Datum narození: | 23.09.2009 |
Platnost reg. do: | 25.02.2025 |
Klub: | TENIS SLOVÁCKO z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2020 | D&M Tennis Academy, z.s. | 839 (4) | |||
2021 | D&M Tennis Academy, z.s. | 623 (4) | |||
2022-Z | D&M Tennis Academy, z.s. | 241 (1) | 479 (3) |
||
2022-L | D&M Tennis Academy, z.s. | 310 (1) | 266 (6) |
||
2023-Z | D&M Tennis Academy, z.s. | 176 (9) |
|||
2023-L | D&M Tennis Academy, z.s. | 145 (12) |
431 (4) | ||
2024-Z | D&M Tennis Academy, z.s. | 153 (1) |
322 (6) | 794 (3) | |
2024-L | TENIS SLOVÁCKO z.s. | 282 (1) |
251 (6) | 828 (3) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
02.12.2023TK TILIA Brno (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kuswito Armini | - | Rašovská Viola | 6:0, 6:4 |
8>4 | Kuswito Armini | - | Hipšrová Magdaléna | 6:4, 6:2 |
4>2 | Petečelová Valentina | - | Kuswito Armini | 6:3, 6:3 |
získané body: 14 b. |
02.12.2023TK TILIA Brno (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
09.12.2023, TS CUPTENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kuswito Armini | - | Vymětalíková Lucie | 6:2, 6:0 |
8>4 | Kuswito Armini | - | Malásková Michaela | 6:2, 6:2 |
4>2 | Miklišová Barbora | - | Kuswito Armini | 6:2, 6:1 |
získané body: 14 b. |
09.12.2023, TS CUPTENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Hrdličková, Rutarová | - | Kuswito, Miklišová | 7:5, 5:7, 1:0 (9) |
získané body: 0 b. |
16.12.2023, Chimney cup 2023TJ Brno-Komín (C - 700), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kuswito Armini | - | Vukadinovičová Dita | 6:2, 6:2 |
8>4 | Petečelová Valentina | - | Kuswito Armini | 4:6, 6:4, 1:0 (7) |
získané body: 10 b. |
16.12.2023, Chimney cup 2023TJ Brno-Komín (C - 700), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
13.01.2024, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Pásková Anna | - | Kuswito Armini | 6:2, 6:1 |
získané body: 0 b. |
20.01.2024, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Kuswito Armini | - | Gebelová Beata | 6:2, 5:7, 1:0 (2) |
16>8 | Koudelková Adriana | - | Kuswito Armini | 6:4, 6:1 |
získané body: 9 b. |
20.01.2024, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 5/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Čoupková, Janůfková | - | Kuswito, Schneiderová | 2:6, 6:3, 1:0 (7) |
získané body: 0 b. |
27.01.2024, JODA CUPTC-MJ TENIS Líšeň (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kuswito Armini | - | Horáková Kamila | 6:2, 6:1 |
8>4 | Kuswito Armini | - | Košuličová Sofie | 6:4, 6:2 |
4>2 | Švecová Karolína | - | Kuswito Armini | 6:0, 6:2 |
získané body: 14 b. |
27.01.2024, JODA CUPTC-MJ TENIS Líšeň (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
03.02.2024, Chimney cup 2024TJ Brno-Komín (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Kuswito Armini | - | Zběhlíková Ema | 6:4, 6:2 |
16>8 | Dřevojanová Eliška | - | Kuswito Armini | 6:0, 6:1 |
získané body: 17 b. |
03.02.2024, Chimney cup 2024TJ Brno-Komín (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Řezáčová, Čermáková | - | BIDZILIA, Kuswito | 6:4, 6:2 |
získané body: 0 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Borovičková Nicol | - | Kuswito Armini | 6:2, 6:1 |
získané body: 0 b. |
10.02.2024, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Skoupá, Kuswito | - | Smejkalová, Pásková | 2:6, 7:5, 1:0 (9) |
8>4 | Holubová, Prici | - | Skoupá, Kuswito | 6:2, 6:0 |
získané body: 12 b. |
17.02.2024TK TILIA Brno (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Kuswito Armini | - | Rašovská Viola | 7:5, 6:2 |
16>8 | Kuswito Armini | - | Hladíková Emma | 6:4, 6:2 |
8>4 | Šperková Anna | - | Kuswito Armini | 6:2, 6:1 |
získané body: 10 b. |
24.02.2024Sokol Letovice (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kuswito Armini | - | Ryvolova Dominika | 6:3, 6:2 |
8>4 | Kovářová Nikita | - | Kuswito Armini | 6:0, 6:1 |
získané body: 10 b. |
24.02.2024Sokol Letovice (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Kuswito, Jančaříková | - | Langášová, Miklišová | 6:2, 6:1 |
4>2 | Petečelová, Nerudová | - | Kuswito, Jančaříková | 3:6, 6:2, 1:0 (4) |
získané body: 7 b. |
02.03.2024, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Višňovská Vanessa | - | Kuswito Armini | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
02.03.2024, TK DEZA CupTK DEZA Valašské Meziříčí (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Višňovská, Dihlová | - | Kuswito, Miklišová | 6:3, 6:0 |
získané body: 0 b. |
09.03.2024, Chimney cup 2024TJ Brno-Komín (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kuswito Armini | - | Dočekalová Kateřina | 6:4, 6:0 |
8>4 | Čoupková Aneta | - | Kuswito Armini | 6:4, 6:4 |
získané body: 10 b. |
09.03.2024, Chimney cup 2024TJ Brno-Komín (C - 700), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Kuswito, Petečelová | - | Filipi, Čoupková | 7:5, 6:7 (5), 1:0 (9) |
2>1 | Kuswito, Petečelová | - | Šenková, Košuličová | 6:4, 6:2 |
získané body: 14 b. |
16.03.2024, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Kuswito Armini | - | Palme Anežka | 6:0, 6:0 |
16>8 | Schneiderová Karin | - | Kuswito Armini | 6:2, 6:1 |
získané body: 7 b. |
16.03.2024, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Košuličová, Hložková | - | Hönschová, Kuswito | 6:4, 7:6 (5) |
získané body: 0 b. |
23.03.2024, ZLTC CUPŽLTC Brno (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Borovičková Nicol | - | Kuswito Armini | 6:1, 6:3 |
získané body: 0 b. |
23.03.2024, ZLTC CUPŽLTC Brno (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Dihlová, Nerudová | - | Pásková, Kuswito | 7:5, 6:2 |
získané body: 0 b. |
24.11.2023, A1TENIS SLOVÁCKO z.s. (A - 1000), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Felux Charlotte | - | Kuswito Armini | 6:1, 6:1 |
získané body: 0 b. |
24.11.2023, A1TENIS SLOVÁCKO z.s. (A - 1000), K: 12/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
15.03.2024, Panorama sport cupPANORAMA Sport Frýdlant nad Ostravicí (B - 900), K: 8/- | ||||
---|---|---|---|---|
2>1 | Bečičková Laura | - | Kuswito Armini | 7:6 (1), 7:5 |
získané body: 0 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |