Datum narození: | 29.11.2011 |
Platnost reg. do: | 30.06.2024 |
Klub: | LTC Vysoké Mýto |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2023-Z | LTC Vysoké Mýto | 1015 (3) | |||
2023-L | LTC Vysoké Mýto | 722 (4) | |||
2024-Z | LTC Vysoké Mýto | 406 (1) | |||
2024-L | LTC Vysoké Mýto | 488 (1) | 726 (3) |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 20.01.2024, SEED SERVICE CUP 2024LTC Vysoké Mýto (C - 650), K: 4/4 | 10 |
Jednotlivci celkem | 10/1 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 20.01.2024, SEED SERVICE CUP 2024LTC Vysoké Mýto (C - 650), K: 4/4 | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/1 |
20.01.2024, SEED SERVICE CUP 2024LTC Vysoké Mýto (C - 650), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Rejlková Viktorie | - | Schafferová Natálie | 6:1, 6:2 |
8>4 | Shejbalová Tereza | - | Rejlková Viktorie | 6:0, 6:0 |
získané body: 10 b. |
20.01.2024, SEED SERVICE CUP 2024LTC Vysoké Mýto (C - 650), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Mrózková, Masná | - | Králová, Rejlková | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 13.01.2024, EKOKLIMA A/C CUP 2024LTC Vysoké Mýto (C - 650), K: 4/4 | 0 |
2 | 17.02.2024, DrWITT cup 2024LTC Vysoké Mýto (C - 650), K: 4/4 | 0 |
3 | 23.03.2024, PODA CUP 2024LTC Vysoké Mýto (C - 650), K: 4/4 | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/3 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 13.01.2024, EKOKLIMA A/C CUP 2024LTC Vysoké Mýto (C - 650), K: 4/4 | 0 |
2 | 17.02.2024, DrWITT cup 2024LTC Vysoké Mýto (C - 650), K: 4/4 | 0 |
3 | 23.03.2024, PODA CUP 2024LTC Vysoké Mýto (C - 650), K: 4/4 | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/3 |
13.01.2024, EKOKLIMA A/C CUP 2024LTC Vysoké Mýto (C - 650), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Králová Andrea | - | Rejlková Viktorie | 6:1, 5:7, 1:0 (6) |
získané body: 0 b. |
13.01.2024, EKOKLIMA A/C CUP 2024LTC Vysoké Mýto (C - 650), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Sýkorová, Škorpíková | - | Králová, Rejlková | scr. |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, DrWITT cup 2024LTC Vysoké Mýto (C - 650), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Netolická Elen | - | Rejlková Viktorie | 6:4, 6:3 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, DrWITT cup 2024LTC Vysoké Mýto (C - 650), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Ševčíková, Rutarová | - | Netolická, Rejlková | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
23.03.2024, PODA CUP 2024LTC Vysoké Mýto (C - 650), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Němcová Ella | - | Rejlková Viktorie | 6:0, 6:0 |
získané body: 0 b. |
23.03.2024, PODA CUP 2024LTC Vysoké Mýto (C - 650), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Kočíková, Mullerová | - | Netolická, Rejlková | 6:2, 6:1 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |