Český tenisový svaz

Knesl David

Datum narození:
29.11.2006
Platnost reg. do:
05.10.2023
Klub:
TK TENNISPOINT FM
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK TENNISPOINT FM
173 (20)
1023 (3)
 
 
2018
TK TENNISPOINT FM
53 (35)
453 (6)
 
 
2019
TK TENNISPOINT FM
19 (1)
112 (20)
 
 
2020
TK TENNISPOINT FM
 
60 (25)
600 (4)
 
2021
TK TENNISPOINT FM
 
26 (1)
440 (4)
 
2022-Z
TK TENNISPOINT FM
 
 
152 (12)
 
2022-L
TK TENNISPOINT FM
 
 
128 (12)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor 'A'
30.04.2022, TK TENNISPOINT FM A - TK Na Dolině o.s. C
1
2.
Oblastní přebor 'A'
07.05.2022, TJ TO Sokol Stará Bělá A - TK TENNISPOINT FM A
0
3.
Oblastní přebor 'A'
14.05.2022, TK TENNISPOINT FM A - Tenis Nový Jičín,z.s.
1
4.
Oblastní přebor 'A'
28.05.2022, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.A - TK TENNISPOINT FM A
1
5.
Oblastní přebor 'A'
04.06.2022, TK TENNISPOINT FM A - TJ Baník Ostrava OKD
1
6.
Oblastní přebor 'A'
18.06.2022, TK Hlučín A - TK TENNISPOINT FM A
1
7.
Oblastní přebor 'A'
25.06.2022, TC BIOCEL Vratimov z.s. A - TK TENNISPOINT FM A
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor 'A'
30.04.2022, TK TENNISPOINT FM A - TK Na Dolině o.s. C
0
2.
Oblastní přebor 'A'
07.05.2022, TJ TO Sokol Stará Bělá A - TK TENNISPOINT FM A
1
3.
Oblastní přebor 'A'
14.05.2022, TK TENNISPOINT FM A - Tenis Nový Jičín,z.s.
2
4.
Oblastní přebor 'A'
28.05.2022, TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.A - TK TENNISPOINT FM A
3
5.
Oblastní přebor 'A'
04.06.2022, TK TENNISPOINT FM A - TJ Baník Ostrava OKD
0
6.
Oblastní přebor 'A'
18.06.2022, TK Hlučín A - TK TENNISPOINT FM A
4
7.
Oblastní přebor 'A'
25.06.2022, TC BIOCEL Vratimov z.s. A - TK TENNISPOINT FM A
1
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.12.2021, Sdružený okresní přebor KA, FM, OVA, OP, BR, JE, SU, OL, PR, NJ, VS

TK Havířov, z.s. (P - 500), K: 5/5

20
2
08.01.2022, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 500), K: 5/5

27
3
22.01.2022

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 500), K: 5/5

15
4
29.01.2022, HIT CUP - turnaj třídy B

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 600), K: 8/8

0
5
12.02.2022, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 600), K: 8/8

0
6
19.02.2022, Pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 500), K: 4/4

20
7
26.02.2022

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 4/4

20
8
11.03.2022, TENNISPOINT WINTER II

TK TENNISPOINT FM (B - 600), K: 8/8

30
9
19.03.2022, Ridera Manner Cup 2022

SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 500), K: 5/4

10
10
26.03.2022, HTK CUP

HTK Třebíč (B - 600), K: 8/8

30
11
23.04.2022, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 300), K: 4/4

30
12
02.05.2022, A1

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500), K: 12/12

0
13
21.05.2022, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 8/8

65
14
06.06.2022, A2

TK Zlín (A - 500), K: 12/-

75
15
01.07.2022, I-TEC cup B

TK Havířov, z.s. (B - 400), K: 8/8

30
16
08.07.2022, YONEX CUP 2022

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 400), K: 8/8

30
17
22.07.2022, A3

TK SC OSTRAVA (A - 500), K: 12/12

0
18
29.07.2022, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/12

75
19
02.05.2022, A1

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500), K: 12/-

32
20
18.12.2021

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: -/4

-
21
15.01.2022

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
509/19

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
11.12.2021, Sdružený okresní přebor KA, FM, OVA, OP, BR, JE, SU, OL, PR, NJ, VS

TK Havířov, z.s. (P - 500), K: 5/5

10
2
08.01.2022, O pohár Tenisového klubu DEZA

TK DEZA Valašské Meziříčí (C - 500), K: 5/5

15
3
22.01.2022

Tennis Hill Havířov o.s. (C - 500), K: 5/5

0
4
29.01.2022, HIT CUP - turnaj třídy B

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 600), K: 8/8

16
5
12.02.2022, Halový oblastní přebor

severomoravský (P - 600), K: 8/8

16
6
19.02.2022, Pohár Rožnova

Rožnovský tenisový klub (C - 500), K: 4/4

15
7
26.02.2022

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 4/4

7
8
11.03.2022, TENNISPOINT WINTER II

TK TENNISPOINT FM (B - 600), K: 8/8

16
9
19.03.2022, Ridera Manner Cup 2022

SK Vítkovice 1926-Ridera, z.s. (C - 500), K: 5/4

7
10
26.03.2022, HTK CUP

HTK Třebíč (B - 600), K: 8/8

16
11
23.04.2022, Okresní přebor Frýdek-Místek

TK TENNISPOINT FM (P - 300), K: 4/4

15
12
02.05.2022, A1

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500), K: 12/12

0
13
21.05.2022, Oblastní přebor

severomoravský (P - 400), K: 8/8

16
14
06.06.2022, A2

TK Zlín (A - 500), K: 12/-

-
15
01.07.2022, I-TEC cup B

TK Havířov, z.s. (B - 400), K: 8/8

45
16
08.07.2022, YONEX CUP 2022

SK HIT Hradec Králové z.s. (B - 400), K: 8/8

22
17
22.07.2022, A3

TK SC OSTRAVA (A - 500), K: 12/12

53
18
29.07.2022, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/12

0
19
02.05.2022, A1

TC Dvůr Králové, z.s. (A - 500), K: 12/-

-
20
18.12.2021

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: -/4

15
21
15.01.2022

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: -/4

10
 Jednotlivci celkem
294/19
26.02.2022

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: 4/4

8>4 Knesl, Mück - Lys, Horák 6:1, 6:4
4>2 Kremser, Velčovský - Knesl, Mück 6:1, 4:6, 1:0 (8)
získané body: 7 b.
26.03.2022, HTK CUP

HTK Třebíč (B - 600), K: 8/8

16>8 Klimas, Knesl - Černý, Veigl 6:3, 6:2
8>4 Říha, Kozumplík - Klimas, Knesl 6:4, 4:6, 1:0 (9)
získané body: 16 b.
06.06.2022, A2

TK Zlín (A - 500), K: 12/-

64>32 Knesl David- Veigl Jakub6:3, 4:6, 6:4
32>16 Knesl David- Říha Matyáš6:7 (8), 7:6 (5), 6:0
16>8 Voleský Jakub- Knesl David6:2, 6:1
získané body: 75 b.
01.07.2022, I-TEC cup B

TK Havířov, z.s. (B - 400), K: 8/8

32>16 Knesl David- Fiala Jiří6:1, 4:6, 6:2
16>8 Knesl David- Kubáň Pavel7:6 (7), 6:1
8>4 Klimas Jan- Knesl David5:7, 6:3, 6:1
získané body: 30 b.
01.07.2022, I-TEC cup B

TK Havířov, z.s. (B - 400), K: 8/8

8>4 Klimas, Knesl - Kubáň, Velčovský 6:2, 6:3
4>2 Klimas, Knesl - Komrska, Prokeš 6:3, 6:2
2>1 Klimas, Knesl - Lankočí, Bako 4:6, 6:3, 1:0 (4)
získané body: 45 b.
22.07.2022, A3

TK SC OSTRAVA (A - 500), K: 12/12

32>16 Knesl, Beránek - Fedor, Klimša 6:3, 6:2
16>8 Knesl, Beránek - Kozumplík, Mach 6:4, 6:4
8>4 Knesl, Beránek - Chodura, Doskočil 7:6, 6:2
4>2 Vlček, Fáček - Knesl, Beránek 6:2, 6:4
získané body: 53 b.
29.07.2022, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/12

64>32 Knesl David- Burda Oliver Petr6:2, 7:6 (4)
32>16 Knesl David- Vidlář Tomáš6:2, 6:2
16>8 Klimas Jan- Knesl David7:6 (7), 7:6 (2)
získané body: 75 b.
29.07.2022, A4

TC Chrudim z.s. (A - 500), K: 12/12

16>8 Duchoň, Komrska - Kremser, Knesl 7:5, 3:6, 1:0 (7)
získané body: 0 b.
15.01.2022

Tenisový klub Studénka z.s. (C - 500), K: -/4

8>4 Knesl, Mück - Bartoš, Kovář 7:5, 7:5
4>2 Knesl, Mück - Špaček, Řehák 7:5, 6:2
2>1 Pešat, Hanák - Knesl, Mück 3:6, 7:5, 1:0 (4)
získané body: 10 b.