Český tenisový svaz

Hofman Tadeáš

Datum narození:
06.09.2007
Platnost reg. do:
20.03.2026
Klub:
TSM Sokol Vysočany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
SK Tenis Kladno
967 (6)
 
 
 
2019
Open Tennis Club
642 (9)
 
 
 
2020
Open Tennis Club
560 (1)
708 (4)
 
 
2021
Open Tennis Club
 
395 (6)
 
 
2022-Z
Open Tennis Club
 
310 (1)
 
 
2022-L
Open Tennis Club
 
417 (1)
606 (4)
 
2023-Z
Open Tennis Club
 
 
342 (6)
 
2023-L
Open Tennis Club
 
 
350 (6)
 
2024-Z
Open Tennis Club
 
 
324 (9)
 
2024-L
TJ Sokol Vysočany
 
 
263 (9)
681 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03 - II. třída A
27.04.2024 NT 01.05., TK Stochov - TJ TK Neratovice
1
2.
03 - II. třída A
04.05.2024 NT 12.05., CTA Rudná - TK Stochov
0
3.
03 - II. třída A
11.05.2024 NT 19.05., TK Stochov - TK SK Kladno, B
3
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03 - II. třída A
27.04.2024 NT 01.05., TK Stochov - TJ TK Neratovice
1
2.
03 - II. třída A
04.05.2024 NT 12.05., CTA Rudná - TK Stochov
0
3.
03 - II. třída A
11.05.2024 NT 19.05., TK Stochov - TK SK Kladno, B
2
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7
13.01.2024

TK SK Kladno, z.s. (C - 700), K: 5/5

8>4 Migdal, Hofman - Stojanov, Minx 6:4, 6:3
4>2 Pokorný, Ambrož - Migdal, Hofman 6:7, 6:2, 1:0 (8)
získané body: 9 b.
17.02.2024, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 800), K: 4/4

4>2 Hofman, Freiberg - Klein, Karásek 6:7 (5), 6:2, 1:0 (8)
2>1 Hofman, Freiberg - Ambrož, Zedek 6:4, 7:6
získané body: 14 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22. 1.třída B
28.04.2024, TJ Sokol Vysočany C - TK Konstruktiva, z.s.
0
2.
22. 1.třída B
05.05.2024, LOB S.A. Bohnice, z.s. A - TJ Sokol Vysočany C
0
3.
22. 1.třída B
12.05.2024, TJ Sokol Vysočany C - TC ESO Praha z.s.
6
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22. 1.třída B
28.04.2024, TJ Sokol Vysočany C - TK Konstruktiva, z.s.
9
2.
22. 1.třída B
05.05.2024, LOB S.A. Bohnice, z.s. A - TJ Sokol Vysočany C
0
3.
22. 1.třída B
12.05.2024, TJ Sokol Vysočany C - TC ESO Praha z.s.
5
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
20