Český tenisový svaz
Datum:
21.-22.12.
Pořadatel:
TK Písnice (C - 400)
Kódové číslo:
706049
Dvorců + povrch:
3 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Jiroušek Roman
Smrková 788
252 42 Jesenice
Tel. (1):
603 203 842
Tel. (2):
261 910 033
E-mail:
r.jirousek@centrum.cz

Poznámka pořadatele:

Turnaj se hraje za podpory Měestské čáasti Praha 4- Libuš.
Prezentace formou SMS v pátek po celý den na 603203842. Turnaj bude rozlosován v pátek v 18 v klubovně TK Písnice.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
130
25
 
 
01.11.2019 15:51:20
2.
Tikovský Jakub 14.01.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
165
20
 
 
05.12.2019 17:59:02
3.
Pugner Adam 04.07.2008 SK Aritma Praha
169
20
 
 
10.12.2019 20:46:53
4.
Janoštík Lukáš 02.02.2008 TC ESO Praha z.s.
171
20
 
 
10.12.2019 19:48:48
5.
Roubík Martin 21.07.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
256
15
 
 
09.12.2019 12:27:13
6.
Macinauer Dan 11.03.2009 TK Neridé
333
12
 
 
01.11.2019 11:39:46
7.
Šmehýl Dávid 26.10.2008 TK Písnice
1055
4
 
 
01.11.2019 01:09:44
8.
Keim Josef 01.09.2009 Tenis Banka Praha
1379
4
 
 
20.11.2019 09:36:39
9.
Křivanec Lukáš 15.06.2010 Dioss Nýřany
1939
1
 
 
31.10.2019 23:52:40
10.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
11.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
12.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
13.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šindelka Adam 06.01.2010 ŽLTC Brno
1939
1
 
odhlášeno hráčem
23.11.2019 10:38:41
2.
Staněk jiří 22.06.2008 TK Radošovice
308
12
 
odhlášeno hráčem
07.12.2019 10:43:08
3.
Jourdren Philippe 29.01.2010 TJ Spoje Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
08.12.2019 12:10:41
4.
Křivanec Jakub 10.11.2008 Dioss Nýřany
624
9
 
odhlášeno hráčem
09.12.2019 22:11:18
5.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
232
15
 
odhlášeno hráčem
11.12.2019 12:07:51
6.
Zeman Patrik 04.01.2010 LTC Modřany 2005
1939
1
 
odhlášeno hráčem
11.12.2019 18:45:43
7.
Maršík Matyáš 31.12.2010 TK Česká Třebová, z.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
12.12.2019 00:25:58
8.
Hnátek Marek 09.02.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
12.12.2019 16:50:51
9.
Šimek Kristián 20.08.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
12.12.2019 20:01:00
10.
Krška Tomáš 29.04.2009 TK Hlinsko
310
12
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 09:46:24
11.
Šimek Dominik 01.06.2009 TK Sparta Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 12:24:33
12.
Šturma Sebastian 23.08.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 15:03:53
13.
Šubert Daniel 14.10.2009 Severočeská tenisová o.s.
327
12
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 15:10:16
14.
Kovařík Dominik 04.02.2010 SK Aritma Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 15:56:16
15.
Hrubeš Jan 05.09.2009 Sokol Čimice
691
6
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 17:22:40
16.
Manhart Jakub 18.08.2010 TJ Sokol Vysočany
1939
1
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 17:56:00
17.
Krisman Vojtěch 01.05.2010 TK Slavia Plzeň
1939
1
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 18:43:39
18.
Wey Tommy 08.12.2008 TK Start Praha-Topolka
580
9
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 19:48:19
19.
Švec Daniel 26.01.2010 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1939
1
 
odhlášeno hráčem
13.12.2019 20:09:49
20.
Komínek Matyáš 16.07.2010 LTC Panorama Teplice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
14.12.2019 06:24:09
21.
Černovický Jakub 20.12.2008 TK Neridé
136
20
 
odhlášeno hráčem
14.12.2019 08:55:07
22.
Techlovský Tomáš 19.04.2010 TK Olymp Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
14.12.2019 10:21:06
23.
Baar Patrik 12.01.2010 TENIS Klánovice
1939
1
 
odhlášeno hráčem
14.12.2019 11:46:15
24.
Svoboda Josef 15.09.2009 TK Slavia Plzeň
480
9
 
IS: kolizní přihláška
14.12.2019 12:00:28
25.
Kovář Josef 21.10.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
14.12.2019 12:00:29
26.
Chmelař Marek 09.07.2010 Tenis Banka Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
14.12.2019 12:00:29
27.
Ambrož Bruno 25.12.2008 TK Olymp Praha
310
12
 
IS: kolizní přihláška
14.12.2019 12:00:30
28.
Krušina David 23.09.2010 TJ Republikán
1939
1
 
odhlášeno hráčem
14.12.2019 14:39:16
29.
Vokroj Marek 10.10.2009 LTC Modřany 2005
343
12
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 07:55:41
30.
Hrnčíř Jakub 30.10.2009 TENIS Klánovice
310
12
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 10:09:24
31.
Hora Vilém 21.12.2009 TJ Radlice
640
9
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 10:18:08
32.
Kejla Jakub 14.04.2008 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
201
15
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 10:46:25
33.
Furlet Roman 19.08.2008 TK Ústí n.Labem
229
15
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 10:56:40
34.
Koňařík Ivo 15.03.2010 TCEN Hrádek nad Nisou
1939
1
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:09:28
35.
Kabrhel Šimon 10.01.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:11:44
36.
Červenák Nikolas 17.09.2009 TCD Donovalská
1556
3
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:40:48
37.
Škopek David 17.05.2009 TK Škoda Plzeň z.s.
196
15
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:45:28
38.
Růžička David 26.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:45:32
39.
Veškrna Tomáš 07.03.2009 TK Spartak Jihlava
190
20
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:47:17
40.
Krištůfek Tomáš 19.01.2009 SK Aritma Praha
508
9
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:47:33
41.
Pšeničnyj Dmitrij 23.04.2010 I.ČLTK Praha
1939
1
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:55:19
42.
Papavasiliu Nikolaos 11.08.2009 TK Havířov
117
25
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:55:34
43.
Buchanevyč Vladislav 22.09.2008 SK Aritma Praha
180
20
 
odhlášeno hráčem
15.12.2019 11:59:07
44.
Buldra Jan 20.02.2010 Sport club Na Zámečku
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
15.12.2019 12:00:28
45.
Mutl Antonín 11.02.2008 Sportclub Řevnice, z.s.
105
25
 
IS: kolizní přihláška
15.12.2019 12:00:28
46.
Stehlik Vilém 29.01.2010 SK Meteor Praha
1939
1
 
IS: kolizní přihláška
15.12.2019 12:00:31
47.
Mráz Jakub 17.05.2009 Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
350
12
 
odhlášeno hráčem
18.12.2019 13:23:47
48.
Trupl Marek 07.08.2008 LTC Modřany 2005
155
20
 
odhlášeno hráčem
19.12.2019 22:21:38