Český tenisový svaz
Název:
JUNIOR CUP Kroměříž
Datum:
13.-15.06.
Pořadatel:
TC Bajda Kroměříž (C - 300)
Kódové číslo:
816013
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
do 17:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Vodáková Dagmar
Rumunská 4050
767 01 Kroměříž
Tel. (1):
606 145 989
Tel. (2):
737 530 749
E-mail:
dagmar.vodakova1@seznam.cz
Internet:
www.tcbajda.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Seznam přihlášených

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Dvořáková Nikola 23.01.2008 TC Bajda Kroměříž
133
15
0
 
04.04.2020 13:08:35
2.
Pospíšilová Nikola 09.04.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
204
12
0
 
05.05.2020 08:07:05
3.
Mrázová Vanesa 15.07.2009 LTC Hodonín
297
9
0
 
17.05.2020 10:50:25
4.
Otiepková Viola 04.07.2009 SK Tenis Tišnov
365
9
0
 
01.04.2020 12:46:44
5.
Pospisilova Eliska 31.08.2008 BLTC Brno
519
6
0
 
14.05.2020 19:28:01
6.
Žáčková Kamila 18.11.2009 TK Milo Olomouc
647
4
0
 
04.05.2020 20:48:15
7.
Žáčková Nela 18.11.2009 TK Milo Olomouc
666
4
0
 
04.05.2020 20:38:12
8.
Juřicová Tereza 15.07.2008 TC Bajda Kroměříž
753
4
0
 
03.05.2020 07:53:05
9.
Knobel Victoria 13.01.2009 TJ MEZ Vsetín
753
4
0
 
07.05.2020 20:15:16
10.
Krutilová Kateřina 16.11.2009 TK PRECHEZA Přerov o.s.
776
4
0
 
24.05.2020 14:41:56
11.
Horáková Kamila 28.10.2009 TK Moravský Krumlov z.s.
945
3
0
 
02.04.2020 12:43:24
12.
Rašovská Viola 09.01.2009 Start Brno
1030
3
0
 
01.04.2020 00:04:59
13.
Filipi Dominika 25.10.2010 TJ Kraví Hora Brno
1227
1
0
 
01.04.2020 00:02:56
14.
van Neck Marleen 06.12.2010 TK Zlín
1227
1
0
 
01.04.2020 00:03:19
15.
Vymětalíková Lucie 11.10.2010 Jiskra Otrokovice
1227
1
0
 
01.04.2020 00:03:37
16.
Ivanová Stella 16.09.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
0
 
01.04.2020 00:03:56
17.
Urbánková Veronika 08.02.2010 TJ Slavoj Velké Pavlovice
1227
1
0
 
01.04.2020 00:04:07
18.
HRDLIČKOVÁ ADÉLA 01.03.2010 SK Uherský Brod
1227
1
0
 
01.04.2020 00:05:50
19.
Šmídová Karolína 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
0
 
01.04.2020 00:06:05
20.
Čoupková Aneta 15.06.2010 TC Brno.
1227
1
0
 
01.04.2020 00:06:57
21.
Jahnová Aneta 02.04.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
0
 
01.04.2020 00:09:16
22.
Havelková Natálie 13.10.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:11:34
23.
Nováková Viktória 09.01.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1227
1
0
 
01.04.2020 00:12:17
24.
Landová Kateřina 05.06.2010 ŽLTC Brno
1227
1
0
 
01.04.2020 00:15:51
25.
Bukalová Adriana 30.11.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
0
 
01.04.2020 00:27:12
26.
Padrnosová Nela 07.08.2010 TK Spartak Jihlava
1227
1
0
 
01.04.2020 00:28:49
27.
Chocholová Sára 25.01.2010 TK Znojmo
1227
1
0
 
01.04.2020 07:22:21
28.
Přikrylová Kristýna 10.03.2010 TJ TO Sokol Stará Bělá
1227
1
0
 
01.04.2020 09:26:42
29.
Gebauerová Agáta 06.04.2010 TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
1227
1
0
 
01.04.2020 20:56:33
30.
Slezáková Lucie 07.09.2010 SK Uherský Brod
1227
1
0
 
02.04.2020 09:57:30
31.
Chladová Ema 11.07.2010 TK Znojmo
1227
1
0
 
02.04.2020 17:59:44
32.
Navrátilová Veronika 26.07.2010 ŽLTC Brno
1227
1
0
 
03.04.2020 22:09:33
33.
Hlobilová Tereza 27.07.2010 TK Zlín
1227
1
0
 
04.04.2020 01:42:20
34.
Smékalová Barbora 14.01.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
0
 
06.04.2020 14:08:09
35.
Balážová Ella 03.02.2010 TENIS SLOVÁCKO z.s.
1227
1
0
 
11.04.2020 18:41:29
36.
Nešporová Karolína 03.07.2010 Jiskra Otrokovice
1227
1
0
 
13.04.2020 14:37:04
37.
Nantlová Ella 09.03.2010 TK Milo Olomouc
1227
1
0
 
15.04.2020 18:03:33
38.
Šenková Sára 26.07.2009 Jiskra Otrokovice
1227
1
0
 
16.04.2020 07:36:01
39.
Salačová Emma 18.07.2010 TC Austerlitz
1227
1
0
 
19.04.2020 18:35:32
40.
Skácelová Natálie Jana 11.01.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
0
 
29.04.2020 13:08:06
41.
Štěrbová Dana Saskia 19.09.2009 TREND SPORT, z.s.
1227
1
0
 
02.05.2020 18:57:03
42.
Hrdličková Terezie 28.02.2010 SK Tenis Tišnov
1227
1
0
 
04.05.2020 16:31:32
43.
Pohanková Adina 08.02.2010 TJ Zbrojovka Vsetín
1227
1
0
 
04.05.2020 18:48:50
44.
Čechová Ema 15.01.2008 TC Bajda Kroměříž
1227
1
0
 
18.05.2020 12:45:49
45.
Janoviaková Renata 29.11.2010 TK TENNISPOINT FM
1227
1
0
 
24.05.2020 10:28:54

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Smejkalová Monika 11.07.2010 TC-MJ TENIS Líšeň
1227
1
 
odhlášeno hráčem
22.04.2020 10:05:05
2.
Plačková Eliška 17.08.2010 TK PRECHEZA Přerov o.s.
1227
1
 
odhlášeno hráčem
19.05.2020 08:12:05
3.
Hudcová Eva 11.10.2010 Start Brno
1227
1
 
odhlášeno hráčem
20.05.2020 17:50:12
4.
Kohoutková Samantha 18.07.2010 TK AGROFERT Prostějov
1227
1
 
odhlášeno hráčem
22.05.2020 12:39:17