Český tenisový svaz

Irahola Natalie

Datum narození:
23.07.2009
Platnost reg. do:
26.11.2023
Klub:
SK HAMR, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
SK HAMR, z.s.
263 (9)
 
 
 
2021
SK HAMR, z.s.
108 (20)
301 (6)
 
 
2022-Z
SK HAMR, z.s.
57 (1)
240 (6)
 
 
2022-L
SK HAMR, z.s.
102 (1)
157 (9)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
26 - III. třída B
29.05.2022 NT 04.06., Sokol Libiš - TK PTA Kolín
0
2.
26 - III. třída B
01.05.2022 NT 07.05., Sokol Libiš - TJ TK Neratovice
1
3.
26 - III. třída B
05.06.2022 NT 11.06., TENNIS CENTRE Kosmonosy - Sokol Libiš
1
4.
26 - III. třída B
08.05.2022 NT 14.05., TK Benátky nad Jizerou B - Sokol Libiš
3
5.
26 - III. třída B
19.06.2022 NT 25.06., Sokol Libiš - SK Tenis Rohatsko
1
6.
26 - III. třída B
15.05.2022 NT 28.05., LTC Mladá Boleslav z.s. B - Sokol Libiš
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
26 - III. třída B
29.05.2022 NT 04.06., Sokol Libiš - TK PTA Kolín
0
2.
26 - III. třída B
01.05.2022 NT 07.05., Sokol Libiš - TJ TK Neratovice
1
3.
26 - III. třída B
05.06.2022 NT 11.06., TENNIS CENTRE Kosmonosy - Sokol Libiš
1
4.
26 - III. třída B
08.05.2022 NT 14.05., TK Benátky nad Jizerou B - Sokol Libiš
2
5.
26 - III. třída B
19.06.2022 NT 25.06., Sokol Libiš - SK Tenis Rohatsko
1
6.
26 - III. třída B
15.05.2022 NT 28.05., LTC Mladá Boleslav z.s. B - Sokol Libiš
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.01.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

10
2
15.01.2022, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/-

15
3
22.01.2022, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 500), K: 4/4

10
4
28.01.2022

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

10
5
05.02.2022

TC ESO Praha z.s. (C - 500), K: 4/4

30
6
19.02.2022, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (B - 600), K: 8/8

0
7
26.02.2022, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

20
8
05.03.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

10
9
12.03.2022, PTA Dunlop Cup

TK PTA Kolín (C - 500), K: 4/4

20
10
18.03.2022

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

10
11
26.03.2022

TC Tachlovice (C - 500), K: 4/4

20
12
15.04.2022, Memoriál Františka Straky

Slovácký TK Břeclav (C - 300), K: 4/4

15
13
22.04.2022, A1

SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 500), K: 12/12

0
14
30.05.2022, A2

TCG Karlovy Vary (A - 500), K: 12/12

0
15
10.06.2022, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 9/8

0
16
29.06.2022, PŘEBOR ČOS OPEN - VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 4/4

15
17
01.07.2022, Turnaj B

TK Skalník Mariánské Lázně (B - 400), K: 8/8

30
18
04.07.2022, SNAUWAERT CUP

TK Brno - Chrlice (C - 300), K: 4/-

15
19
08.07.2022, Tesla Brno Cup 2022

Tenisový klub Tesla Brno (C - 300), K: 4/4

15
20
20.07.2022, PJWT 2022

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 4/4

15
21
23.07.2022, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/4

20
22
30.07.2022, PŘEBOR ČOS OPEN - VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 8/8

0
23
04.08.2022, Wilson Cup

SK Tenis Tišnov (B - 400), K: 8/8

22
24
22.04.2022, A1

SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 500), K: 12/-

24
25
10.06.2022, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 9/-

19
 Jednotlivci celkem
345/25

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.01.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

7
2
15.01.2022, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/-

-
3
22.01.2022, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 500), K: 4/4

7
4
28.01.2022

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

10
5
05.02.2022

TC ESO Praha z.s. (C - 500), K: 4/4

10
6
19.02.2022, Vysočanský pohár 22

TJ Sokol Vysočany (B - 600), K: 8/8

0
7
26.02.2022, Tenis Cibulka Cup 2021

Tenis Cibulka (C - 500), K: 4/4

15
8
05.03.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

7
9
12.03.2022, PTA Dunlop Cup

TK PTA Kolín (C - 500), K: 4/4

7
10
18.03.2022

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

15
11
26.03.2022

TC Tachlovice (C - 500), K: 4/4

7
12
15.04.2022, Memoriál Františka Straky

Slovácký TK Břeclav (C - 300), K: 4/4

15
13
22.04.2022, A1

SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 500), K: 12/12

21
14
30.05.2022, A2

TCG Karlovy Vary (A - 500), K: 12/12

0
15
10.06.2022, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 9/8

0
16
29.06.2022, PŘEBOR ČOS OPEN - VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 300), K: 4/4

15
17
01.07.2022, Turnaj B

TK Skalník Mariánské Lázně (B - 400), K: 8/8

0
18
04.07.2022, SNAUWAERT CUP

TK Brno - Chrlice (C - 300), K: 4/-

-
19
08.07.2022, Tesla Brno Cup 2022

Tenisový klub Tesla Brno (C - 300), K: 4/4

0
20
20.07.2022, PJWT 2022

TJ Spoje Praha (C - 400), K: 4/4

10
21
23.07.2022, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/4

15
22
30.07.2022, PŘEBOR ČOS OPEN - VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (B - 400), K: 8/8

22
23
04.08.2022, Wilson Cup

SK Tenis Tišnov (B - 400), K: 8/8

30
24
22.04.2022, A1

SK HIT Hradec Králové z.s. (A - 500), K: 12/-

-
25
10.06.2022, Oblastní přebor

Praha (P - 400), K: 9/-

-
 Jednotlivci celkem
213/21
26.03.2022

TC Tachlovice (C - 500), K: 4/4

16>8 Irahola Natalie- Bicencová Anna6:1, 4:6, 1:0 (3)
8>4 Irahola Natalie- Tvrzská Amélie4:6, 6:4, 1:0 (0)
4>2 Irahola Natalie- Chlumská Laura7:6 (2), 6:4
2>1 Pírková Klára- Irahola Natalie3:6, 6:3, 1:0 (2)
získané body: 20 b.