Český tenisový svaz

Vrzalová Tereza

Datum narození:
07.03.2005
Platnost reg. do:
20.01.2019
Klub:
Sokol Lanžhot
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
Sokol Lanžhot
876 (3)
 
 
 
2017
Sokol Lanžhot
1100 (3)
686 (3)
 
 
2018
Sokol Lanžhot
470 (1)
 
 
 

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, LTC CUP

LTC Hodonín (C - 200), K: 4/-

0
2
28.07.2018, A-technology CUP

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/2

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
21.04.2018, LTC CUP

LTC Hodonín (C - 200), K: 4/-

-
2
28.07.2018, A-technology CUP

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
24. II.TŔÍDA sk.BD
29.4.2018, Sokol Lanžhot - TK Fatra Napajedla
1
2.
24. II.TŔÍDA sk.BD
6.5.2018, TK Bystřice p.H. - Sokol Lanžhot
1
3.
24. II.TŔÍDA sk.BD
20.5.2018, Sokol Lanžhot - TC Bajda Kroměříž
0
4.
24. II.TŔÍDA sk.BD
27.5.2018, LTC Hodonín B - Sokol Lanžhot
0
5.
24. II.TŔÍDA sk.BD
10.6.2018, TC BORS CLUB-STK Břeclav - Sokol Lanžhot
0
6.
24. II.TŔÍDA sk.BD
17.6.2018, Sokol Lanžhot - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
1
7.
24. II.TŔÍDA sk.BD
24.6.2018, TK TILIA Brno - Sokol Lanžhot
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
24. II.TŔÍDA sk.BD
29.4.2018, Sokol Lanžhot - TK Fatra Napajedla
2
2.
24. II.TŔÍDA sk.BD
6.5.2018, TK Bystřice p.H. - Sokol Lanžhot
0
3.
24. II.TŔÍDA sk.BD
20.5.2018, Sokol Lanžhot - TC Bajda Kroměříž
0
4.
24. II.TŔÍDA sk.BD
27.5.2018, LTC Hodonín B - Sokol Lanžhot
0
5.
24. II.TŔÍDA sk.BD
10.6.2018, TC BORS CLUB-STK Břeclav - Sokol Lanžhot
0
6.
24. II.TŔÍDA sk.BD
17.6.2018, Sokol Lanžhot - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
1
7.
24. II.TŔÍDA sk.BD
24.6.2018, TK TILIA Brno - Sokol Lanžhot
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6
13.01.2018

TK Zlín (C - 400), K: 4/-

32>16 Mikulcová Nela- Vrzalová Tereza6:1, 2:1, scr.
získané body: 0 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŘÍDA BS
5.5.2018, Sokol Lanžhot - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
1
1.
III.TŘÍDA CS
28.4.2018, TJ Sokol Uherský Brod - Sokol Lanžhot B
0
2.
III.TŘÍDA CS
19.5.2018, TK Kyjov - Sokol Lanžhot B
1
3.
III.TŘÍDA CS
26.5.2018, Sokol Lanžhot B - TJ Jiskra Strážnice
0
4.
III.TŘÍDA CS
9.6.2018, Orel jednota Uherský Brod - Sokol Lanžhot B
1
5.
III.TŘÍDA CS
16.6.2018, Sokol Lanžhot B - TK Fatra Napajedla
3
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŘÍDA BS
5.5.2018, Sokol Lanžhot - TENIS SLOVÁCKO z.s. B
1
1.
III.TŘÍDA CS
28.4.2018, TJ Sokol Uherský Brod - Sokol Lanžhot B
0
2.
III.TŘÍDA CS
19.5.2018, TK Kyjov - Sokol Lanžhot B
1
3.
III.TŘÍDA CS
26.5.2018, Sokol Lanžhot B - TJ Jiskra Strážnice
0
4.
III.TŘÍDA CS
9.6.2018, Orel jednota Uherský Brod - Sokol Lanžhot B
1
5.
III.TŘÍDA CS
16.6.2018, Sokol Lanžhot B - TK Fatra Napajedla
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9