Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  jihomoravský
Datum:  02.-04.06.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hanáková Denisa
 
 
 
Maršálková Kateřina
7:5, 6:3
 
Grünová Eliška
6:4, 6:3
 
Slováková Kamila
6:0, 6:1
 
Vrzalová Tereza
6:1, 6:1
 
Zourková Lucie
4:6, 6:2, 6:2
 
Machová Kateřina
3:6, 6:1, 6:1
 
Sekaninová Martina
7:6, 6:4
 
 
 
Pávková Šarlota
4:6, 6:2, 6:4
 
Hartmannová Julianna
7:6, 6:1
 
Sedláková Barbora
6:0, 6:1
 
Jantačová Elen
6:2, 6:3
 
 
6:2, 6:0
 
Urbanová Lucie
 
Kostelná Kristýna
7:5, 6:4
 
 
 
Dvořáková Natálie
6:0, 6:2
 
Dědková Lenka
3:6, 6:4, 6:0
 
Dvorackova Emma
6:4, 5:7, 6:3
 
Valentová Karolina
6:4, 6:2
 
 
6:2, 6:2
 
Závišková Barbora
 
Bejlek Sára
6:0, 6:0
 
 
 
Gregůrková Nicol
6:0, 6:0
 
Holečková Karolína
6:0, 6:0
 
Svítilová Adéla
6:0, 6:0
 
Procházková Nela
6:4, 6:2
 
 
0:6, 6:3, 6:3
 
Havlová Natálie
 
Podškubková Klára
scr.
 
 
 
Mikulcová Nela
6:3, 6:2
 
Svobodová Julie
6:2, 6:3
 
Borovičková Nicol
6:1, 6:3
 
Podhrázská Adéla
6:3, 2:6, 6:4
 
 
6:2, 6:0
 
Zástěrová Lucie
 
Slováčková Tereza
6:4, 2:6, 6:1
 
Hrůzová Karolína
6:0, 6:2
 
Matelová Zita
6:3, 6:4
 
Bukvaldová Michaela
6:3, 6:7, 6:4
 
Sokolová Marie
6:0, 6:3
 
Davidová Natali
6:2, 6:1
 
 
7:5, 6:0
 
Řezníčková Natálie
 
Pařízková Kateřina
6:4, 6:4
 
 
 
Brucháčková Anna
1:6, 7:5, 7:5
 
Pejčevová Jana
6:4, 6:3
 
Jelínková Anna
6:2, 6:3
 
Temenugov Isabella
6:4, 6:7, 6:3
 
 
6:1, 6:2
 
Tvrdá Aneta
 
Zobačová Michaela
6:0, 6:3
 
Skybová Eliška
6:4, 6:1
 
Ferdusová Monika Viktorie
6:3, 6:3
 
Brožová Amélie
6:2, 6:0
 
Dvořáková Tereza
6:2, 6:1
 
Židelová Viktorie
6:3, 6:0
 
 
6:4, 6:4
 
Wirglerová Simona
 
Rozhodčí turnaje: Martin Wirgler
Poznámka pořadatele: !!! Včerejšího losování dvouher byli přítomni Hanákovi !!! Program na pondělí 4.6. : 9:00 SF dvouher, následuje FI dvouhry, 13:00 čtyřhry. Wirgler
Počet účastníků51
NasazeníBH
Hanáková Denisa 4625
Wirglerová Simona 4925
Kostelná Kristýna 6220
Řezníčková Natálie 6320
Podškubková Klára 7815
Havlová Natálie 7915
Pařízková Kateřina 9715
Urbanová Lucie 10115
Kategorie : 8Součet BH: 150
Kódové číslo akce: 612940

Wirglerová Simona - Řezníčková Natálie
 
 
 
Procházková Nela - Ferdusová Monika Viktorie
6:0, 6:0
 
Dědková Lenka - Maršálková Kateřina
7:5, 6:0
 
Temenugov Isabella - Hartmannová Julianna
6:2, 6:4
 
 
 
 
6:3, 4:6, 1:0
 
Závišková Barbora - Grünová Eliška
 
Podškubková Klára - Jelínková Anna
6:1, 6:2
 
 
 
Dvorackova Emma - Borovičková Nicol
6:4, 6:4
 
Židelová Viktorie - Jantačová Elen
6:0, 4:6, 1:0
 
Brožová Amélie - Zourková Lucie
6:2, 6:2
 
Vrzalová Tereza - Brucháčková Anna
6:2, 6:3
 
 
6:1, 6:4
 
Davidová Natali - Urbanová Lucie
 
Slováková Kamila - Zástěrová Lucie
6:3, 6:4
 
 
 
Pávková Šarlota - Gregůrková Nicol
6:1, 6:2
 
 
 
Dvořáková Tereza - Valentová Karolina
6:4, 7:6
 
Hrůzová Karolína - Svítilová Adéla
6:3, 6:3
 
 
6:4, 6:3
 
Pařízková Kateřina - Sekaninová Martina
 
Podhrázská Adéla - Tvrdá Aneta
6:1, 4:6, 1:0
 
 
 
 
6:4, 6:2
 
Mikulcová Nela - Skybová Eliška
 
Svobodová Julie - Bukvaldová Michaela
7:5, 2:6, 1:0
 
Sedláková Barbora - Dvořáková Natálie
6:0, 6:1
 
 
scr.
 
Havlová Natálie - Slováčková Tereza
 
Rozhodčí turnaje: Martin Wirgler
Počet dvojic21
NasazeníBH
Wirglerová Simona 4925
Řezníčková Natálie 6320
Podškubková Klára 7815
Havlová Natálie 7915
Pařízková Kateřina 9715
Urbanová Lucie 10115
Slováčková Tereza 11412
Sekaninová Martina 11712
Kategorie : 8Součet BH: 129
Kódové číslo akce: 614940

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Bubeníková Miroslava31.03.2004TC Brno.