Český tenisový svaz

Šafařík Jakub

Datum narození:
18.09.2005
Platnost reg. do:
10.06.2023
Klub:
TK Radošovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
Sport club Na Zámečku
261 (15)
 
 
 
2017
Sport club Na Zámečku
144 (25)
851 (3)
 
 
2018
Sport club Na Zámečku
106 (1)
337 (9)
 
 
2019
1. Vestecká sportovní o.s
 
212 (12)
819 (3)
 
2020
1. Vestecká sportovní o.s
 
317 (1)
685 (4)
 
2022-Z
1. Vestecká sportovní o.s
 
 
225 (9)
 
2022-L
TK Radošovice
 
 
218 (9)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.11.2021, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/8

0
2
05.03.2022

Sokol Královice (C - 550), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/2

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.11.2021, Halový oblastní přebor

středočeský (P - 400), K: 8/8

0
2
05.03.2022

Sokol Královice (C - 550), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/2

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02 - I. třída B
28.05.2022 NT 05.06., TK Radošovice - TK Čáslav
1
2.
02 - I. třída B
07.05.2022 NT 15.05., TK Radošovice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
1
3.
02 - I. třída B
04.06.2022 NT 19.06., Lokomotiva Nymburk - TK Radošovice
1
4.
02 - I. třída B
14.05.2022 NT 22.05., TK Mnichovo Hradiště - TK Radošovice
1
5.
02 - I. třída B
18.06.2022 NT 26.06., TK Radošovice - LTC Houštka B
1
1.
08 - III. třída B
30.04.2022 NT 08.05., Sokol Říčany B - TK Radošovice B
1
2.
08 - III. třída B
07.05.2022 NT 15.05., TK Radošovice B - 1.TK Pacov B
1
3.
08 - III. třída B
18.06.2022 NT 26.06., TK Radošovice B - LTC Kolín C
1
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02 - I. třída B
28.05.2022 NT 05.06., TK Radošovice - TK Čáslav
2
2.
02 - I. třída B
07.05.2022 NT 15.05., TK Radošovice - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
3.
02 - I. třída B
04.06.2022 NT 19.06., Lokomotiva Nymburk - TK Radošovice
0
4.
02 - I. třída B
14.05.2022 NT 22.05., TK Mnichovo Hradiště - TK Radošovice
6
5.
02 - I. třída B
18.06.2022 NT 26.06., TK Radošovice - LTC Houštka B
2
1.
08 - III. třída B
30.04.2022 NT 08.05., Sokol Říčany B - TK Radošovice B
1
2.
08 - III. třída B
07.05.2022 NT 15.05., TK Radošovice B - 1.TK Pacov B
0
3.
08 - III. třída B
18.06.2022 NT 26.06., TK Radošovice B - LTC Kolín C
1
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15
01.07.2022, B1

Slavoj Český Brod (B - 400), K: 8/8

32>16 Židů, Šafařík - Ospaly, Fisk 2:6, 6:1, 1:0 (7)
16>8 Rudolf, Ledvina - Židů, Šafařík 6:1, 6:3
získané body: 8 b.
05.07.2022

LTC Modřany 2005 (B - 400), K: 8/8

16>8 Šafařík, Stibůrek - Derenin, Burián 6:3, 7:6
8>4 Šafařík, Stibůrek - Holub, Dvořák 1:6, 7:6, 1:0 (8)
4>2 Ledvina, Douda - Šafařík, Stibůrek 4:6, 7:5, 1:0 (4)
získané body: 22 b.
28.07.2022, PJWT 2022

TJ Spoje Praha (C - 300), K: 4/4

8>4 Kesl, Šafařík - Teuber, Teuber 7:5, 6:0
4>2 Kesl, Šafařík - Fidler, Rat 6:2, 6:0
2>1 Soukup, Lorentzon - Kesl, Šafařík 3:6, 7:5, 1:0 (4)
získané body: 10 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I. třída B
26.06.2022 NT 03.07., TK Radošovice - LTC Mladá Boleslav z.s.
9
2.
22 - I. třída B
29.05.2022 NT 04.06., TK Radošovice - Slavoj Žiželice
3
3.
22 - I. třída B
01.05.2022 NT 07.05., LTC Houštka B - TK Radošovice
4
4.
22 - I. třída B
05.06.2022 NT 11.06., Slavoj Český Brod B - TK Radošovice
3
5.
22 - I. třída B
08.05.2022 NT 14.05., TK Radošovice - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
3
6.
22 - I. třída B
19.06.2022 NT 25.06., TK Radošovice - TK Benátky nad Jizerou
0
7.
22 - I. třída B
15.05.2022 NT 28.05., TO SK Mělník - TK Radošovice
3
 Družstva celkem (2hra)
25
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
39
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
33

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I. třída B
26.06.2022 NT 03.07., TK Radošovice - LTC Mladá Boleslav z.s.
7
2.
22 - I. třída B
29.05.2022 NT 04.06., TK Radošovice - Slavoj Žiželice
3
3.
22 - I. třída B
01.05.2022 NT 07.05., LTC Houštka B - TK Radošovice
2
4.
22 - I. třída B
05.06.2022 NT 11.06., Slavoj Český Brod B - TK Radošovice
2
5.
22 - I. třída B
08.05.2022 NT 14.05., TK Radošovice - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
0
6.
22 - I. třída B
19.06.2022 NT 25.06., TK Radošovice - TK Benátky nad Jizerou
0
7.
22 - I. třída B
15.05.2022 NT 28.05., TO SK Mělník - TK Radošovice
0
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
39
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
33