Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A2 O pohár primátora města Havířov
Pořadatel:  TK Havířov
Datum:  22.-26.05.
Věk. kategorie:  starší žactvo
Hlavní soutěž
Otypka Matouš
 
 
 
Hrdina Aleš
6:1, 6:3
 
Apltauer Filip
6:2, 6:1
 
Duda Adam
6:3, 5:7, 6:2
 
Dokoupil Přemysl
6:3, 6:4
 
 
6:3, 6:3
 
Novák Jakub
 
Machala Martin
2:6, 6:4, 6:4
 
 
 
Polách Felipe
4:0, scr.
 
Bartoň Hynek
6:1, 6:3
 
Padevět Jonáš
5:7, 7:5, 6:3
 
Neuwirth Filip
6:3, 1:6, 6:1
 
 
6:3, 6:1
 
Alan Matyáš
 
Baum Štěpán
6:3, 6:1
 
 
 
Jupa Jakub
6:1, 6:3
 
Vrba Lukáš
6:2, 6:0
 
Viznar Alan
6:1, 6:0
 
Nováček Filip
7:5, 6:3
 
 
6:1, 6:1
 
Kratochvíl Ondřej
 
Vejšický Oldřich
7:5, 6:2
 
 
 
Opálka Matyas
6:4, 7:5
 
Onderka Roman
6:2, 6:0
 
Klemens Filip
6:0, 6:0
 
Křesina Adam
6:0, 6:2
 
 
7:6 (6), 6:3
 
Křepinský Tomáš
 
Nápravník Adam
7:6 (2), 6:4
 
 
 
Křížek Matěj
7:5, 6:2
 
Káňa Filip
6:0, 6:2
 
Hovorka Patrik
6:4, 6:3
 
Šmída Lucas
6:1, 6:2
 
 
6:4, 6:2
 
Palán David
 
Zeithamel David
6:2, 7:6 (3)
 
 
 
Guráš Martin
6:1, 6:4
 
Spirka Simon
6:4, 6:3
 
Novotný Šimon
6:1, 5:7, 6:4
 
Černý Jakub
7:5, 6:3
 
 
7:6 (3), 6:1
 
Zapletal Josef
 
Postupa Richard
6:1, 6:2
 
 
 
Růžička Tomáš
6:3, 2:6, 6:1
 
Glocman Michal
6:0, 6:3
 
Křenek Kristián
6:1, 6:1
 
Čech Jan
3:6, 6:1, 6:3
 
 
6:3, 6:0
 
Šťastný Zoran
 
Myslivec Šimon
7:6 (4), 6:3
 
 
 
Vašíř Adam
6:2, 6:2
 
Kozumplík Michal
6:2, 6:4
 
Petr Vojtěch
5:7, 6:1, 6:3
 
Valenta Radim
6:4, 6:2
 
 
7:5, 6:2
 
Landfeld Vít
 
Rozhodčí turnaje: Marcel Kubátko, Ing.Petr Špok, David Špok
Poznámka pořadatele: Program na pátek 26.5.2017 v 9.00 - finále dvouhry,
Počet účastníků48
NasazeníBH
Otypka Matouš 1445
Landfeld Vít 2345
Baum Štěpán 2445
Zapletal Josef 2945
Alan Matyáš 3335
Postupa Richard 3935
Křepinský Tomáš 4135
Nápravník Adam 6330
Kategorie : 12Součet BH: 315
Kódové číslo akce: 512016

Otypka Matouš - Baum Štěpán
 
 
 
Káňa Filip - Glocman Michal
6:3, 6:3
 
Valenta Radim - Spirka Simon
6:3, 6:4
 
Kozumplík Michal - Onderka Roman
6:1, 6:3
 
 
 
 
scr.
 
Nápravník Adam - Kratochvíl Ondřej
 
Zeithamel David - Křepinský Tomáš
6:0, 6:2
 
 
 
Neuwirth Filip - Padevět Jonáš
7:6 (2), 7:6 (5)
 
Duda Adam - Novák Jakub
1:6, 6:4, 1:0 (8)
 
Dokoupil Přemysl - Vrba Lukáš
6:3, 0:6, 1:0 (10)
 
Polách Felipe - Čech Jan
6:1, 3:6, 1:0 (4)
 
 
6:3, 6:4
 
Křížek Matěj - Hovorka Patrik
 
Šťastný Zoran - Šmída Lucas
6:2, 0:6, 1:0 (3)
 
 
 
Bartoň Hynek - Vejšický Oldřich
6:2, 6:0
 
Vašíř Adam - Jupa Jakub
6:1, 6:2
 
Guráš Martin - Petr Vojtěch
7:5, 7:6 (4)
 
Apltauer Filip - Křesina Adam
7:5, 6:3
 
 
5:7, 6:0, 1:0 (8)
 
Postupa Richard - Myslivec Šimon
 
Hrdina Aleš - Palán David
7:6 (2), 6:3
 
 
 
 
6:3, 6:4
 
Novotný Šimon - Růžička Tomáš
 
Černý Jakub - Opálka Matyas
6:2, 6:1
 
Nováček Filip - Klemens Filip
1:6, 6:2, 1:0 (9)
 
 
6:1, 7:6 (1)
 
Zapletal Josef - Alan Matyáš
 
Počet dvojic22
NasazeníBH
Otypka Matouš 1445
Baum Štěpán 2445
Zapletal Josef 2945
Alan Matyáš 3335
Postupa Richard 3935
Křepinský Tomáš 4135
Nápravník Adam 6330
Myslivec Šimon 6430
Kategorie : 12Součet BH: 300
Kódové číslo akce: 514016

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Klír Lukáš05.07.2004TCG Karlovy Vary
Kremser Filip12.04.2005SK JC Sport Opava
Laciga Bruno29.11.2004I.NTC Olomouc
Vácha Lukáš16.07.2004TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
Hradil Tomáš03.02.2003SK HAMR, z.s.
Foltas Dominik23.01.2004TK PRECHEZA Přerov o.s.
Kysilko Oliver06.09.2003TO TJ Nový Jičín
Holiš Šimon13.07.2004Rožnovský tenisový klub
Bušek Kryštof28.08.2003TJ Sokol Vysočany
Častulík Marek26.03.2003TK Milo Olomouc
Čáňo Šimon23.03.2004TK Na Dolině o.s.