Český tenisový svaz

Bendova Kristyna

Datum narození:
03.06.2008
Platnost reg. do:
08.11.2023
Klub:
Lokomotiva Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
LTC Modřany 2005
330 (9)
 
 
 
2021
LTC Modřany 2005
95 (1)
301 (6)
 
 
2022-Z
LTC Modřany 2005
 
166 (9)
 
 
2022-L
Lokomotiva Praha
 
126 (12)
537 (3)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
09. 3.třída B
30.04.2022, Sokol Chuchle - TC ESO Praha z.s. B
3
2.
09. 3.třída B
07.05.2022, TC ESO Praha z.s. B - TJ Sokol Vysočany D
3
3.
09. 3.třída B
14.05.2022, LOB S.A. Bohnice, z.s. D - TC ESO Praha z.s. B
0
4.
09. 3.třída B
28.05.2022, TC ESO Praha z.s. B - Progress
3
5.
09. 3.třída B
04.06.2022, TJ Radlice C - TC ESO Praha z.s. B
1
6.
09. 3.třída B
18.06.2022, TC ESO Praha z.s. B - TK Ruzyně Praha C
1
7.
09. 3.třída B
25.06.2022, TK Konstruktiva, z.s. B - TC ESO Praha z.s. B
4
 Družstva celkem (2hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
09. 3.třída B
30.04.2022, Sokol Chuchle - TC ESO Praha z.s. B
0
2.
09. 3.třída B
07.05.2022, TC ESO Praha z.s. B - TJ Sokol Vysočany D
0
3.
09. 3.třída B
14.05.2022, LOB S.A. Bohnice, z.s. D - TC ESO Praha z.s. B
0
4.
09. 3.třída B
28.05.2022, TC ESO Praha z.s. B - Progress
0
5.
09. 3.třída B
04.06.2022, TJ Radlice C - TC ESO Praha z.s. B
1
6.
09. 3.třída B
18.06.2022, TC ESO Praha z.s. B - TK Ruzyně Praha C
1
7.
09. 3.třída B
25.06.2022, TK Konstruktiva, z.s. B - TC ESO Praha z.s. B
3
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
20
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
05.03.2022, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 500), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
05.03.2022, Lob cup

LOB S.A. Bohnice, z.s. (C - 500), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
23. 2.třída A
01.05.2022, Sokol Čimice - Lokomotiva Praha B
9
2.
23. 2.třída A
08.05.2022, Lokomotiva Praha B - TJ Radlice B
1
3.
23. 2.třída A
15.05.2022, TENIS Klánovice B - Lokomotiva Praha B
6
4.
23. 2.třída A
19.06.2022, LTC Radotín - Lokomotiva Praha B
1
5.
23. 2.třída A
26.06.2022, Lokomotiva Praha B - TJ Sokol Vysočany C
6
 Družstva celkem (2hra)
23
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
39
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
37

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
23. 2.třída A
01.05.2022, Sokol Čimice - Lokomotiva Praha B
5
2.
23. 2.třída A
08.05.2022, Lokomotiva Praha B - TJ Radlice B
1
3.
23. 2.třída A
15.05.2022, TENIS Klánovice B - Lokomotiva Praha B
4
4.
23. 2.třída A
19.06.2022, LTC Radotín - Lokomotiva Praha B
1
5.
23. 2.třída A
26.06.2022, Lokomotiva Praha B - TJ Sokol Vysočany C
5
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
39
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
37
12.03.2022

LTK Liberec (B - 600), K: 8/8

16>8 Benetková, Halamová - Bendova, Hůlková 5:7, 6:2, 1:0 (2)
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
32. 1.třída B
14.05.2022, TENIS Klánovice B - Lokomotiva Praha A
6
2.
32. 1.třída B
18.06.2022, TK Sparta Praha B - Lokomotiva Praha A
4
1.
34. 2.třída B
28.05.2022, Sokol Čimice - Lokomotiva Praha B
4
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
32. 1.třída B
14.05.2022, TENIS Klánovice B - Lokomotiva Praha A
5
2.
32. 1.třída B
18.06.2022, TK Sparta Praha B - Lokomotiva Praha A
5
1.
34. 2.třída B
28.05.2022, Sokol Čimice - Lokomotiva Praha B
4
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
28
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
28