Český tenisový svaz
Datum:
26.-27.09.
Pořadatel:
SPORT EDEN Beroun (C - 250)
Místo konání:
Beroun
Kódové číslo:
616236
Dvorců + povrch:
3 umělá antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Sudík Radek
Na Boru 191
267 21 Tmaň
Tel. (1):
602380218
E-mail:
radeksudik@seznam.cz
Internet:
www.sporteden.cz/

Poznámka pořadatele:

POZOR!
VZHLEDEM K VELMI NEPŘÍZNIVÉ PŘEDPOVĚDI NA SOBOTU
SE ZAČÁTEK TURNAJE POSOUVÁ NA NEDĚLI 27.9.
Kluci začnou v Ne od 8:30, holky cca kolem 12:30.
Bude upřesněno v rozpisu zápasů podle počtu prezentovaných.
PREZENTACE zůstává v platnosti dnes, tj. Pá 25.9. mezi 17 a 18hod na tel 602380218.
Pavouk a rozpis zápasů na neděli kolem 19 hod.
Dvouhra 3. set supertiebreak
Čtyřhra 3. set supertiebreak a pravidlo No add .
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Lencová Tereza 01.11.2007 Tempo Praha
338
6
144
 
29.08.2020 20:24:21
2.
Jarolímková Nikol Marie 15.03.2008 Open Tennis Club
342
6
101
 
14.09.2020 13:00:14
3.
Krajnikovská Anna 13.07.2006 Lokomotiva Beroun
342
6
 
volná karta
19.09.2020 07:01:39
4.
Hrdinová Sofie 06.03.2008 TENIS-CENTRUM DTJ HK
472
4
81
 
15.09.2020 08:09:52
5.
Mrázková Amálie 11.12.2007 Dioss Nýřany
538
4
546
 
29.07.2020 08:51:54
6.
Piskáčková Tereza 27.06.2006 LTC Beroun, z.s.
538
4
 
 
22.09.2020 18:16:26
7.
nováková julie 10.12.2006 TK Vodní stavby Plzeň
645
3
 
volná karta
21.09.2020 20:35:37
8.
Tvrzská Karolína 28.01.2008 SPORT EDEN Beroun
674
3
207
 
09.06.2020 23:09:44
9.
Samešová Nella 25.03.2008 TJ Dobřany - Tělovýchovná jednota
674
3
173
 
19.08.2020 09:58:10
10.
Brůhová Valentina 26.12.2007 SPORT EDEN Beroun
796
3
380
 
24.06.2020 23:07:54
11.
Čermáková Jana Klára 27.04.2008 LTC Slovan Kladno
845
1
216
 
17.04.2020 22:30:19
12.
Kacbundová Natálie 18.09.2006 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
845
1
 
 
31.08.2020 14:40:54
13.
Kopecká Lucie 30.08.2008 TK Ruzyně Praha
845
1
211
volná karta
31.08.2020 21:39:15
14.
Boboková Michaela 30.08.2007 TJ Radlice
845
1
474
 
07.09.2020 11:35:45
15.
Bezděková Nicol 13.04.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
845
1
313
 
08.09.2020 14:25:46
16.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Maříková Calista 03.07.2007 Pála Vízner Tennis z.s.
845
1
 
 
24.09.2020 07:53:11

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kecková Andrea 07.08.2008 SK Aritma Praha
845
1
358
odhlášeno hráčem
19.07.2020 10:43:44
2.
Svobodová Vanessa 27.07.2009 LTC Modřany 2005
796
3
90
odhlášeno hráčem
21.07.2020 23:13:27
3.
Růžičková Tereza 23.01.2008 TK EZE Olomouc z.s.
319
6
64
odhlášeno hráčem
06.09.2020 18:19:23
4.
Raková Viola 07.06.2008 LTC Kolín
845
1
546
odhlášeno hráčem
06.09.2020 21:12:49
5.
Nguyenová Michaela 25.08.2006 TK Pelhřimov
252
9
 
odhlášeno hráčem
11.09.2020 17:28:52
6.
Tešková Sára 02.01.2008 Wilson tenis centrum z.s.
674
3
118
odhlášeno hráčem
13.09.2020 09:22:44
7.
Havlová Michaela 10.11.2007 1. Vestecká sportovní o.s.
845
1
582
odhlášeno hráčem
16.09.2020 17:34:30
8.
Glaserová Eva 19.02.2008 TK Kročehlavy
845
1
945
odhlášeno hráčem
18.09.2020 10:41:39
9.
Vávrová Veronika 25.04.2008 SK OAZA Praha
845
1
945
odhlášeno hráčem
18.09.2020 12:02:54
10.
Urbanova Berenika 11.03.2007 SK HAMR, z.s.
244
9
66
odhlášeno hráčem
18.09.2020 18:45:46
11.
Dvořáková Sophie 07.08.2009 TK Neridé
796
3
130
IS: kolizní přihláška
19.09.2020 12:00:25
12.
Vallová Valentina 06.06.2007 ŽLTC Brno
217
9
59
odhlášeno hráčem
19.09.2020 14:41:01
13.
Těšínská Klárka 10.10.2008 TK Škoda Plzeň z.s.
845
1
241
odhlášeno hráčem
19.09.2020 19:18:10
14.
Šturcová Nikola 31.10.2008 LTC Modřany 2005
845
1
63
odhlášeno hráčem
19.09.2020 20:51:47
15.
Cajthamlová Eliška 08.05.2009 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
845
1
347
odhlášeno hráčem
19.09.2020 22:23:25
16.
Zdeňková Anna 25.03.2009 TK Slavia Plzeň
411
4
55
odhlášeno hráčem
19.09.2020 23:20:52
17.
Bicencová Anna 16.02.2008 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
845
1
625
IS: kolizní přihláška
20.09.2020 12:00:23
18.
Loubrová Karolína 19.01.2007 SPORT EDEN Beroun
845
1
542
IS: lhůta 8 dní
20.09.2020 17:40:31
19.
Polanská Natálie 21.04.2007 Lokomotiva Zdice
472
4
594
odhlášeno hráčem
21.09.2020 09:14:36
20.
Oberlanderová Natálie 23.03.2007 Sokol Smíchov I.
845
1
684
odhlášeno pořadatelem
24.09.2020 11:32:23
21.
Neffová Dominika 21.07.2006 Sokol Smíchov I.
845
1
 
odhlášeno pořadatelem
24.09.2020 11:32:38
22.
Blumertová Aneta 14.06.2007 TK Žatec
845
1
616
odhlášeno hráčem
24.09.2020 15:41:41
23.
Kainráthová Gabriela 19.04.2007 SKT Planá n.Luž.
529
4
283
odhlášeno pořadatelem
24.09.2020 20:22:50
24.
Hessová Adriana 10.11.2008 Tenisklub Cheb
770
3
204
odhlášeno hráčem
25.09.2020 14:38:28