Český tenisový svaz

Bicencová Anna

Datum narození:
16.02.2008
Platnost reg. do:
12.03.2024
Klub:
TK Slavia Plzeň
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
625 (4)
 
 
 
2021
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
256 (1)
 
 
 
2022-L
TK Slavia Plzeň
 
130 (12)
418 (4)
 
2022-Z
TK Lokomotiva Plzeň z.s.
 
133 (9)
472 (3)
 
2023-Z
TK Slavia Plzeň
 
84 (1)
255 (6)
 
2023-L
TK Slavia Plzeň
 
85 (1)
212 (9)
444 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
07. 2.třída D
29.04.2023, Tempo Praha A - TJ Sokol Vysočany D
6
2.
07. 2.třída D
13.05.2023, Tempo Praha A - TK Sokol Horní Počernice,p.s. A
1
3.
07. 2.třída D
03.06.2023, Tempo Praha A - TC ESO Praha z.s. A
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
07. 2.třída D
29.04.2023, Tempo Praha A - TJ Sokol Vysočany D
0
2.
07. 2.třída D
13.05.2023, Tempo Praha A - TK Sokol Horní Počernice,p.s. A
1
3.
07. 2.třída D
03.06.2023, Tempo Praha A - TC ESO Praha z.s. A
7
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
26.11.2022, Tenis Cibulka Cup 2022

Tenis Cibulka (C - 800), K: 4/4

10
2
03.12.2022, Tempo Praha

Tempo Praha (C - 800), K: 4/4

7
3
17.12.2022

Tenis Cibulka (C - 800), K: 4/4

14
4
06.01.2023, Vitality cup

TC VITALITY Březnice (C - 800), K: 4/4

20
5
14.01.2023

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/4

7
6
21.01.2023, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 800), K: 4/-

10
7
28.01.2023

TC Tachlovice (C - 800), K: 4/4

14
8
04.02.2023

TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 4/4

30
9
11.02.2023, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 500), K: 8/8

24
10
18.02.2023

Lokomotiva Beroun (C - 800), K: 4/4

10
11
25.02.2023, Yonex Bohemians

TO Bohemians Praha (C - 750), K: 4/-

14
12
04.03.2023

TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 5/4

7
13
11.03.2023, Tempo Praha

Tempo Praha (C - 800), K: 4/4

14
14
25.03.2023

TC Tachlovice (C - 800), K: 4/4

7
15
20.05.2023, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

24
16
01.07.2023, O chodský čakan

LTC Domažlice (C - 300), K: 4/4

30
17
09.07.2023, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 400), K: 8/8

34
18
22.07.2023, Klatovy cup

LTK Klatovy (C - 300), K: 4/4

10
19
29.07.2023, TK VS Cup

TK Vodní stavby Plzeň (C - 300), K: 4/4

10
20
05.08.2023, 65.Ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 500), K: 8/8

0
21
09.08.2023

TK Březnice (C - 250), K: 4/4

10
22
26.08.2023, O pohár starosty města Dobřany

TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota (C - 300), K: 4/4

20
23
02.09.2023, TK VS Cup

TK Vodní stavby Plzeň (C - 300), K: 4/4

30
24
09.09.2023, TK Nýrsko open

Tenis klub Nýrsko (C - 300), K: 4/4

30
25
16.09.2023, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 400), K: 8/8

24
26
24.09.2023

RADOST Králův Dvůr (C - 250), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
410/25

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
26.11.2022, Tenis Cibulka Cup 2022

Tenis Cibulka (C - 800), K: 4/4

0
2
03.12.2022, Tempo Praha

Tempo Praha (C - 800), K: 4/4

5
3
17.12.2022

Tenis Cibulka (C - 800), K: 4/4

7
4
06.01.2023, Vitality cup

TC VITALITY Březnice (C - 800), K: 4/4

0
5
14.01.2023

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/4

7
6
21.01.2023, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 800), K: 4/-

-
7
28.01.2023

TC Tachlovice (C - 800), K: 4/4

0
8
04.02.2023

TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 4/4

0
9
11.02.2023, Halový oblastní přebor

západočeský (P - 500), K: 8/8

0
10
18.02.2023

Lokomotiva Beroun (C - 800), K: 4/4

7
11
25.02.2023, Yonex Bohemians

TO Bohemians Praha (C - 750), K: 4/-

-
12
04.03.2023

TK Horní Měcholupy (C - 800), K: 5/4

0
13
11.03.2023, Tempo Praha

Tempo Praha (C - 800), K: 4/4

0
14
25.03.2023

TC Tachlovice (C - 800), K: 4/4

10
15
20.05.2023, Oblastní přebor

západočeský (P), K: 8/8

0
16
01.07.2023, O chodský čakan

LTC Domažlice (C - 300), K: 4/4

14
17
09.07.2023, Pohár Karlovarského kraje

TCG Karlovy Vary (B - 400), K: 8/8

0
18
22.07.2023, Klatovy cup

LTK Klatovy (C - 300), K: 4/4

14
19
29.07.2023, TK VS Cup

TK Vodní stavby Plzeň (C - 300), K: 4/4

10
20
05.08.2023, 65.Ročník dorosteneckého turnaje

SK Tenis Duchcov (B - 500), K: 8/8

0
21
09.08.2023

TK Březnice (C - 250), K: 4/4

7
22
26.08.2023, O pohár starosty města Dobřany

TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota (C - 300), K: 4/4

7
23
02.09.2023, TK VS Cup

TK Vodní stavby Plzeň (C - 300), K: 4/4

14
24
09.09.2023, TK Nýrsko open

Tenis klub Nýrsko (C - 300), K: 4/4

14
25
16.09.2023, CT ŠKODA PLZEŇ z.s.

TK Škoda Plzeň z.s. (B - 400), K: 8/8

0
26
24.09.2023

RADOST Králův Dvůr (C - 250), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
116/24
25.03.2023

TC Tachlovice (C - 800), K: 4/4

16>8 Janoušová Adéla- Bicencová Anna7:6 (7), 2:6, 1:0 (5)
získané body: 7 b.
25.03.2023

TC Tachlovice (C - 800), K: 4/4

8>4 Bicencová, Grobárová - Makovcová, Makovcová 3:6, 6:2, 1:0 (4)
4>2 Bicencová, Grobárová - Salame, Jeřábková 6:3, 6:3
2>1 Tofi, Hrbková - Bicencová, Grobárová 6:1, 5:7, 1:0 (4)
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23. 2.třída A
30.04.2023, Tempo Praha - LOB S.A. Bohnice, z.s. B
0
2.
23. 2.třída A
07.05.2023, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - Tempo Praha
1
3.
23. 2.třída A
14.05.2023, Tempo Praha - TJ Spoje Praha B
0
4.
23. 2.třída A
28.05.2023, TJ Sokol Vysočany C - Tempo Praha
4
5.
23. 2.třída A
18.06.2023, TK Konstruktiva, z.s. - Tempo Praha
1
6.
23. 2.třída A
25.06.2023, Tempo Praha - TJ Solidarita Praha 10 B
6
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23. 2.třída A
30.04.2023, Tempo Praha - LOB S.A. Bohnice, z.s. B
6
2.
23. 2.třída A
07.05.2023, TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. - Tempo Praha
1
3.
23. 2.třída A
14.05.2023, Tempo Praha - TJ Spoje Praha B
5
4.
23. 2.třída A
28.05.2023, TJ Sokol Vysočany C - Tempo Praha
2
5.
23. 2.třída A
18.06.2023, TK Konstruktiva, z.s. - Tempo Praha
1
6.
23. 2.třída A
25.06.2023, Tempo Praha - TJ Solidarita Praha 10 B
0
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
27
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26