Český tenisový svaz
Datum:
08.-11.07.
Pořadatel:
Lokomotiva Beroun (C - 250)
Místo konání:
Beroun Na Ostrově
Kódové číslo:
516038
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
32
Prezentace v
St do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Blecha Václav
Dobrovského 791
266 01 Beroun
Tel. (1):
603167766
E-mail:
vasekblecha@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace sms na číslo 603167766 ve středu 8.7. mezi 16 a 18 hodinou. Hrací plán a pořadí utkání na čtvrtek 9.7. bude na webu do 20.00 hodin.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Sudik David 15.09.2006 SPORT EDEN Beroun
204
12
 
 
06.07.2020 21:51:08
2.
Zedek Jakub 20.11.2007 SK Meteor Praha
412
6
176
 
02.07.2020 21:33:51
3.
Hrach Vít 29.05.2007 Lokomotiva Zdice
442
6
345
 
06.07.2020 19:05:41
4.
Kubec Filip 07.04.2007 SK HAMR, z.s.
452
6
58
 
07.07.2020 12:46:02
5.
Mareš Karel 18.09.2006 TK Lokomotiva Plzeň z.s.
502
6
 
 
23.06.2020 19:15:54
6.
Andr Marek 11.04.2008 SK Meteor Praha
560
4
123
 
07.07.2020 16:02:36
7.
Nedvěd Ondřej 25.04.2007 LTK TEPLICE o.s.
674
4
297
 
31.05.2020 19:25:18
8.
Kraus Matyáš 19.05.2007 LTC Beroun, z.s.
720
4
331
 
24.04.2020 10:50:21
9.
Dolenský Vojtěch 01.08.2007 Lokomotiva Beroun
720
4
345
 
21.06.2020 21:47:53
10.
Košvanec Mikuláš Pavel 24.12.2007 TCD Donovalská
761
4
231
 
07.07.2020 10:41:19
11.
Slaboch Tomáš 27.06.2008 LTC Beroun, z.s.
932
3
300
 
01.04.2020 00:41:42
12.
Votava Lukáš 05.03.2009 Lokomotiva Zdice
985
3
335
 
01.04.2020 00:19:21
13.
STRNAD Daniel 21.07.2007 LTC Slovan Kladno
1044
1
542
 
07.06.2020 08:47:00
14.
Valenta Šimon 09.07.2009 Lokomotiva Beroun
1044
1
492
 
01.07.2020 20:14:37
15.
Fodor Jan 26.09.2008 Lokomotiva Beroun
1044
1
 
 
02.07.2020 19:13:11
16.
Kecek Martin 17.07.2007 SK Aritma Praha
1044
1
324
 
04.07.2020 14:17:30
17.
Freiberg Radim 25.06.2008 TJ Tatran Střešovice
1044
1
325
 
05.07.2020 21:57:31
18.
Rudenko Aleksei 10.04.2007 DTJ Jinonice
1044
1
 
 
06.07.2020 19:04:12
19.
Milota Martin 04.06.2007 TK Slavia Plzeň
1044
1
648
 
07.07.2020 13:17:36
20.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
21.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
22.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
23.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
24.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
25.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
26.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Novotný Adam 06.09.2007 TK Sokolov
651
4
157
odhlášeno hráčem
18.06.2020 16:17:17
2.
Kalina Tobiáš 16.10.2007 TCEN Hrádek nad Nisou
1044
1
687
odhlášeno hráčem
19.06.2020 00:24:49
3.
Janda Michal 06.11.2008 T.J. Sokol Lety
1044
1
422
odhlášeno hráčem
21.06.2020 18:57:53
4.
Svoboda Patrik 14.08.2009 I.ČLTK Praha
1044
1
133
odhlášeno hráčem
24.06.2020 20:24:26
5.
Valentini Diego 28.04.2007 TK Hořovice
1044
1
1272
odhlášeno hráčem
28.06.2020 08:58:43
6.
Čížek David 29.11.2007 LTC České Budějovice,z.s.
1044
1
321
odhlášeno hráčem
30.06.2020 18:56:27
7.
Kollert Jonáš 23.07.2008 TK Neridé
1044
1
130
odhlášeno hráčem
01.07.2020 07:46:53
8.
Klokov Martin 23.10.2008 LTC Slovan Kladno
1044
1
351
odhlášeno hráčem
01.07.2020 21:52:49
9.
Hrabánek Petr 05.01.2007 Slavoj Český Brod
701
4
199
IS: lhůta 5 dní
02.07.2020 00:06:09
10.
Sirotek Oskar 22.11.2008 TJ Spoje Praha
1044
1
232
odhlášeno hráčem
02.07.2020 06:19:44
11.
Doležal Oliver 22.02.2007 SK Tenis Kladno
1044
1
589
odhlášeno hráčem
02.07.2020 10:58:53
12.
Mařata Jan 28.02.2010 Lokomotiva Beroun
1044
1
 
odhlášeno hráčem
02.07.2020 15:00:59
13.
Dlouhý Jan 23.11.2007 LTC Slovan Kladno
833
3
438
odhlášeno hráčem
05.07.2020 23:25:01
14.
Hrabánek Jan 25.02.2009 Slavoj Český Brod
816
3
294
odhlášeno pořadatelem
07.07.2020 10:24:53
15.
Sklenička Michal 24.03.2006 TK EMA o.s.
1044
1
 
odhlášeno hráčem
07.07.2020 14:30:38