Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  Lob cup
Pořadatel:  Lob S.A. Bohnice, zs
Datum:  25.-27.01.
Věk. kategorie:  dorost
Fantová Kristýna
 
 
 
Opletalová Emma
6:1, 6:1
 
Hajšmanová Klára
6:2, 6:3
 
Stoneová Tereza
7:5, 7:5
 
Kasková Valentýna
6:1, 6:3
 
Nouzová  Lucie
6:1, 6:1
 
Trinerová Darja
7:6, 6:3
 
Leipnerová Anna
2:6, 6:2, 1:0
 
 
 
Ječmínková Karolína
6:4, 6:2
 
Dejmková Anna
6:2, 6:3
 
Šulcová Markéta
6:3, 6:2
 
Baničová Adela
6:1, 6:3
 
 
6:3, 6:1
 
Šmejdířová Josefína
 
Knížová Jana
6:4, 6:3
 
 
 
Proctor Natalie
6:1, 6:3
 
Oktiabreva Alisa
6:0, 6:0
 
Jahodová Sandra
6:2, 4:6, 1:0
 
Benešová Sára
6:2, 6:4
 
 
6:0, 6:0
 
Surovčíková Sára
 
Sváčková Veronika
6:0, 6:0
 
 
 
Studena Michaela
6:3, 6:4
 
 
 
Hajšmanová Zita
6:2, 6:1
 
Sudiková Dominika
6:0, 6:2
 
 
scr.
 
Kroupová Natálie
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Poznámka pořadatele: Hráčka Kroupová Natálie je penalizována lhůtou 8 dní za nedostavení se do turnaje po prezentaci a následném vylosování-rozhodnutím STÚ ČTS byla zrušena její účast na turnaji B (Plzeň)-v termínu 1.2.-4.2.
Počet účastníků24
NasazeníBH
Fantová Kristýna 8115
Kroupová Natálie 8215
Leipnerová Anna 1669
Surovčíková Sára 1799
Trinerová Darja 1829
Knížová Jana 2089
Sváčková Veronika 2149
Šmejdířová Josefína 2566
Kategorie : 4Součet BH: 81
Kódové číslo akce: 402077

Agovič Lejla - Oktiabreva Anastasiia
 
 
 
Kasková Valentýna - Šmejdířová Josefína
6:3, 6:2
 
Stoneová Tereza - Ječmínková Karolína
6:3, 6:1
 
Opletalová Emma - Dejmková Anna
6:3, 3:6, 1:0
 
Baničová Adela - Sudiková Dominika
6:3, 6:4
 
 
6:1, 6:1
 
Knížová Jana - Oktiabreva Alisa
 
Rozhodčí turnaje: Knížek Jiří (platná licence AV do 31.12.2022)
Počet dvojic6
NasazeníBH
Agovič Lejla 12212
Knížová Jana 2089
Oktiabreva Anastasiia 2516
Šmejdířová Josefína 2566
Sudiková Dominika 2796
Kasková Valentýna 2936
Oktiabreva Alisa 4074
Baničová Adela 4164
Kategorie : 4Součet BH: 53
Kódové číslo akce: 404077

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Fuková Ines10.05.2005LTC Sušice

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Ječmínková Karolína16.03.2009TK Sparta Praha
Nouzová Lucie18.05.2005SK HAMR, z.s.
Agovič Lejla11.06.2003LOB S.A. Bohnice, z.s.
Oktiabreva Anastasiia06.02.2006SK HAMR, z.s.