomouc,z.s. | 165 (9) | |||
2023-Z | CLTC Olomouc,z.s. | 176 (9) | 281 (6) | ||
2023-L | TK Zlín | 151 (12) | 301 (6) | ||
2024-Z | TK Zlín | 140 (12) | 375 (6) | ||
2024-L | ČLTK 1928 Olomouc | 149 (9) | 269 (9) |
02.12.2023, Tecnifibre cupSLOVAN HRANICE, z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Trunečková Ema | - | Zichlarzová Vanesa | 6:2, 6:1 |
8>4 | Felux Charlotte | - | Trunečková Ema | 6:4, 6:4 |
získané body: 10 b. |
02.12.2023, Tecnifibre cupSLOVAN HRANICE, z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Kotzmannová, Trunečková | - | Škodáčková, Skalikova | 6:1, 6:0 |
4>2 | Odleváková, Novák | - | Kotzmannová, Trunečková | 6:2, 6:4 |
získané body: 7 b. |
16.12.2023, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
64>32 | Piteráková Natálie | - | Trunečková Ema | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Jusková, Tokářová | - | Trunečková, Sokolová | 6:3, 6:3 |
získané body: 0 b. |
27.01.2024TO SK Žamberk (C - 600), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Trunečková Ema | - | Řezáčová Štěpánka | 2:6, 6:4, 1:0 (8) |
16>8 | Kroisová Adéla | - | Trunečková Ema | 6:0, 6:0 |
získané body: 9 b. |
27.01.2024TO SK Žamberk (C - 600), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Drábková, Drábková | - | Šindelková, Trunečková | Scr |
získané body: 0 b. |
17.02.2024TK Česká Třebová, z.s. (B - 1000), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Hajná Kateřina | - | Trunečková Ema | 6:1, 6:7 (4), 6:1 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024TK Česká Třebová, z.s. (B - 1000), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Brožová, Zourková | - | Trunečková, Hartingerová | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |
02.03.2024, Babolat Cup 2024TK Znojmo (B - 900), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Skořepová Isabela | - | Trunečková Ema | 6:3, 2:6, 1:0 |
získané body: 0 b. |
02.03.2024, Babolat Cup 2024TK Znojmo (B - 900), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
23.03.2024, VITÁLNÍ TURNAJ SK Vitality Slezsko o.s. (B - 800), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Trunečková Ema | - | Skalikova Sophie | 6:2, 6:0 |
16>8 | Prici Terezie | - | Trunečková Ema | 7:5, 6:1 |
získané body: 17 b. |
23.03.2024, VITÁLNÍ TURNAJ SK Vitality Slezsko o.s. (B - 800), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
19.04.2024, A1 Kvalifikace MČR ILTC Pardubice (A - 700), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
64>32 | Slavíková Barbora | - | Trunečková Ema | 6:0, 6:1 |
získané body: 0 b. |
19.04.2024, A1 Kvalifikace MČR ILTC Pardubice (A - 700), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
19.04.2024, A1 Kvalifikace MČR ILTC Pardubice (A - 700), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
2>1 | Trunečková Ema | - | Heiderová Karolína | 1:0, scr. |
získané body: 0 b. |
19.04.2024, A1 Kvalifikace MČR ILTC Pardubice (A - 700), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 25.11.2023Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 4/- | 0 |
2 | 10.02.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 8/8 | 25 |
Jednotlivci celkem | 25/2 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 25.11.2023Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 4/- | - |
2 | 10.02.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 8/8 | 12 |
Jednotlivci celkem | 12/1 |
25.11.2023Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Šenková Anna | - | Trunečková Ema | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
25.11.2023Tenisový klub Studénka z.s. (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Trunečková Ema | - | Gabzdylová Natálíe | 6:2, 6:2 |
16>8 | Trunečková Ema | - | Pospíšilová Nikola | 7:5, 7:5 |
8>4 | Ondrášková Karolína | - | Trunečková Ema | 7:6 (1), 6:1 |
získané body: 25 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborseveromoravský (P - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Trunečková, Pavlišová | - | Sněhotová, Vavrečková | 6:0, 6:1 |
8>4 | Hartingerová, Horutová | - | Trunečková, Pavlišová | 7:6 (3), 7:6 (5) |
získané body: 12 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |