Český tenisový svaz

Bláhová Nela

Datum narození:
02.05.2006
Platnost reg. do:
23.11.2022
Klub:
Slavoj Český Brod
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
Slavoj Český Brod
416 (6)
 
 
 
2018
Slavoj Český Brod
322 (9)
 
 
 
2019
Slavoj Český Brod
128 (1)
502 (4)
 
 
2020
Slavoj Český Brod
 
158 (12)
734 (3)
 
2021
Slavoj Český Brod
 
166 (1)
214 (6)
 
2022-Z
Slavoj Český Brod
 
 
184 (6)
523 (3)
2022-L
Slavoj Český Brod
 
 
170 (9)
369 (4)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.11.2021, Czech Tennis Academy Rudná

CTA Rudná (C - 550), K: 4/4

10
2
22.01.2022, Chomutovský pohár

TK Chomutov (C - 600), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
20/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.11.2021, Czech Tennis Academy Rudná

CTA Rudná (C - 550), K: 4/4

0
2
22.01.2022, Chomutovský pohár

TK Chomutov (C - 600), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02 - I. třída B
25.06.2022 NT 02.07., TK Radošovice - SK Tenis Rohatsko
1
1.
08 - III. třída B
25.06.2022 NT 02.07., TK Radošovice B - Tenis Semice a.s. B
0
2.
08 - III. třída B
30.04.2022 NT 08.05., Sokol Říčany B - TK Radošovice B
1
3.
08 - III. třída B
07.05.2022 NT 15.05., TK Radošovice B - 1.TK Pacov B
1
4.
08 - III. třída B
04.06.2022 NT 19.06., Slavoj Žiželice B - TK Radošovice B
1
5.
08 - III. třída B
14.05.2022 NT 22.05., LTC Houštka C - TK Radošovice B
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02 - I. třída B
25.06.2022 NT 02.07., TK Radošovice - SK Tenis Rohatsko
0
1.
08 - III. třída B
25.06.2022 NT 02.07., TK Radošovice B - Tenis Semice a.s. B
0
2.
08 - III. třída B
30.04.2022 NT 08.05., Sokol Říčany B - TK Radošovice B
1
3.
08 - III. třída B
07.05.2022 NT 15.05., TK Radošovice B - 1.TK Pacov B
1
4.
08 - III. třída B
04.06.2022 NT 19.06., Slavoj Žiželice B - TK Radošovice B
1
5.
08 - III. třída B
14.05.2022 NT 22.05., LTC Houštka C - TK Radošovice B
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I. třída B
26.06.2022 NT 03.07., Slavoj Český Brod B - LTC Houštka B
0
2.
22 - I. třída B
01.05.2022 NT 07.05., TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - Slavoj Český Brod B
0
3.
22 - I. třída B
05.06.2022 NT 11.06., Slavoj Český Brod B - TK Radošovice
4
4.
22 - I. třída B
08.05.2022 NT 14.05., Slavoj Český Brod B - TO SK Mělník
4
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I. třída B
26.06.2022 NT 03.07., Slavoj Český Brod B - LTC Houštka B
0
2.
22 - I. třída B
01.05.2022 NT 07.05., TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - Slavoj Český Brod B
5
3.
22 - I. třída B
05.06.2022 NT 11.06., Slavoj Český Brod B - TK Radošovice
4
4.
22 - I. třída B
08.05.2022 NT 14.05., Slavoj Český Brod B - TO SK Mělník
3
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20