Český tenisový svaz

Sedláková Barbora

Datum narození:
05.02.2006
Platnost reg. do:
06.10.2019
Klub:
TK Znojmo
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Znojmo
280 (9)
403 (4)
 
 
2018
TK Znojmo
175 (12)
501 (4)
 
 
2019
TK Znojmo
151 (1)
271 (6)
 
 
2020
TK Znojmo
 
122 (12)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

Sokol Zábřeh (C - 400), K: 6/-

27
2
08.12.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 500), K: 8/8

30
3
15.12.2018, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 4/4

10
4
28.12.2018, LA CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (B - 500), K: 8/8

0
5
05.01.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 400), K: 4/4

15
6
08.01.2019, Halový okresní přebor Znojmo

TK Znojmo (P - 400), K: 4/4

20
7
12.01.2019, Mladcová Open 2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 6/5

0
8
26.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/8

0
9
02.02.2019

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

20
10
23.02.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 400), K: 4/4

30
11
02.03.2019, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 4/4

15
12
23.03.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 400), K: 4/4

15
13
30.03.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 4/4

10
14
19.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 5/4

15
15
18.05.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

10
16
23.06.2019, Okresní přebor Znojmo

TK Znojmo (P - 200), K: 4/4

30
17
29.06.2019

LTC Humpolec (C - 200), K: 4/4

15
18
06.07.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

15
19
12.07.2019, Tesla Cup 2019

Tenisový klub Tesla Brno (C - 200), K: 4/4

15
20
20.07.2019

SHARK Brno (C - 200), K: 4/4

10
21
27.07.2019, Memoriál L.Chramosty

LTC Beroun, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
22
15.08.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 300), K: 8/8

0
23
17.08.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

30
24
20.08.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 4/-

0
25
07.09.2019

Jiskra Otrokovice (B - 300), K: 8/8

0
26
28.09.2019

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
352/26

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

Sokol Zábřeh (C - 400), K: 6/-

-
2
08.12.2018, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (B - 500), K: 8/8

16
3
15.12.2018, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 4/4

7
4
28.12.2018, LA CUP

TJ Jiskra Havlíčkův Brod (B - 500), K: 8/8

0
5
05.01.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 400), K: 4/4

0
6
08.01.2019, Halový okresní přebor Znojmo

TK Znojmo (P - 400), K: 4/4

15
7
12.01.2019, Mladcová Open 2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 6/5

0
8
26.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/8

0
9
02.02.2019

SK Raketa o.s. (C - 400), K: 4/4

10
10
23.02.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 400), K: 4/4

10
11
02.03.2019, Tudutenis

TJ Sokol Bedřichov Jihlava (C - 400), K: 4/4

15
12
23.03.2019, Babolat Cup

TK Znojmo (C - 400), K: 4/4

10
13
30.03.2019, ŽLTC CUP

ŽLTC Brno (C - 400), K: 4/4

10
14
19.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 5/4

15
15
18.05.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/4

15
16
23.06.2019, Okresní přebor Znojmo

TK Znojmo (P - 200), K: 4/4

15
17
29.06.2019

LTC Humpolec (C - 200), K: 4/4

15
18
06.07.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

10
19
12.07.2019, Tesla Cup 2019

Tenisový klub Tesla Brno (C - 200), K: 4/4

7
20
20.07.2019

SHARK Brno (C - 200), K: 4/4

15
21
27.07.2019, Memoriál L.Chramosty

LTC Beroun, z.s. (C - 200), K: 4/4

15
22
15.08.2019, HTK Třebíč

HTK Třebíč (B - 300), K: 8/8

0
23
17.08.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 200), K: 4/4

15
24
20.08.2019, WILSON CUP

SK Tenis Tišnov (C - 200), K: 4/-

-
25
07.09.2019

Jiskra Otrokovice (B - 300), K: 8/8

0
26
28.09.2019

Slovácký TK Břeclav (C - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
230/24

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
I.TŘÍDA S
27.4.2019, TK Spartak Jihlava B - TK Znojmo
3
2.
I.TŘÍDA S
4.5.2019, TK Znojmo - TC Brno. B
0
3.
I.TŘÍDA S
11.5.2019, SK Tenis Tišnov - TK Znojmo
0
4.
I.TŘÍDA S
25.5.2019, TK Znojmo - ŽLTC Brno C
3
5.
I.TŘÍDA S
15.6.2019, TK Znojmo - Jiskra Otrokovice
0
6.
I.TŘÍDA S
22.6.2019, TC Bajda Kroměříž - TK Znojmo
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
I.TŘÍDA S
27.4.2019, TK Spartak Jihlava B - TK Znojmo
3
2.
I.TŘÍDA S
4.5.2019, TK Znojmo - TC Brno. B
0
3.
I.TŘÍDA S
11.5.2019, SK Tenis Tišnov - TK Znojmo
11
4.
I.TŘÍDA S
25.5.2019, TK Znojmo - ŽLTC Brno C
0
5.
I.TŘÍDA S
15.6.2019, TK Znojmo - Jiskra Otrokovice
0
6.
I.TŘÍDA S
22.6.2019, TC Bajda Kroměříž - TK Znojmo
0
 Družstva celkem (4hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21