Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  SK Tenis Duchcov
Datum:  19.-21.06.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Petrásová Valentýna
 
 
 
Stotsenko Alisa
6:1, 6:0
 
Čermáková Jana Klára
6:0, 7:5
 
Kubešová Aneta
7:5, 6:0
 
Kroftová Eliška
6:2, 6:2
 
Donald Natalie
6:3, 6:2
 
Štruncová Tereza
6:2, 6:1
 
Náprstková Michaela
6:2, 6:0
 
 
 
Thomasová Sára
6:3, 7:5
 
Mošková Natálie
6:0, 6:0
 
Ruchařová Nela
6:1, 6:3
 
Snopková Veronika
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Pricová Ella
 
Rosenbaumová Karolína
6:4, 7:5
 
Blažková  Klára
6:4, 7:6
 
Pospíšilová Kristýna
6:2, 6:3
 
Vavroušová Valérie
6:0, 6:2
 
Hůlová Veronika
6:0, 1:6, 1:0 (7)
 
Smetanová Lilian
6:4, 6:1
 
 
6:2, 6:3
 
Lehká Tereza
 
Tikalová Žaneta
6:1, 2:1, scr.
 
Tvrzová Mia
6:0, 6:0
 
Polatová Natálie
6:2, 6:4
 
Koubková Kateřina
6:0, 6:0
 
Kleinová Nelly
6:0, 6:0
 
Matoušková Barbora
2:6, 7:6, 1:0 (6)
 
 
6:0, 6:0
 
Koleňová Claudie
 
Rozhodčí turnaje: Jaroslav Přibyl
Počet účastníků27
NasazeníBH
Petrásová Valentýna 19312
Koleňová Claudie 2649
Náprstková Michaela 2869
Lehká Tereza 3689
Tikalová Žaneta 3846
Pricová Ella 3916
Štruncová Tereza 5376
Rosenbaumová Karolína 5924
Kategorie : 4Součet BH: 61
Kódové číslo akce: 812021

Petrásová Valentýna - Koleňová Claudie
 
 
 
Hůlová Veronika - Vavroušová Valérie
6:3, 6:0
 
Kleinová Nelly - Pospíšilová Kristýna
6:4, 6:1
 
Koubková Kateřina - Ruchařová Nela
6:2, 6:2
 
Rosenbaumová Karolína - Kroftová Eliška
7:5, 6:3
 
Stotsenko Alisa - Snopková Veronika
0:6, 6:3, 1:0 (8)
 
Blažková  Klára - Kubešová Aneta
6:2, 6:3
 
Polatová Natálie - Smetanová Lilian
6:3, 3:6, 1:0 (8)
 
Matoušková Barbora - Thomasová Sára
6:0, 6:2
 
Štruncová Tereza - Pricová Ella
6:4, 6:2
 
 
 
Mošková Natálie - Donald Natalie
2:6, 6:2, 1:0 (7)
 
Čermáková Jana Klára - Tvrzová Mia
scr.
 
 
7:5, 4:6, 1:0 (8)
 
Tikalová Žaneta - Náprstková Michaela
 
Počet dvojic13
NasazeníBH
Petrásová Valentýna 19312
Koleňová Claudie 2649
Náprstková Michaela 2869
Tikalová Žaneta 3846
Pricová Ella 3916
Štruncová Tereza 5376
Rosenbaumová Karolína 5924
Ruchařová Nela 6034
Kategorie : 4Součet BH: 56
Kódové číslo akce: 814021

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Opletalová Anna08.04.2008TJ Radlice
Popsimovová Nikola03.01.2007TK Kadaň
Wágnerova Kristyna11.06.2008Slavoj Litoměřice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Kroftová Eliška26.03.2007LTC Litvínov