Název: | Wilson Tempo Cup | Pořadatel: | Tempo Praha | Datum: | 31.07-02.08. | Věk. kategorie: | dorost |
|
|
Bražina Michael | | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Šidlík David | | 6:2, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
Hanke Max | 6:3, 6:2 | | | | | |
| | | | | | |
Kameník David | | | 6:2, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Bubla Michal | | 6:0, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Krňávek David | | | | 6:0, 7:6 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sedláček Mirek | | 6:3, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Voleský Daniel | | | 6:3, 6:7 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Tuša Robert | | 6:0, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kameník Lukáš | | | | | 6:3, 3:6, 1:0 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kubec Filip | | 7:5, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Flusser Robin | | | 0:1, scr. | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klim David | | 6:3, 6:7, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Hanuš Marek | | | | 6:2, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Fára Jan | | 3:6, 6:3, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Kusý Jakub | | | 6:0, 6:0 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Sina Jakub | | 6:3, 7:5 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Přistoupil Marek | | | | | | 6:4, 6:3 |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Teuber René | | 6:3, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Samek Jan | | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klim Filip | | 3:6, 6:3, 1:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pelant Jakub | | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Buchanevyč Vladislav | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Straka Lukáš | | | 6:4, 7:5 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Židů Petr | | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Stibůrek Filip | | | | | 6:3, 6:2 | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Pelant Marek | | 6:1, 6:2 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Rychetský Matyáš | | | 6:1, 6:3 | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Popravkin Andrej | | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Mitáš Jakub | | | | 6:3, 6:2 | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Klepáč Adam | | 6:3, 6:0 | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
| | | | | | |
Brázda Filip | | | 6:3, 3:6, 1:0 | | | |
| | | | | | |
Teuber Eric | 6:3, 6:4 | | | | | |
| | | | | | |
| | 6:4, 6:1 | | | | |
| | | | | | |
Rat Adam | | | | | | |
| | | | | | |
Rozhodčí turnaje: Stefan Baltic - 773233866 |
Poznámka pořadatele: POŘADÍ ZÁPASŮ – DOROSTENCI PONDĚLÍ:
Finále 9.00.
|
| Počet účastníků | 34 | Nasazení | CŽ | BH | Bražina Michael | 244 | 9 | Rat Adam | 333 | 6 | Židů Petr | 336 | 6 | Kameník Lukáš | 338 | 6 | Stibůrek Filip | 435 | 4 | Sina Jakub | 435 | 4 | Tuša Robert | 444 | 4 | Přistoupil Marek | 453 | 4 |
Kategorie : 4 | Součet BH: 43 |
Kódové číslo akce: 312122 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Kusý Jakub | 06.05.2009 | TK Sparta Praha | Kovačka Matouš | 09.03.2005 | Sokol Říčany |
|