Český tenisový svaz

Karšňáková Růžena

Datum narození:
06.03.2009
Platnost reg. do:
30.09.2023
Klub:
TK Slavia Plzeň
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
Dioss Nýřany
243 (12)
 
 
 
2021
TK Slavia Plzeň
96 (20)
334 (6)
 
 
2022-Z
TK Slavia Plzeň
103 (1)
103 (12)
 
 
2022-L
TK Slavia Plzeň
192 (1)
87 (15)
407 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
17 - IV. třída G
25.06.2022 NT 02.07., Spartak Žebrák - Spartak Hořovice A
1
2.
17 - IV. třída G
28.05.2022 NT 05.06., Lokomotiva Zdice - Spartak Žebrák
1
3.
17 - IV. třída G
30.04.2022 NT 08.05., TK Bouchalka - Spartak Žebrák
1
4.
17 - IV. třída G
04.06.2022 NT 19.06., Spartak Žebrák - Tennis club Hýskov
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
17 - IV. třída G
25.06.2022 NT 02.07., Spartak Žebrák - Spartak Hořovice A
0
2.
17 - IV. třída G
28.05.2022 NT 05.06., Lokomotiva Zdice - Spartak Žebrák
0
3.
17 - IV. třída G
30.04.2022 NT 08.05., TK Bouchalka - Spartak Žebrák
1
4.
17 - IV. třída G
04.06.2022 NT 19.06., Spartak Žebrák - Tennis club Hýskov
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
21 - I. třída A
26.06.2022 NT 03.07., Lokomotiva Beroun - LTC Beroun, z.s.
9
2.
21 - I. třída A
29.05.2022 NT 04.06., TK Bohutín, z.s. - Lokomotiva Beroun
0
3.
21 - I. třída A
01.05.2022 NT 07.05., F.H.TK Dobřichovice B - Lokomotiva Beroun
0
4.
21 - I. třída A
05.06.2022 NT 11.06., Lokomotiva Beroun - TK SK Kladno, z.s.
1
5.
21 - I. třída A
08.05.2022 NT 14.05., Lokomotiva Beroun - SPORT EDEN Beroun
4
6.
21 - I. třída A
15.05.2022 NT 28.05., Lokomotiva Beroun - Open Tennis Club
0
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
21 - I. třída A
26.06.2022 NT 03.07., Lokomotiva Beroun - LTC Beroun, z.s.
0
2.
21 - I. třída A
29.05.2022 NT 04.06., TK Bohutín, z.s. - Lokomotiva Beroun
5
3.
21 - I. třída A
01.05.2022 NT 07.05., F.H.TK Dobřichovice B - Lokomotiva Beroun
0
4.
21 - I. třída A
05.06.2022 NT 11.06., Lokomotiva Beroun - TK SK Kladno, z.s.
0
5.
21 - I. třída A
08.05.2022 NT 14.05., Lokomotiva Beroun - SPORT EDEN Beroun
4
6.
21 - I. třída A
15.05.2022 NT 28.05., Lokomotiva Beroun - Open Tennis Club
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
23
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
30.4.2022, TK Slavia Plzeň B - TK Slavia Plzeň A
12
2.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.5.2022, TK Slavia Plzeň A - LTK Klatovy A
4
3.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
18.6.2022, TK Slavia Plzeň A - LTC Domažlice
4
 Družstva celkem (2hra)
20
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
42
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
42

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
30.4.2022, TK Slavia Plzeň B - TK Slavia Plzeň A
11
2.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
7.5.2022, TK Slavia Plzeň A - LTK Klatovy A
4
3.
MONETA - JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS
18.6.2022, TK Slavia Plzeň A - LTC Domažlice
7
 Družstva celkem (4hra)
22
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
42
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
42