Český tenisový svaz

Koubová Kateřina

Datum narození:
09.09.2008
Platnost reg. do:
01.12.2021
Klub:
TK Sokol Horní Počernice,p.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
301 (9)
529 (4)
 
 
2020
TO Sokol Nehvizdy
141 (15)
780 (3)
 
 
2021
TK Sokol Horní Počernice,
139 (1)
200 (9)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
28.08.2021

TK Pelhřimov (C - 300), K: 4/4

7
2
11.09.2021

LTC Kolín (C - 300), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
14/2

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
28.08.2021

TK Pelhřimov (C - 300), K: 4/4

10
2
11.09.2021

LTC Kolín (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
10/2
28.08.2021

TK Pelhřimov (C - 300), K: 4/4

16>8 Koubová, Koubová - Mužíková, Ratajová 6:4, 7:6 (4)
8>4 Koubová, Koubová - Zábranová, Nguyenová 7:6, 6:7, 1:0 (6)
4>2 Koubová, Koubová - Svobodová, Adamcová 6:7, 6:1, 1:0 (8)
2>1 Staňková, Lebrušková - Koubová, Koubová 6:1, 6:2
získané body: 10 b.
11.09.2021

LTC Kolín (C - 300), K: 4/4

16>8 Chmelíková, Stoneová - Koubová, Koubová 1:6, 7:5, 1:0 (7)
získané body: 0 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I. třída B
6.6.2021 NT 12.6., TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - TO SK Mělník
3
2.
22 - I. třída B
20.6.2021 NT 27.6., Lokomotiva Nymburk - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
4
3.
22 - I. třída B
30.5.2021 NT 3.6., Slavoj Český Brod B - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I. třída B
6.6.2021 NT 12.6., TJ Jiskra Zruč n.Sáz. - TO SK Mělník
0
2.
22 - I. třída B
20.6.2021 NT 27.6., Lokomotiva Nymburk - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
4
3.
22 - I. třída B
30.5.2021 NT 3.6., Slavoj Český Brod B - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11
09.07.2021

TK Písek (B - 400), K: 8/8

16>8 Blažková, Zimová - Jílková, Koubová 6:2, 7:6 (5)
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33. 2.třída A
29.5.2021, TK Hovorčovice - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
3
2.
33. 2.třída A
5.6.2021, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TCD Donovalská A
0
3.
33. 2.třída A
19.6.2021, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - SK Aritma Praha B
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33. 2.třída A
29.5.2021, TK Hovorčovice - TK Sokol Horní Počernice,p.s.
3
2.
33. 2.třída A
5.6.2021, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - TCD Donovalská A
4
3.
33. 2.třída A
19.6.2021, TK Sokol Horní Počernice,p.s. - SK Aritma Praha B
1
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
12
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
12