Český tenisový svaz

Beránek Ondřej

Datum narození:
18.02.2006
Platnost reg. do:
04.11.2024
Klub:
TK Na Dolině o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Na Dolině o.s.
312 (12)
1076 (3)
 
 
2018
TK Na Dolině o.s.
85 (30)
659 (4)
 
 
2019
TK Na Dolině o.s.
44 (1)
248 (12)
 
 
2020
TK Na Dolině o.s.
 
66 (25)
745 (4)
 
2021
TK Na Dolině o.s.
 
25 (1)
564 (4)
 
2022-Z
TK Na Dolině o.s.
 
 
105 (15)
 
2022-L
TK Na Dolině o.s.
 
 
84 (15)
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.12.2021, Clay Cup 2021

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 500), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.12.2021, Clay Cup 2021

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 500), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
MONETA-Severomoravská divize
30.04.2022, TJ Zbrojovka Vsetín A - TK Na Dolině o.s. B
0
2.
MONETA-Severomoravská divize
28.05.2022, TK Na Dolině o.s. B - Tennis Hill Havířov o.s.
0
1.
Oblastní přebor 'A'
07.05.2022, TK Na Dolině o.s. C - TC BIOCEL Vratimov z.s. A
1
2.
Oblastní přebor 'A'
14.05.2022, TK Na Dolině o.s. C - TK Hlučín A
6
3.
Oblastní přebor 'A'
28.05.2022, TJ TO Sokol Stará Bělá A - TK Na Dolině o.s. C
0
1.
2D 2. liga D
25.6.2022 NT 2.7., TK Na Dolině o.s. - TK Slavia Orlová B
0
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
MONETA-Severomoravská divize
30.04.2022, TJ Zbrojovka Vsetín A - TK Na Dolině o.s. B
0
2.
MONETA-Severomoravská divize
28.05.2022, TK Na Dolině o.s. B - Tennis Hill Havířov o.s.
0
1.
Oblastní přebor 'A'
07.05.2022, TK Na Dolině o.s. C - TC BIOCEL Vratimov z.s. A
0
2.
Oblastní přebor 'A'
14.05.2022, TK Na Dolině o.s. C - TK Hlučín A
1
3.
Oblastní přebor 'A'
28.05.2022, TJ TO Sokol Stará Bělá A - TK Na Dolině o.s. C
0
1.
2D 2. liga D
25.6.2022 NT 2.7., TK Na Dolině o.s. - TK Slavia Orlová B
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9
21.05.2022, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 8/8

16>8 Beránek, Kalousek - Zavadil, Budina 3:6, 6:3, 1:0
8>4 Beránek, Kalousek - Šimeček, Knesl 3:6, 6:1, 1:0
4>2 Beránek, Kalousek - Spáčil, Špaček 6:3, 6:0
2>1 Beránek, Kalousek - Vacula, Krupa 6:4, 0:6, 1:0
získané body: 45 b.