Český tenisový svaz

Krajnikovská Anna

Datum narození:
13.07.2006
Platnost reg. do:
03.03.2019
Klub:
Lokomotiva Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
LTC Beroun, z.s.
756 (4)
 
 
 
2018
LTC Beroun, z.s.
759 (4)
 
 
 
2019
Lokomotiva Beroun
307 (1)
423 (4)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
38- III.třída C
26.5.2018 NT 10.6.2018, TK Roja Příbram z.s. - Lokomotiva Beroun B
1
2.
38- III.třída C
5.5.2018 NT 20.5.2018, Sokol Králův Dvůr - Lokomotiva Beroun B
3
3.
38- III.třída C
28.4.2018 NT 6.5.2018, Lokomotiva Beroun B - Lokomotiva Zdice
0
4.
38- III.třída C
16.6.2018 NT 24.6.2018, Spartak Rožmitál - Lokomotiva Beroun B
1
5.
38- III.třída C
23.6.2018 NT 30.6.2018, TK Hořovice - Lokomotiva Beroun B
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
38- III.třída C
26.5.2018 NT 10.6.2018, TK Roja Příbram z.s. - Lokomotiva Beroun B
1
2.
38- III.třída C
5.5.2018 NT 20.5.2018, Sokol Králův Dvůr - Lokomotiva Beroun B
2
3.
38- III.třída C
28.4.2018 NT 6.5.2018, Lokomotiva Beroun B - Lokomotiva Zdice
0
4.
38- III.třída C
16.6.2018 NT 24.6.2018, Spartak Rožmitál - Lokomotiva Beroun B
1
5.
38- III.třída C
23.6.2018 NT 30.6.2018, TK Hořovice - Lokomotiva Beroun B
3
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
41 Středočeská liga - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2018 NT 5.5.2018, Lokomotiva Beroun - TK Bohutín, z.s.
0
1.
48 - III. třída C
24.6.2018 NT 1.7.2018, Lokomotiva Beroun B - Sokol Králův Dvůr
3
2.
48 - III. třída C
10.6.2018 NT 16.6.2018, LTC Rakovník - Lokomotiva Beroun B
3
3.
48 - III. třída C
6.5.2018 NT 19.5.2018, Lokomotiva Beroun B - LTC Rudná
3
4.
48 - III. třída C
27.5.2018 NT 2.6.2018, Lokomotiva Beroun B - F.H.TK Dobřichovice
1
5.
48 - III. třída C
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Beroun B - Lokomotiva Beroun B
3
 Družstva celkem (2hra)
13
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
41 Středočeská liga - O putovní pohár prezidenta ČTS
29.4.2018 NT 5.5.2018, Lokomotiva Beroun - TK Bohutín, z.s.
0
1.
48 - III. třída C
24.6.2018 NT 1.7.2018, Lokomotiva Beroun B - Sokol Králův Dvůr
2
2.
48 - III. třída C
10.6.2018 NT 16.6.2018, LTC Rakovník - Lokomotiva Beroun B
2
3.
48 - III. třída C
6.5.2018 NT 19.5.2018, Lokomotiva Beroun B - LTC Rudná
2
4.
48 - III. třída C
27.5.2018 NT 2.6.2018, Lokomotiva Beroun B - F.H.TK Dobřichovice
1
5.
48 - III. třída C
20.5.2018 NT 26.5.2018, LTC Beroun B - Lokomotiva Beroun B
1
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
19