Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  13.-15.06.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Nováková Veronika
 
 
 
Janošková Amálie
6:2, 6:1
 
Slaměníková Lucie
6:3, 6:0
 
Havlová Nela
1:6, 6:3, 6:2
 
Eliášová Veronika
6:0, 6:0
 
Honková  Elen
6:0, 6:0
 
Sikorová Sára
6:1, 6:2
 
Macurová Hana
6:2, 6:4
 
 
 
Szmeková Amálie
6:3, 6:3
 
Ludvová Anna
6:1, 6:0
 
Rysová Amálie
6:3, 2:0, scr.
 
Taxová Victoria
6:1, 6:2
 
 
6:0, 6:1
 
Žingorová Adéla
 
Slováčková Klára
6:0, 6:1
 
 
 
Piteráková Dominika
6:0, 6:0
 
Barusel Anežka
5:7, 7:5, 6:3
 
Miketová Amálie
7:6, 6:2
 
Zichlarzová Vanesa
6:2, 6:2
 
Špitová Michaela
6:4, 6:1
 
Krutilová Tereza
6:3, 6:4
 
Svobodová Michaela
7:6, 6:2
 
 
 
Veselá Karolína
6:1, 6:0
 
Březíková Anna
7:6, 6:7, 6:3
 
Klar Veronika
6:2, 6:4
 
Motyková Adéla
6:1, 6:2
 
 
6:2, 6:1
 
Valdmannová Vendula
 
Štveráková Terezie
6:4, 6:2
 
 
 
Heliošová Eliška
6:0, 6:3
 
Šrotová Linda
3:6, 6:1, 6:4
 
Ondrášková Karolína
6:1, 7:6
 
Vrajíková Rozálie
6:2, 6:2
 
 
6:1, 6:2
 
Kudělková Victoria
 
Káňová Barbora
6:0, 6:2
 
Nosková Eliška
6:0, 6:1
 
Kuncová Markéta
6:2, 6:2
 
Minarovičová Nina
6:4, 6:0
 
Piteráková  Natálie
7:5, 3:6, 6:4
 
Kostková Tereza
6:3, 6:3
 
 
6:4, 6:2
 
Huťková Valerie
 
Navrátilová Liliana
7:6, 6:0
 
 
 
Polášková Adriana
6:3, 6:0
 
Fukalová Kateřina
6:1, 6:0
 
Žáčková Nikol
6:1, 6:0
 
Felux Charlotte
6:0, 6:1
 
 
6:1, 6:3
 
Polášková Nikol
 
Chromcová Adéla
7:6, 6:4
 
Pyszko Natalia
6:4, 6:2
 
Hönschová Valentýna
6:4, 6:3
 
Navratik Pearl Angela
6:0, 6:1
 
Hartingerová Sára
6:1, 6:2
 
Božoňová Viktorie Anna
6:2, 6:0
 
 
6:1, 6:0
 
Ticháčková Eliška
 
Počet účastníků52
NasazeníBH
Nováková Veronika 1735
Ticháčková Eliška 6225
Huťková Valerie 6420
Slováčková Klára 6520
Štveráková Terezie 7220
Navrátilová Liliana 7420
Žingorová Adéla 10215
Valdmannová Vendula 11215
Kategorie : 8Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 612970

Nováková Veronika - Ticháčková Eliška
 
 
 
Heliošová Eliška - Kostková Tereza
6:2, 6:1
 
Minarovičová Nina - Piteráková Dominika
5:7, 7:5, 1:0
 
Felux Charlotte - Fukalová Kateřina
7:6, 6:3
 
 
 
Svobodová Michaela - Valdmannová Vendula
6:2, 6:2
 
 
 
Chromcová Adéla - Slováčková Klára
6:2, 6:2
 
 
 
Nosková Eliška - Honková  Elen
6:0, 3:6, 1:0
 
Eliášová Veronika - Macurová Hana
6:1, 6:1
 
Navratik Pearl Angela - Barusel Anežka
6:4, 6:2
 
Havlová Nela - Káňová Barbora
scr.
 
 
6:3, 7:6
 
Sikorová Sára - Krutilová Tereza
 
Janošková Amálie - Kudělková Victoria
7:6, 7:5
 
 
 
Pyszko Natalia - Klar Veronika
6:1, 6:2
 
Ondrášková Karolína - Slaměníková Lucie
6:1, 6:2
 
Rysová Amálie - Szmeková Amálie
6:4, 7:5
 
Šrotová Linda - Špitová Michaela
6:0, 6:1
 
 
6:1, 6:2
 
Huťková Valerie - Žingorová Adéla
 
Piteráková  Natálie - Polášková Nikol
6:2, 4:6, 1:0
 
 
 
Ludvová Anna - Taxová Victoria
6:1, 6:3
 
Hartingerová Sára - Hönschová Valentýna
6:2, 6:2
 
Vrajíková Rozálie - Veselá Karolína
6:2, 6:2
 
Zichlarzová Vanesa - Motyková Adéla
6:1, 6:4
 
 
6:1, 6:3
 
Štveráková Terezie - Navrátilová Liliana
 
Počet dvojic23
NasazeníBH
Nováková Veronika 1735
Ticháčková Eliška 6225
Huťková Valerie 6420
Slováčková Klára 6520
Štveráková Terezie 7220
Navrátilová Liliana 7420
Žingorová Adéla 10215
Valdmannová Vendula 11215
Kategorie : 8Součet BH: 170
Kódové číslo akce: 614970

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Cela Olivia08.06.2007SK JC Sport Opava
Jeřábková Sabina17.10.2007CLTC Olomouc,z.s.