Český tenisový svaz
Název:
Kvalifikace ročníku 2010 na Oblastní přebor ml.ž.
Datum:
30.11-01.12.
Pořadatel:
Praha (P - 300)
Místo konání:
Hornoměcholupská 564,Pha 15
Kódové číslo:
706813
Dvorců + povrch:
5 umělá antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
64
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Duda Václav
Ravennská 318
109 00 Praha 15
Tel. (1):
602 323 325
Tel. (2):
274 064 276
E-mail:
vaclav.duda@tenisduda.cz

Poznámka pořadatele:

Kvalifikace ročníku 2010 se hraje pouze v disciplíně dvouhra chlapců/dívek Z kvalifikace ročníku 2010 postupují do Halového oblastního přeboru mladších žáků/žákyň přímo čtyři hráči (semifinalisté). Způsob prezence-telefonicky v pátek 29.11. od 16:00 do 18:00 na mobil 606 916 916, nebo osobně do 18:00 (možnost účasti při rozlosování soutěže). Hrací plán a časový rozpis zápasů bude nejdéle do 20:00 zveřejněn na internetu. Startovat mohou pouze hráči s českým státním občanstvím registrovaní v pražských klubech. Vrchní rozhodčí a zdravotník-Mgr. Jana Strnisková-mobil 777 922 391
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Michel Maxim 25.07.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
 
31.10.2019 23:51:23
2.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
 
31.10.2019 23:55:41
3.
Zeman Patrik 04.01.2010 LTC Modřany 2005
1939
1
 
 
01.11.2019 00:03:01
4.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
 
 
01.11.2019 00:03:46
5.
Stehlik Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 00:09:23
6.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 00:30:12
7.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
 
 
01.11.2019 01:06:14
8.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 03:51:53
9.
Luxa Tommy 13.06.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 06:09:58
10.
Kovařík Dominik 04.02.2010 SK Aritma Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 06:17:35
11.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
 
 
01.11.2019 06:29:59
12.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
 
01.11.2019 08:11:32
13.
Haltuf Daniel 08.01.2010 TJ Spoje Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 11:20:06
14.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TJ Spoje Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 11:30:59
15.
Soukup Daniel 18.02.2010 TK Sparta Praha
1939
1
 
 
01.11.2019 14:20:30
16.
Turek Ondřej 08.07.2010 TJ Republikán
1939
1
 
 
06.11.2019 17:09:52
17.
Pugner Robin 28.07.2010 SK Aritma Praha
1939
1
 
 
06.11.2019 21:12:02
18.
Pelda Martin 26.03.2010 SK HAMR, z.s.
1939
1
 
volná karta
29.11.2019 17:28:18
19.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
33.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
35.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
36.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
37.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
38.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
39.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
40.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
41.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
42.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
43.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
44.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
45.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
49.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
50.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
51.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
52.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
53.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
54.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
55.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
56.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
57.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
58.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
59.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
60.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
61.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
62.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
63.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
64.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
133
20
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 00:20:16
2.
Mikeš Marek 07.07.2010 TK SB Světlá n.Sáz.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 00:23:43
3.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 07:32:27
4.
Sviták Matěj 09.06.2010 TENIS-CENTRUM DTJ HK
1939
1
 
odhlášeno hráčem
01.11.2019 08:12:15
5.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
jiná oblast
01.11.2019 10:05:22
6.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
nemá občanství ČR
01.11.2019 11:29:52
7.
Šťastný Filip 13.03.2010 LTC České Budějovice,z.s.
1939
1
 
jiná oblast
01.11.2019 15:21:56
8.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
jiná oblast
04.11.2019 11:15:31
9.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha
1939
1
 
pouze pro ročník 2010
15.11.2019 10:41:25
10.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
22.11.2019 19:44:22
11.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
23.11.2019 13:49:32
12.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
odhlášeno hráčem
23.11.2019 17:45:22
13.
Bílek Dominik 22.11.2010 TO Sokol Nehvizdy
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
24.11.2019 12:00:56