Český tenisový svaz

Vrzalová Tereza

Datum narození:
07.03.2005
Platnost reg. do:
20.01.2019
Klub:
Sokol Lanžhot
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
Sokol Lanžhot
876 (3)
 
 
 
2017
Sokol Lanžhot
1100 (3)
686 (3)
 
 
2018
Sokol Lanžhot
470 (1)
 
 
 
2019
Sokol Lanžhot
 
320 (6)
643 (3)
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, LTC CUP

LTC Hodonín (C - 200), K: 4/-

0
2
28.07.2018, A-technology CUP

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/2

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, LTC CUP

LTC Hodonín (C - 200), K: 4/-

-
2
28.07.2018, A-technology CUP

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24. II.TŔÍDA sk.BD
29.4.2018, Sokol Lanžhot - TK Fatra Napajedla
1
2.
24. II.TŔÍDA sk.BD
6.5.2018, TK Bystřice p.H. - Sokol Lanžhot
1
3.
24. II.TŔÍDA sk.BD
20.5.2018, Sokol Lanžhot - TC Bajda Kroměříž
0
4.
24. II.TŔÍDA sk.BD
27.5.2018, LTC Hodonín B - Sokol Lanžhot
0
5.
24. II.TŔÍDA sk.BD
10.6.2018, TC BORS CLUB-STK Břeclav - Sokol Lanžhot
0
6.
24. II.TŔÍDA sk.BD
17.6.2018, Sokol Lanžhot - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
1
7.
24. II.TŔÍDA sk.BD
24.6.2018, TK TILIA Brno - Sokol Lanžhot
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24. II.TŔÍDA sk.BD
29.4.2018, Sokol Lanžhot - TK Fatra Napajedla
2
2.
24. II.TŔÍDA sk.BD
6.5.2018, TK Bystřice p.H. - Sokol Lanžhot
0
3.
24. II.TŔÍDA sk.BD
20.5.2018, Sokol Lanžhot - TC Bajda Kroměříž
0
4.
24. II.TŔÍDA sk.BD
27.5.2018, LTC Hodonín B - Sokol Lanžhot
0
5.
24. II.TŔÍDA sk.BD
10.6.2018, TC BORS CLUB-STK Břeclav - Sokol Lanžhot
0
6.
24. II.TŔÍDA sk.BD
17.6.2018, Sokol Lanžhot - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
1
7.
24. II.TŔÍDA sk.BD
24.6.2018, TK TILIA Brno - Sokol Lanžhot
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017

TK Znojmo (B - 500), K: 8/-

0
2
16.12.2017

TK TILIA Brno (C - 400), K: 4/4

0
3
27.12.2017, PRINCE WINTER TENIS TEEN I

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

7
4
29.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

0
5
06.01.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 400), K: 4/4

10
6
13.01.2018

TK Zlín (C - 400), K: 4/-

0
7
20.01.2018, NTC cup

NTC Kyjov (C - 400), K: 4/4

10
8
03.02.2018, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 4/4

15
9
10.02.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

10
10
17.02.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/4

10
11
03.03.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

0
12
10.03.2018

HTK Třebíč (C - 400), K: 4/-

7
13
17.03.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 4/4

0
14
24.03.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/4

7
15
31.03.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

0
16
14.04.2018, Okresní přebor Břeclav+Hodonín

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/4

7
17
12.05.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

0
18
02.06.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

0
19
30.06.2018

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

0
20
07.07.2018

TC Austerlitz (C - 200), K: 4/-

0
21
21.07.2018, O pohár starosty

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 4/-

0
22
04.08.2018, Memoriál Františka Bartoše

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

0
23
08.08.2018

TC Austerlitz (C - 200), K: 4/4

0
24
11.08.2018

TK TILIA Brno (C - 200), K: 4/-

0
25
16.08.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 300), K: 8/8

0
26
18.08.2018

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/-

0
27
24.08.2018, TCV OPEN 2018

TCV Strání (C - 200), K: 4/-

0
28
01.09.2018

SHARK Brno (C - 200), K: 4/4

10
29
08.09.2018, Uničovský tenisák

TK Gymnázium Uničov (C - 200), K: 4/4

0
30
15.09.2018

Jiskra Otrokovice (C - 200), K: 4/-

7
31
28.09.2018

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
107/31

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.12.2017

TK Znojmo (B - 500), K: 8/-

-
2
16.12.2017

TK TILIA Brno (C - 400), K: 4/4

0
3
27.12.2017, PRINCE WINTER TENIS TEEN I

TK TENNISPOINT FM (C - 400), K: 4/4

0
4
29.12.2017, JOKRA CUP

TK Radegast (C - 400), K: 5/5

10
5
06.01.2018, BABOLAT CUP 2018

TK Znojmo (C - 400), K: 4/4

0
6
13.01.2018

TK Zlín (C - 400), K: 4/-

-
7
20.01.2018, NTC cup

NTC Kyjov (C - 400), K: 4/4

0
8
03.02.2018, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 4/4

0
9
10.02.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

0
10
17.02.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
11
03.03.2018

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

0
12
10.03.2018

HTK Třebíč (C - 400), K: 4/-

-
13
17.03.2018, Mladcova Open

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 4/4

0
14
24.03.2018

TJ Start Ostrava - Poruba, z.s. (C - 400), K: 4/4

0
15
31.03.2018, TS CUP

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 4/4

0
16
14.04.2018, Okresní přebor Břeclav+Hodonín

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/4

0
17
12.05.2018, TJ Kraví Hora open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

7
18
02.06.2018, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

8
19
30.06.2018

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

0
20
07.07.2018

TC Austerlitz (C - 200), K: 4/-

-
21
21.07.2018, O pohár starosty

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 200), K: 4/-

-
22
04.08.2018, Memoriál Františka Bartoše

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

0
23
08.08.2018

TC Austerlitz (C - 200), K: 4/4

0
24
11.08.2018

TK TILIA Brno (C - 200), K: 4/-

-
25
16.08.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 300), K: 8/8

0
26
18.08.2018

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/-

-
27
24.08.2018, TCV OPEN 2018

TCV Strání (C - 200), K: 4/-

-
28
01.09.2018

SHARK Brno (C - 200), K: 4/4

7
29
08.09.2018, Uničovský tenisák

TK Gymnázium Uničov (C - 200), K: 4/4

0
30
15.09.2018

Jiskra Otrokovice (C - 200), K: 4/-

-
31
28.09.2018

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
32/22
13.01.2018

TK Zlín (C - 400), K: 4/-

32>16 Mikulcová Nela- Vrzalová Tereza6:1, 2:1, scr.
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŘÍDA BS
5.5.2018, Sokol Lanžhot - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
1
1.
III.TŘÍDA CS
28.4.2018, TJ Sokol Uherský Brod - Sokol Lanžhot B
0
2.
III.TŘÍDA CS
19.5.2018, TK Kyjov - Sokol Lanžhot B
1
3.
III.TŘÍDA CS
26.5.2018, Sokol Lanžhot B - TJ Jiskra Strážnice
0
4.
III.TŘÍDA CS
9.6.2018, Orel jednota Uherský Brod - Sokol Lanžhot B
1
5.
III.TŘÍDA CS
16.6.2018, Sokol Lanžhot B - TK Fatra Napajedla
3
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŘÍDA BS
5.5.2018, Sokol Lanžhot - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
1
1.
III.TŘÍDA CS
28.4.2018, TJ Sokol Uherský Brod - Sokol Lanžhot B
0
2.
III.TŘÍDA CS
19.5.2018, TK Kyjov - Sokol Lanžhot B
1
3.
III.TŘÍDA CS
26.5.2018, Sokol Lanžhot B - TJ Jiskra Strážnice
0
4.
III.TŘÍDA CS
9.6.2018, Orel jednota Uherský Brod - Sokol Lanžhot B
1
5.
III.TŘÍDA CS
16.6.2018, Sokol Lanžhot B - TK Fatra Napajedla
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9