Český tenisový svaz

Cháňová Laura

Datum narození:
02.06.2008
Platnost reg. do:
14.04.2023
Klub:
SK Vitality Slezsko o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Kubáň Ostrava
192 (12)
 
 
 
2020
TK Kubáň Ostrava
92 (20)
736 (3)
 
 
2021
SK Vitality Slezsko o.s.
69 (1)
259 (6)
 
 
2022-Z
SK Vitality Slezsko o.s.
 
75 (15)
312 (4)
 
2022-L
SK Vitality Slezsko o.s.
 
48 (20)
181 (9)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor 'B'
30.04.2022, Pašťa tenis, z.s. - SK Vitality Slezsko o.s.
1
2.
Oblastní přebor 'B'
07.05.2022, SK Vitality Slezsko o.s. - TJ Zbrojovka Vsetín B
1
3.
Oblastní přebor 'B'
14.05.2022, Rožnovský tenisový klub - SK Vitality Slezsko o.s.
3
4.
Oblastní přebor 'B'
28.05.2022, SK Vitality Slezsko o.s. - TK Milo Olomouc A
0
5.
Oblastní přebor 'B'
18.06.2022, SK Vitality Slezsko o.s. - TC Třinec
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor 'B'
30.04.2022, Pašťa tenis, z.s. - SK Vitality Slezsko o.s.
0
2.
Oblastní přebor 'B'
07.05.2022, SK Vitality Slezsko o.s. - TJ Zbrojovka Vsetín B
1
3.
Oblastní přebor 'B'
14.05.2022, Rožnovský tenisový klub - SK Vitality Slezsko o.s.
0
4.
Oblastní přebor 'B'
28.05.2022, SK Vitality Slezsko o.s. - TK Milo Olomouc A
8
5.
Oblastní přebor 'B'
18.06.2022, SK Vitality Slezsko o.s. - TC Třinec
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14
19.03.2022

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 500), K: 4/4

8>4 Taxová, Cháňová - Harajda, Novák 3:6, 6:3, 1:0 (6)
4>2 Fížová, Štveráková - Taxová, Cháňová 6:7, 6:3, 1:0 (5)
získané body: 7 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor skupina A
15.05.2022, SK Vitality Slezsko o.s. A - TK TENNISPOINT FM C
3
2.
Oblastní přebor skupina A
29.05.2022, Tenisový klub Studénka - SK Vitality Slezsko o.s. A
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor skupina A
15.05.2022, SK Vitality Slezsko o.s. A - TK TENNISPOINT FM C
2
2.
Oblastní přebor skupina A
29.05.2022, Tenisový klub Studénka - SK Vitality Slezsko o.s. A
1
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor B
28.05.2022, SK Vitality Slezsko o.s. A - TJ TO Sokol Stará Bělá A
6
2.
Oblastní přebor B
04.06.2022, TC Ostrava Nová Ves A - SK Vitality Slezsko o.s. A
6
3.
Oblastní přebor B
18.06.2022, SK Vitality Slezsko o.s. A - TK Havířov, z.s. B
4
 Družstva celkem (2hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor B
28.05.2022, SK Vitality Slezsko o.s. A - TJ TO Sokol Stará Bělá A
5
2.
Oblastní přebor B
04.06.2022, TC Ostrava Nová Ves A - SK Vitality Slezsko o.s. A
5
3.
Oblastní přebor B
18.06.2022, SK Vitality Slezsko o.s. A - TK Havířov, z.s. B
0
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
26