Český tenisový svaz

Nerudová Eliška

Datum narození:
13.12.2007
Platnost reg. do:
05.11.2022
Klub:
TC Brno.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK Tuřany
463 (6)
 
 
 
2019
TK Tuřany
177 (15)
 
 
 
2020
TK Tuřany
71 (1)
373 (6)
 
 
2021
TC Brno.
 
118 (12)
609 (3)
 
2022-Z
TC Brno.
 
65 (1)
227 (6)
 
2022-L
TC Brno.
 
81 (1)
204 (6)
500 (3)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.11.2021, Chimney Cup

TJ Brno-Komín (C - 650), K: 4/4

15
2
12.03.2022, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 700), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
15/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.11.2021, Chimney Cup

TJ Brno-Komín (C - 650), K: 4/4

0
2
12.03.2022, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 700), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
01. DIVIZE A
25.6.2022, TC Brno B - HTK Třebíč B
0
1.
02. I.TŔÍDA A
30.4.2022, TK Spartak Jihlava B - TC Brno C
0
2.
02. I.TŔÍDA A
28.5.2022, TC Brno C - TK TILIA Brno
3
3.
02. I.TŔÍDA A
18.6.2022, Jiskra Otrokovice B - TC Brno C
0
1.
07. III.TŔÍDA sk.DA
4.6.2022, TC Brno D - ŽLTC Brno D
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
01. DIVIZE A
25.6.2022, TC Brno B - HTK Třebíč B
0
1.
02. I.TŔÍDA A
30.4.2022, TK Spartak Jihlava B - TC Brno C
0
2.
02. I.TŔÍDA A
28.5.2022, TC Brno C - TK TILIA Brno
0
3.
02. I.TŔÍDA A
18.6.2022, Jiskra Otrokovice B - TC Brno C
0
1.
07. III.TŔÍDA sk.DA
4.6.2022, TC Brno D - ŽLTC Brno D
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.12.2021, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 500), K: 4/4

0
2
18.12.2021, Wilson Cup

SK Tenis Tišnov (C - 500), K: 4/4

10
3
05.02.2022, Mladcova Cup 2022

SK Zlín-Mladcová (B - 600), K: 8/8

16
4
12.02.2022, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 8/8

0
5
19.02.2022, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/4

0
6
26.02.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 500), K: 4/4

15
7
05.03.2022, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 500), K: 4/4

0
8
19.03.2022, Chimney Cup

TJ Brno-Komín (C - 500), K: 4/4

10
9
26.03.2022, Babolat Cup

TK Znojmo (B - 600), K: 8/8

22
10
16.04.2022, TOMMY TOUR 2022 - 1. turnaj

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/4

15
11
21.05.2022, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/-

0
12
01.07.2022, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

0
13
05.07.2022

Jiskra Otrokovice (B - 400), K: 8/-

0
14
09.07.2022

BLTC Brno (C - 300), K: 4/4

10
15
16.07.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/4

15
16
23.07.2022, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 300), K: 4/4

20
17
26.07.2022

TK Tuřany (C - 300), K: 4/4

20
18
30.07.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/4

15
19
10.08.2022, Memoriál JUDr Jankoviče

Slovácký TK Břeclav (C - 300), K: 4/4

30
20
23.08.2022, Memoriál Filipa Unzeitiga

TK Uherské Hradiště (B - 400), K: 8/8

0
21
26.08.2022, Tesla Brno Cup 2022

Tenisový klub Tesla Brno (C - 300), K: 4/4

10
22
29.08.2022

TK Kunštát (C - 300), K: 4/4

15
23
03.09.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/4

30
24
10.09.2022, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 4/-

15
25
17.09.2022, CT TK ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 500), K: 8/8

22
26
22.09.2022, A5

jihomoravský (A - 500), K: 12/12

45
27
24.09.2022, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 300), K: 4/-

30
28
11.03.2022, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 600), K: 8/-

8
29
22.09.2022, A5

jihomoravský (A - 500), K: 12/-

0
30
20.08.2022, Chimney Cup 2022

TJ Brno-Komín (C - 300), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
373/29

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.12.2021, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 500), K: 4/4

0
2
18.12.2021, Wilson Cup

SK Tenis Tišnov (C - 500), K: 4/4

10
3
05.02.2022, Mladcova Cup 2022

SK Zlín-Mladcová (B - 600), K: 8/8

0
4
12.02.2022, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 600), K: 8/8

0
5
19.02.2022, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 500), K: 4/4

15
6
26.02.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 500), K: 4/4

15
7
05.03.2022, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 500), K: 4/4

10
8
19.03.2022, Chimney Cup

TJ Brno-Komín (C - 500), K: 4/4

0
9
26.03.2022, Babolat Cup

TK Znojmo (B - 600), K: 8/8

0
10
16.04.2022, TOMMY TOUR 2022 - 1. turnaj

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 300), K: 4/4

15
11
21.05.2022, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 400), K: 8/-

-
12
01.07.2022, O pohár Tenisového klubu DEZA - B

TK DEZA Valašské Meziříčí (B - 400), K: 8/8

0
13
05.07.2022

Jiskra Otrokovice (B - 400), K: 8/-

-
14
09.07.2022

BLTC Brno (C - 300), K: 4/4

10
15
16.07.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/4

15
16
23.07.2022, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 300), K: 4/4

10
17
26.07.2022

TK Tuřany (C - 300), K: 4/4

7
18
30.07.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/4

15
19
10.08.2022, Memoriál JUDr Jankoviče

Slovácký TK Břeclav (C - 300), K: 4/4

15
20
23.08.2022, Memoriál Filipa Unzeitiga

TK Uherské Hradiště (B - 400), K: 8/8

0
21
26.08.2022, Tesla Brno Cup 2022

Tenisový klub Tesla Brno (C - 300), K: 4/4

0
22
29.08.2022

TK Kunštát (C - 300), K: 4/4

15
23
03.09.2022, JODA CUP

TC-MJ TENIS Líšeň (C - 300), K: 4/4

15
24
10.09.2022, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 300), K: 4/-

-
25
17.09.2022, CT TK ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 500), K: 8/8

16
26
22.09.2022, A5

jihomoravský (A - 500), K: 12/12

0
27
24.09.2022, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 300), K: 4/-

-
28
11.03.2022, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 600), K: 8/-

-
29
22.09.2022, A5

jihomoravský (A - 500), K: 12/-

-
30
20.08.2022, Chimney Cup 2022

TJ Brno-Komín (C - 300), K: -/4

10
 Jednotlivci celkem
193/24

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23. II.TŔÍDA sk.AD
1.5.2022, HTK Třebíč B - TC Brno C
1
2.
23. II.TŔÍDA sk.AD
15.5.2022, Sokol Jemnice - TC Brno C
4
3.
23. II.TŔÍDA sk.AD
29.5.2022, TC Brno C - LTC Velen Boskovice
4
4.
23. II.TŔÍDA sk.AD
5.6.2022, TC Brno C - SK Tenis Tišnov B
0
5.
23. II.TŔÍDA sk.AD
19.6.2022, BLTC Brno B - TC Brno C
1
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23. II.TŔÍDA sk.AD
1.5.2022, HTK Třebíč B - TC Brno C
1
2.
23. II.TŔÍDA sk.AD
15.5.2022, Sokol Jemnice - TC Brno C
3
3.
23. II.TŔÍDA sk.AD
29.5.2022, TC Brno C - LTC Velen Boskovice
0
4.
23. II.TŔÍDA sk.AD
5.6.2022, TC Brno C - SK Tenis Tišnov B
0
5.
23. II.TŔÍDA sk.AD
19.6.2022, BLTC Brno B - TC Brno C
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15