Český tenisový svaz

BIDZILIA Barbora

Datum narození:
04.01.2009
Platnost reg. do:
23.10.2022
Klub:
TK Čelákovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TK Sokol Horní Počernice,
260 (9)
 
 
 
2021
TK Sokol Horní Počernice,
133 (15)
 
 
 
2022-Z
TK Čelákovice
60 (1)
199 (6)
 
 
2022-L
TK Čelákovice
124 (1)
133 (9)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02 - I. třída B
18.06.2022 NT 26.06., TK Čelákovice - TK Čáslav
1
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02 - I. třída B
18.06.2022 NT 26.06., TK Čelákovice - TK Čáslav
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24 - II. třída B
26.06.2022 NT 03.07., TK Čelákovice - TJ LTC Poděbrady
0
2.
24 - II. třída B
29.05.2022 NT 04.06., TK Čelákovice - Lokomotiva Nymburk
0
3.
24 - II. třída B
01.05.2022 NT 07.05., 1.TK Pacov - TK Čelákovice
1
4.
24 - II. třída B
05.06.2022 NT 11.06., I. ČLTPK Čerčany - TK Čelákovice
0
5.
24 - II. třída B
08.05.2022 NT 14.05., TK Čelákovice - TK Mnichovo Hradiště
3
6.
24 - II. třída B
19.06.2022 NT 25.06., TK Čelákovice - TENIS VLAŠIM,z.s.
3
7.
24 - II. třída B
15.05.2022 NT 28.05., TK SC Mladá Boleslav B - TK Čelákovice
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24 - II. třída B
26.06.2022 NT 03.07., TK Čelákovice - TJ LTC Poděbrady
4
2.
24 - II. třída B
29.05.2022 NT 04.06., TK Čelákovice - Lokomotiva Nymburk
0
3.
24 - II. třída B
01.05.2022 NT 07.05., 1.TK Pacov - TK Čelákovice
1
4.
24 - II. třída B
05.06.2022 NT 11.06., I. ČLTPK Čerčany - TK Čelákovice
0
5.
24 - II. třída B
08.05.2022 NT 14.05., TK Čelákovice - TK Mnichovo Hradiště
0
6.
24 - II. třída B
19.06.2022 NT 25.06., TK Čelákovice - TENIS VLAŠIM,z.s.
2
7.
24 - II. třída B
15.05.2022 NT 28.05., TK SC Mladá Boleslav B - TK Čelákovice
0
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
14
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
04.12.2021, Czech Tennis Academy Head tour

CTA Rudná (C - 500), K: 4/4

0
2
10.12.2021

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

15
3
18.12.2021

Sokol Královice (C - 500), K: 4/4

15
4
27.12.2021, Kladno _ starší žáci

TK SK Kladno, z.s. (C - 500), K: 4/4

10
5
29.12.2021, Tenis Újezd

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 500), K: 5/5

0
6
08.01.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

7
7
22.01.2022

TK Mnichovo Hradiště (C - 500), K: 4/4

30
8
05.02.2022

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/4

15
9
19.02.2022, Nehvizdy Cup 2022

TO Sokol Nehvizdy (C - 500), K: 4/4

20
10
25.02.2022, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 500), K: 4/-

15
11
12.03.2022, TK RAPID CUP

TK RAPID LIBEREC (C - 500), K: 4/4

30
12
26.03.2022, Lokomotiva Nymburk

Lokomotiva Nymburk (C - 500), K: 4/4

20
13
11.06.2022, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

22
14
09.07.2022, ČB Cup

LTC VITON České Budějovice,z.s. (B - 400), K: 8/8

0
15
10.07.2022

TK Březnice (C - 250), K: 4/4

30
16
23.07.2022, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 300), K: 4/4

20
17
30.07.2022

Sokol Čimice (C - 300), K: 4/4

30
18
04.08.2022, Podřípský pohár

TK Roudnice n.L. (B - 400), K: 8/8

0
19
13.08.2022, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 300), K: 4/4

30
20
20.08.2022

Tenis Brandýs n.L. (C - 300), K: 4/4

10
21
03.09.2022, BLTC CUP

BLTC Brno (B - 400), K: 8/8

0
22
10.09.2022, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

0
23
17.09.2022

Lokomotiva Karlovy Vary (C - 300), K: 4/4

30
24
24.09.2022, SoDoPo CUP

Sokol Dolní Počernice z.s. (C - 300), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
349/24

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
04.12.2021, Czech Tennis Academy Head tour

CTA Rudná (C - 500), K: 4/4

10
2
10.12.2021

Sportovní centrum Linhart (C - 500), K: 4/4

15
3
18.12.2021

Sokol Královice (C - 500), K: 4/4

0
4
27.12.2021, Kladno _ starší žáci

TK SK Kladno, z.s. (C - 500), K: 4/4

0
5
29.12.2021, Tenis Újezd

Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 500), K: 5/5

7
6
08.01.2022, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 500), K: 4/4

15
7
22.01.2022

TK Mnichovo Hradiště (C - 500), K: 4/4

15
8
05.02.2022

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/4

15
9
19.02.2022, Nehvizdy Cup 2022

TO Sokol Nehvizdy (C - 500), K: 4/4

7
10
25.02.2022, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 500), K: 4/-

-
11
12.03.2022, TK RAPID CUP

TK RAPID LIBEREC (C - 500), K: 4/4

15
12
26.03.2022, Lokomotiva Nymburk

Lokomotiva Nymburk (C - 500), K: 4/4

7
13
11.06.2022, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/8

0
14
09.07.2022, ČB Cup

LTC VITON České Budějovice,z.s. (B - 400), K: 8/8

0
15
10.07.2022

TK Březnice (C - 250), K: 4/4

10
16
23.07.2022, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 300), K: 4/4

15
17
30.07.2022

Sokol Čimice (C - 300), K: 4/4

0
18
04.08.2022, Podřípský pohár

TK Roudnice n.L. (B - 400), K: 8/8

0
19
13.08.2022, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 300), K: 4/4

15
20
20.08.2022

Tenis Brandýs n.L. (C - 300), K: 4/4

7
21
03.09.2022, BLTC CUP

BLTC Brno (B - 400), K: 8/8

16
22
10.09.2022, PTA Wilson Cup

TK PTA Kolín (C - 400), K: 4/4

15
23
17.09.2022

Lokomotiva Karlovy Vary (C - 300), K: 4/4

15
24
24.09.2022, SoDoPo CUP

Sokol Dolní Počernice z.s. (C - 300), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
209/23
18.12.2021

Sokol Královice (C - 500), K: 4/4

8>4 BIDZILIA Barbora- Radová Sofie6:3, 1:6, 1:0 (5)
4>2 Stibůrková Lucie- BIDZILIA Barbora3:6, 6:3, 1:0 (6)
získané body: 15 b.
10.07.2022

TK Březnice (C - 250), K: 4/4

4>2 BIDZILIA, Jusková - Grmelová, Jámborová 4:6, 6:2, 7:6 (10)
2>1 Těšínská, Audy - BIDZILIA, Jusková 6:1, 6:0
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - I. třída B
25.06.2022 NT 02.07., TK Mnichovo Hradiště - TK Čelákovice
3
2.
33 - I. třída B
28.05.2022 NT 05.06., TK Benátky nad Jizerou - TK Čelákovice
4
3.
33 - I. třída B
30.04.2022 NT 08.05., TK Čelákovice - I. ČLTPK Čerčany
0
4.
33 - I. třída B
07.05.2022 NT 15.05., Slavoj Žiželice - TK Čelákovice
4
5.
33 - I. třída B
04.06.2022 NT 19.06., LTC Mladá Boleslav z.s. - TK Čelákovice
4
6.
33 - I. třída B
14.05.2022 NT 22.05., TK Čelákovice - Slavoj Český Brod
0
7.
33 - I. třída B
18.06.2022 NT 26.06., TK Čelákovice - TK SC Mladá Boleslav B
0
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
39
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
33

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - I. třída B
25.06.2022 NT 02.07., TK Mnichovo Hradiště - TK Čelákovice
3
2.
33 - I. třída B
28.05.2022 NT 05.06., TK Benátky nad Jizerou - TK Čelákovice
3
3.
33 - I. třída B
30.04.2022 NT 08.05., TK Čelákovice - I. ČLTPK Čerčany
6
4.
33 - I. třída B
07.05.2022 NT 15.05., Slavoj Žiželice - TK Čelákovice
4
5.
33 - I. třída B
04.06.2022 NT 19.06., LTC Mladá Boleslav z.s. - TK Čelákovice
4
6.
33 - I. třída B
14.05.2022 NT 22.05., TK Čelákovice - Slavoj Český Brod
4
7.
33 - I. třída B
18.06.2022 NT 26.06., TK Čelákovice - TK SC Mladá Boleslav B
0
 Družstva celkem (4hra)
24
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
39
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
33