Český tenisový svaz

Baničová Adela

Datum narození:
14.02.2006
Platnost reg. do:
06.12.2019
Klub:
LTC Slovan Kladno
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
LTC Slovan Kladno
688 (4)
 
 
 
2018
LTC Slovan Kladno
388 (6)
664 (3)
 
 
2019
LTC Slovan Kladno
420 (1)
597 (3)
 
 

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Kladno a Rakovník

TK Stochov (P - 100), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Kladno a Rakovník

TK Stochov (P - 100), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
02 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Slovan Kladno B - F.H.TK Dobřichovice B
0
2.
02 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Slovan Kladno B - SK Tenis Kladno
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
02 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Slovan Kladno B - F.H.TK Dobřichovice B
0
2.
02 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Slovan Kladno B - SK Tenis Kladno
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
25 - III.třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Slovan Kladno B - TJ TK Neratovice B
0
2.
25 - III.třída A
19.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Slovan Kladno B - TJ Sokol Hostivice
1
3.
25 - III.třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Lány - LTC Slovan Kladno B
0
4.
25 - III.třída A
2.6.2019 NT 8.6.2019, TK Stochov - LTC Slovan Kladno B
4
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
25 - III.třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Slovan Kladno B - TJ TK Neratovice B
1
2.
25 - III.třída A
19.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Slovan Kladno B - TJ Sokol Hostivice
1
3.
25 - III.třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Lány - LTC Slovan Kladno B
1
4.
25 - III.třída A
2.6.2019 NT 8.6.2019, TK Stochov - LTC Slovan Kladno B
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Slovan Kladno - WILSON Tenis Centrum
0
2.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Slovan Kladno - TC VITALITY Březnice
0
3.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Slovan Kladno - Lokomotiva Zdice
0
4.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenisový klub Mníšek - LTC Slovan Kladno
0
5.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, SK Tenis Kladno - LTC Slovan Kladno
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Slovan Kladno - WILSON Tenis Centrum
0
2.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Slovan Kladno - TC VITALITY Březnice
0
3.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Slovan Kladno - Lokomotiva Zdice
0
4.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenisový klub Mníšek - LTC Slovan Kladno
0
5.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, SK Tenis Kladno - LTC Slovan Kladno
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0