Český tenisový svaz

Neoficiální výsledky

Název:  Oblastní přebor
Pořadatel:  Praha
Datum:  22.-26.05.
Věk. kategorie:  dorost
Bartůňková Nikola
 
Bartůňková
 
 
Bartůňková
Kasková Valentýna
6:2, 6:2
 
Surovčíková
Surovčíková Sára
6:2, 6:1
 
Bartůňková
Kotrčová Eliška
6:0, 6:4
 
Heřmanová
Heřmanová Barbora
6:0, 2:6, 6:2
 
Neumannová
 
6:3, 6:2
 
Neumannová
Neumannová Lucie
 
 
Starečková Viktorie
 
Starečková
 
 
Starečková
Suchá Amy
6:2, 5:7, 6:4
 
Slavíková
Slavíková Emma
6:2, 6:1
 
Šafářová
Látalová Adéla
6:3, 6:0
 
Látalová
Svěcená Kristýna
6:1, 6:0
 
Šafářová
 
6:0, 6:1
 
Šafářová
Šafářová Zdena
 
Pávková Katrin
 
Pávková
 
 
Syrová
Syrová Natálie
6:4, 6:4
 
Syrová
Knížová Jana
6:1, 6:1
 
Syrová
Mrázová Laura
6:1, 6:2
 
Machková
Machková Natálie
7:5, 6:0
 
Machková
 
3:6, 6:4, 6:3
 
Agovič
Agovič Lejla
 
 
Hažmuková Viktorie
 
Hažmuková
 
 
Jandová Nela
Jandová Nela
6:3, 2:6, 6:3
 
Jandová Nela
Líbalová Jolana
6:2, 5:7, 6:2
 
Mihoková
Jandová Sára
6:3, 6:4
 
Jandová Sára
Venclová Nela
6:3, 3:6, 6:0
 
Mihoková
 
6:3, 6:0
 
Mihoková
Mihoková Petra
 
Zámečníková Kristina
 
Zámečníková
 
 
Zámečníková
Šimková Barbara
6:0, 6:1
 
Kodešová
Kodešová Klára
6:1, 6:2
 
Zámečníková
Horáčková Viktorie
7:5, 6:2
 
Horáčková
Peldová Nikola
6:0, 6:3
 
Kalousková
 
6:0, 6:3
 
Kalousková
Kalousková Sylvie
 
 
Nováčková Karolína
 
Nováčková
 
 
Nováčková
Dvořáková Kristýna
6:3, 6:0
 
Šmejdířová
Šmejdířová Josefína
6:2, 6:7, 7:6
 
Dejnožková
Zítková Karolína
3:6, 6:4, 6:3
 
Zítková
Junová Aneta
6:4, 6:2
 
Dejnožková
 
6:1, 6:2
 
Dejnožková
Dejnožková Tereza
 
Sedláková Barbora
 
Sedláková
 
 
Valentová
Sittová Adéla
6:3, 6:2
 
Valentová
Valentová Tereza
6:1, 6:0
 
Valentová
Paterová Natálie
6:3, 6:1
 
Paterová
Hrbková Lenka
6:1, 7:6
 
Paterová
 
6:3, 6:2
 
Pešková
Pešková Johana
 
 
Štěpánová Terezie
 
Štěpánová
 
 
Mlenská
Bervid Victoria
6:2, 6:2
 
Mlenská
Mlenská Sára
6:1, 6:0
 
Mlenská
Dolejší Eliška
scr.
 
Tomcová
Tomcová Štěpánka
6:0, 6:0
 
Havlíčková
 
6:0, 3:6, 6:4
 
Havlíčková
Havlíčková Lucie
 
Rozhodčí turnaje: Jitka Kleisnerová
Poznámka pořadatele: Hráčka Havlíčková nenastoupila k utkání 3. kola pro bolest ramene. Čtvrtfinále se bude hrát v pondělí od 9:00.


Tisková PDF verze hracího plánu

Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Benáčanová Eliška04.04.2005TK Ruzyně Praha