Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A
Pořadatel:  severomoravský
Datum:  11.-15.08.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Otypka Matouš
 
 
 
Klír Lukáš
6:1, 6:2
 
Krahulec Jan
6:4, 6:3
 
Samek Jiří
6:0, 6:3
 
Vašenka Daniel
0:6, 6:4, 6:4
 
 
6:0, 6:1
 
Neuwirth Filip
 
Častulík Marek
6:0, 6:3
 
 
 
Homola Patrik
6:1, 6:2
 
Viznar Alan
6:4, 6:2
 
Káňa Filip
7:5, 6:1
 
Dokoupil Přemysl
6:1, 6:0
 
 
7:5, 6:3
 
Nápravník Adam
 
Mikula Jakub
6:3, 6:3
 
 
 
Onderka Roman
4:6, 6:4, 6:2
 
Opálka Matyas
6:3, 6:2
 
Janík Petr
2:6, 6:4, 6:0
 
Nováček Filip
7:5, 6:2
 
 
6:2, 2:6, 6:3
 
Čech Filip
 
David Tomáš
6:4, scr.
 
 
 
Klakurka Lukáš
6:0, 6:3
 
Zlatohlávek Tomáš
6:0, 7:5
 
Guráš Martin
3:6, 6:3, 6:4
 
Valenta Radim
6:3, 6:7, 6:3
 
 
6:1, 6:0
 
Myslivec Šimon
 
Zeithamel David
2:1, scr.
 
 
 
Čáňo Šimon
6:1, 6:4
 
Klemens Filip
1:6, 6:2, 6:3
 
Ichnovský Marek
6:2, 6:4
 
Čech Jan
6:0, 6:3
 
 
6:3, 6:4
 
Jupa Jakub
 
Padevět Jonáš
6:2, 7:5
 
 
 
Spirka Simon
6:3, 6:3
 
Černý Jakub
6:4, 7:6
 
Mrůzek Štěpán
6:2, 5:7, 6:2
 
Duda Adam
6:3, 6:4
 
 
7:5, 6:1
 
Postupa Richard
 
Vejšický Oldřich
5:7, 6:2, 6:4
 
 
 
Kozumplík Michal
7:6, 5:7, 6:4
 
Jindáček Jiří
6:0, 6:2
 
Barrow Timothy
6:4, 6:4
 
Křenek Kristián
6:0, 6:3
 
 
6:3, 6:3
 
Apltauer Filip
 
Šťastný Zoran
6:2, 4:6, 7:5
 
 
 
Krischke Adam
6:4, 6:3
 
Barniak Radek
6:0, 6:2
 
Koplík Tadeáš
6:3, 6:3
 
Vašíř Adam
6:3, 6:2
 
 
6:0, 6:3
 
Prachař Jakub
 
Poznámka pořadatele: Program PONDĚLÍ 14.8.: 8.30 hod Otypka-Čech, Zeithamel-Vejšický, následuje finále dvouhry a finále čtyřhry. Hráči čtyřhry zavolají v 10.00 hod na tel. 603 464 720 (ing. Jiří Rola) pro upřesnění času pro odehrání finále čtyřhry.
Počet účastníků48
NasazeníBH
Otypka Matouš 1445
Prachař Jakub 3035
Mikula Jakub 3235
Postupa Richard 3935
Nápravník Adam 6330
Myslivec Šimon 6430
Vejšický Oldřich 7125
Zeithamel David 7425
Kategorie : 12Součet BH: 260
Kódové číslo akce: 512165

Vejšický Oldřich - Mikula Jakub
 
 
 
Viznar Alan - Samek Jiří
6:3, 6:3
 
Barniak Radek - Ichnovský Marek
6:0, 6:1
 
Kozumplík Michal - Valenta Radim
6:4, 6:4
 
 
 
 
6:1, 7:5
 
Duda Adam - Zeithamel David
 
Nápravník Adam - Apltauer Filip
7:5, 6:2
 
 
 
Klemens Filip - Krahulec Jan
5:7, 6:4, 1:0
 
Onderka Roman - Klakurka Lukáš
6:4, 6:0
 
Mrůzek Štěpán - Zlatohlávek Tomáš
6:2, 6:1
 
Krischke Adam - Jindáček Jiří
6:2, 6:4
 
 
6:2, 3:6, 1:0
 
Padevět Jonáš - Jupa Jakub
 
Častulík Marek - David Tomáš
6:0, 6:1
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Guráš Martin - Čech Jan
 
Křenek Kristián - Nováček Filip
4:6, 6:1, 1:0
 
Dokoupil Přemysl - Opálka Matyas
6:4, 6:3
 
 
7:5, 6:3
 
Postupa Richard - Neuwirth Filip
 
Klír Lukáš - Myslivec Šimon
4:6, 6:4, 1:0
 
 
 
 
7:5, 6:1
 
Káňa Filip - Homola Patrik
 
Vašenka Daniel - Čáňo Šimon
6:2, 6:0
 
Janík Petr - Spirka Simon
6:1, 3:6, 1:0
 
 
3:6, 6:2, 1:0
 
Prachař Jakub - Vašíř Adam
 
Počet dvojic21
NasazeníBH
Prachař Jakub 3035
Mikula Jakub 3235
Postupa Richard 3935
Nápravník Adam 6330
Myslivec Šimon 6430
Vejšický Oldřich 7125
Zeithamel David 7425
Častulík Marek 7925
Kategorie : 12Součet BH: 240
Kódové číslo akce: 514165

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Harajda Michal12.04.2005TK Na Dolině o.s.
Mališ Šimon17.08.2003TK AGROFERT Prostějov
Čurlej Michal20.09.2004TK Radegast
Kysilko Oliver06.09.2003TO TJ Nový Jičín
Křesina Adam06.01.2004TK PRECHEZA Přerov o.s.

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Barniak Radek09.02.2004TK TJ Ostrava