Český tenisový svaz
Název:
CT TK Škoda Plzeň z.s.
Datum:
19.-22.09.
Pořadatel:
TK Škoda Plzeň z.s. (B - 400)
Místo konání:
Plzen,Luční ul.60a
Kódové číslo:
416173
Dvorců + povrch:
10 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
So do 09:00 hod.
Kontaktní osoba:
Ing. Hrdina Jiří
Pod Košutkou 16
323 00 Plzeň
Tel. (1):
603572023
Tel. (2):
775217237
E-mail:
tkskodaplzen@seznam.cz
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Kadlecová Simona 04.11.2002 TK Slavia Plzeň
51
20
 
 
01.09.2020 12:59:14
2.
Hertlová Veronika 01.12.2004 TK Škoda Plzeň z.s.
60
15
 
 
24.06.2020 07:28:56
3.
Kroupová Natálie 18.05.2003 TK Slavia Plzeň
82
15
 
 
27.07.2020 14:37:11
4.
Čákorová Jana 11.06.2003 TK Slavia Plzeň
97
12
 
 
30.08.2020 09:58:19
5.
Bláhová Ema Albína 15.09.2003 Slavoj Český Brod
110
12
 
 
08.09.2020 17:51:35
6.
Šilhavá Aneta 03.06.2004 Severočeská tenisová o.s.
111
12
 
 
29.08.2020 17:38:51
7.
Šulcová Valerie 22.09.2003 TO SK Mělník
112
12
 
 
11.04.2020 08:35:53
8.
Hrádková Eliška 27.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
112
12
 
 
20.08.2020 11:35:08
9.
Horská Zuzana 09.11.2003 TCG Karlovy Vary
118
12
 
 
06.09.2020 17:04:23
10.
Vavříková Adéla 02.08.2004 LTC České Budějovice,z.s.
137
12
 
 
22.08.2020 21:28:17
11.
Heřmanová Barbora 06.02.2005 SK HAMR, z.s.
144
12
46
 
15.09.2020 08:04:17
12.
Jílková Denisa 02.04.2004 TK Slavia Plzeň
145
12
 
 
08.07.2020 08:33:35
13.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
153
9
25
 
20.08.2020 13:37:18
14.
Trinerová Darja 01.09.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
182
9
115
 
24.08.2020 10:27:17
15.
Musilová Valérie 18.09.2003 TJ Spoje Praha
193
9
 
 
25.05.2020 11:09:14
16.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 TK Olymp Praha
195
9
51
 
03.06.2020 10:29:38
17.
Jandová Sára 25.10.2005 TC VŠ Praha
200
9
426
 
29.08.2020 19:22:21
18.
Charvátová Nela 26.06.2006 Severočeská tenisová o.s.
219
9
18
 
22.05.2020 15:14:37
19.
Beránková Bára 27.03.2003 TC Jičín
223
9
 
 
12.09.2020 09:45:24
20.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
232
6
61
 
15.04.2020 14:45:10
21.
Havlová Libuše 28.05.2005 SK Tenis Duchcov
257
6
386
 
15.09.2020 07:52:41
22.
Willanderová Katrin 11.08.2006 TCG Karlovy Vary
277
6
69
 
08.09.2020 11:41:46
23.
Fuksová Natalie 04.09.2005 TCG Karlovy Vary
325
6
91
 
11.05.2020 20:54:01
24.
Oktiabreva Alisa 26.07.2008 TK Sparta Praha
407
4
85
 
30.08.2020 21:33:06
25.
Gabrielová Aneta 28.09.2006 LTC Mladá Boleslav z.s.
491
4
102
 
03.09.2020 17:50:08
26.
Šůsová Tereza 07.01.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
531
4
195
 
13.07.2020 07:28:09
27.
Bláhová Natalie 02.05.2006 Slavoj Český Brod
805
1
302
 
08.09.2020 18:03:09
28.
Lepková Simona 31.12.2007 TK Škoda Plzeň z.s.
805
1
693
 
17.09.2020 12:20:13
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
33.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
34.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Poláková Tereza 15.06.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
70
15
 
odhlášeno hráčem
24.06.2020 22:29:05
2.
Hranáčová Kristýna 20.03.2004 Severočeská tenisová o.s.
28
25
 
odhlášeno hráčem
22.08.2020 14:25:58
3.
Klemšová Simona 13.02.2007 TK Bohutín, z.s.
805
1
161
odhlášeno hráčem
25.08.2020 10:56:16
4.
Šárová Lucie 23.04.2006 Wilson tenis centrum z.s.
298
6
90
odhlášeno hráčem
30.08.2020 10:28:31
5.
Prepslová Agáta 13.05.2005 I.ČLTK Praha
172
9
231
odhlášeno hráčem
30.08.2020 17:55:25
6.
Zástěrová Lucie 17.03.2005 TK Zlín
99
12
29
odhlášeno hráčem
31.08.2020 17:23:38
7.
Dufková Nela 20.11.2004 TK Hlinsko
108
12
 
odhlášeno hráčem
01.09.2020 09:53:06
8.
Vetráková Aneta 25.12.2003 TK Škoda Plzeň z.s.
121
12
 
odhlášeno hráčem
02.09.2020 19:01:22
9.
Sedláková Barbora 22.01.2002 TJ Sokol Vysočany
43
20
 
odhlášeno hráčem
03.09.2020 21:20:04
10.
Kotzmannová Emma 19.01.2006 ITS Tennis Club, z.s.
805
1
199
odhlášeno hráčem
05.09.2020 13:08:33
11.
Neštická Anna Marie 13.03.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
805
1
138
odhlášeno hráčem
05.09.2020 16:26:58
12.
Říhová Lucie 31.12.2005 Severočeská tenisová o.s.
98
12
26
odhlášeno hráčem
07.09.2020 16:20:49
13.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TK PRECHEZA Přerov o.s.
25
25
 
odhlášeno hráčem
08.09.2020 08:45:27
14.
Čiháková Kateřina 10.06.2002 LTC České Budějovice,z.s.
48
20
 
odhlášeno hráčem
10.09.2020 12:53:05
15.
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha
200
9
15
odhlášeno hráčem
10.09.2020 16:28:44
16.
Rundová Stella Viktorie 10.05.2006 F.H.TK Dobřichovice
260
6
81
odhlášeno hráčem
11.09.2020 09:50:59
17.
Panchartek Anna 12.03.2004 TK AGROFERT Prostějov
47
20
 
odhlášeno hráčem
11.09.2020 19:40:43
18.
Nováčková Karolína 26.02.2003 TK Sport Kolovraty
58
20
 
odhlášeno hráčem
11.09.2020 21:01:12
19.
Drukerová Liliana Tucky 28.07.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
104
12
 
IS: kolizní přihláška
12.09.2020 12:00:26
20.
Navrátilová Magdalena 05.04.2005 Tennis Hill Havířov o.s.
340
6
80
odhlášeno hráčem
12.09.2020 19:20:26
21.
Hažmuková Viktorie 14.02.2005 I.ČLTK Praha
84
15
8
odhlášeno hráčem
12.09.2020 20:14:35
22.
Knížová Jana 19.08.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
208
9
 
odhlášeno hráčem
12.09.2020 21:29:30
23.
Katzerová Ellen 27.03.2007 TK TOLA
805
1
88
odhlášeno hráčem
12.09.2020 21:29:34
24.
Kopecká Adéla 06.06.2006 Slavoj Stod
694
3
302
odhlášeno hráčem
13.09.2020 07:55:44
25.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
613
3
115
odhlášeno hráčem
13.09.2020 08:08:54
26.
Bláhová Nela 02.05.2006 Slavoj Český Brod
734
3
158
odhlášeno hráčem
13.09.2020 08:23:49
27.
Hejdová Hana 02.09.2002 TK Spartak Jihlava
118
12
 
odhlášeno hráčem
13.09.2020 10:26:14
28.
Davidová Natali 27.01.2006 TK Zlín
125
12
33
odhlášeno hráčem
13.09.2020 10:43:50
29.
Kubíková Lucie Marie 04.09.2003 TK Neridé
53
20
 
odhlášeno hráčem
13.09.2020 11:09:47
30.
Slišková Lucie 04.12.2005 Start České Budějovice
805
1
169
odhlášeno hráčem
13.09.2020 11:20:41
31.
Urbanová Lucie 14.02.2006 TK AGROFERT Prostějov
73
15
9
odhlášeno hráčem
13.09.2020 11:39:47
32.
Fuková Ines 10.05.2005 LTK Klatovy
716
3
469
odhlášeno hráčem
13.09.2020 11:45:25
33.
Oktiabreva Anastasiia 06.02.2006 SK HAMR, z.s.
251
6
71
IS: kolizní přihláška
13.09.2020 12:00:47
34.
Birnerová Tereza 13.09.2003 LTC České Budějovice,z.s.
143
12
 
odhlášeno hráčem
13.09.2020 18:41:39
35.
Šimonovská Tereza 03.08.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
208
9
27
odhlášeno hráčem
14.09.2020 18:56:55
36.
Pancová Julie 31.03.2007 TK Slavia Plzeň
541
4
60
odhlášeno hráčem
17.09.2020 09:04:57
37.
Krejzová Andrea 02.01.2004 Severočeská tenisová o.s.
59
20
 
odhlášeno hráčem
17.09.2020 22:06:43
38.
Paterová Natálie 28.06.2005 TK Olymp Praha
169
9
21
odhlášeno hráčem
17.09.2020 22:33:50
39.
Caisová Šárka 24.04.2004 LTC České Budějovice,z.s.
180
9
 
odhlášeno hráčem
18.09.2020 11:34:07
40.
Jilkova Michaela 05.10.2005 TJ Lokomotiva Veselí n.L.
443
4
69
odhlášeno hráčem
18.09.2020 12:59:25