Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  LTC Modřany 2005
Datum:  01.-04.12.
Věk. kategorie:  mladší žactvo
Macnar Alex
 
 
 
Bladský Matyáš
6:2, 6:0
 
Daněk Oldřich
6:4, 6:3
 
Rosecký Daniel
6:3, 3:0, scr.
 
Gebala Marek
6:2, 6:0
 
Martínek Tobiáš
6:1, 6:1
 
Bodnár Tobiáš Petr
6:2, 6:4
 
Sýkora Maxim
3:6, 6:0, 1:0 (7)
 
Bouchal Ondřej
6:0, 6:0
 
Zábelka Daniel
6:1, 6:2
 
Jánský Ludvík
7:6 (5), 6:4
 
Brückner David
6:3, 7:5
 
Svoboda Josef
6:3, 6:2
 
Doležal Jonáš
6:0, 6:0
 
Kalina Tobiáš
6:3, 6:3
 
Mitáš Jakub
7:5, 6:3
 
Kasal Michal
6:0, 6:1
 
Bureš Oliver
3:6, 7:6 (6), 1:0 (7)
 
Janoštík Lukáš
7:5, scr.
 
Hofman Tadeáš
7:5, 6:2
 
Lederer Lukáš
6:4, 6:3
 
 
6:0, 6:2
 
ABRAHÁM NICOLAS
 
Herman David
4:6, 6:4, 1:0 (9)
 
Bílý Vojtěch
6:2, 6:7 (6), 1:0 (4)
 
Trupl Marek
6:4, 6:4
 
Klement Jan
6:0, 6:1
 
Říha Šimon
6:2, 6:3
 
Klíma Max
6:1, 7:6 (4)
 
 
6:1, 6:0
 
Krejčí Matyáš
 
Rozhodčí turnaje: Kolářová Veronika
Poznámka pořadatele: Pondělí 4.12. - semifinále devčat - 9:30 - Kovačková, Peštová, Žoldáková, Červenková - finále chlapců - 10:00 - Macnar, Abrahám - finále děvčat následuje po odpočinku
Počet účastníků29
NasazeníBH
Macnar Alex 15320
Krejčí Matyáš 22215
ABRAHÁM NICOLAS 27015
Sýkora Maxim 32712
Herman David 4179
Bodnár Tobiáš Petr 4349
Mitáš Jakub 4379
Kalina Tobiáš 5909
Kategorie : 5Součet BH: 98
Kódové číslo akce: 702001

Macnar Alex - Jurák Jaroslav
 
 
 
Daněk Oldřich - Bílý Vojtěch
6:1, 6:0
 
Gebala Marek - Hofman Tadeáš
6:2, 6:1
 
Rosecký Daniel - Sýkora Maxim
6:2, 6:0
 
 
 
 
6:3, 6:2
 
Klíma Max - Doležal Jonáš
 
Zábelka Daniel - Jánský Ludvík
7:5, 6:4
 
 
 
 
6:2, 6:1
 
Mitáš Jakub - Lederer Lukáš
 
Trupl Marek - Bureš Filip
scr.
 
Svoboda Josef - Brückner David
6:4, 6:2
 
 
7:5, 3:6, 1:0 (4)
 
ABRAHÁM NICOLAS - Krejčí Matyáš
 
Počet dvojic10
NasazeníBH
Jurák Jaroslav 5335
Macnar Alex 15320
Krejčí Matyáš 22215
ABRAHÁM NICOLAS 27015
Sýkora Maxim 32712
Mitáš Jakub 4379
Rosecký Daniel 6346
Lederer Lukáš 7946
Kategorie : 6Součet BH: 118
Kódové číslo akce: 704001

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Mrzena David23.08.2007TK Start Praha-Topolka

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Lederer Lukáš04.03.2006LTC Modřany 2005
Bouchal Ondřej18.09.2006LTC Mladá Boleslav o.s.
Bureš Filip06.01.2008LTC Modřany 2005
Jurák Jaroslav16.05.2006I.ČLTK Praha