Český tenisový svaz
Název:
TC Head tour
Datum:
18.-20.01.
Pořadatel:
1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500)
Místo konání:
Vestec, Praha-západ
Kódové číslo:
306071
Dvorců + povrch:
4 koberec s granulemi
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
16
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Polák Jiří
Sportovní 456
252 42 Vestec
Tel. (1):
777773139
E-mail:
recepce@teniscentrum.com

Poznámka pořadatele:

TURNAJ JE ROZŠÍŘEN NA 24 HRÁČŮ. HRAJE SE S MÍČI HEAD.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Krischke Adam 03.05.2003 TK Radošovice
109
15
 
prezentováno
07.01.2020 14:40:13
2.
Barták Antonín 27.01.2003 TK Radošovice
178
12
 
prezentováno
14.01.2020 11:29:13
3.
Janko Antonín 15.11.2003 Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
202
12
 
volná karta,prezentováno
15.01.2020 16:45:58
4.
Hujo Ondřej 05.10.2004 LTK TEPLICE o.s.
216
12
 
 
20.11.2019 22:56:43
5.
Kneys Radek 22.09.2004 LTC České Budějovice,z.s.
256
9
 
prezentováno
26.12.2019 16:34:50
6.
Arefe Tarkan 20.11.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
325
9
 
volná karta,prezentováno
13.01.2020 11:37:06
7.
Dvořák Štěpán 10.09.2004 LTC České Budějovice,z.s.
358
6
 
prezentováno
29.12.2019 14:31:17
8.
Watzek Jonáš 29.02.2004 SK Aritma Praha
416
6
 
volná karta,prezentováno
15.01.2020 09:36:11
9.
Vrba Jakub 14.02.2005 TK Sparta Praha
434
6
18
prezentováno
27.11.2019 21:35:41
10.
Doubek Vojtěch 16.08.2005 F.H.TK Dobřichovice
499
6
22
prezentováno
19.12.2019 16:36:18
11.
Olšanský Filip 08.10.2003 Sokol Říčany
704
4
 
prezentováno
15.01.2020 10:35:00
12.
Soukup Albert 02.10.2005 TK Sparta Praha
718
4
483
prezentováno
06.01.2020 20:17:59
13.
Kolářík Jakub 13.04.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
718
4
34
volná karta,prezentováno
15.01.2020 10:13:46
14.
Kříž Nikolas 30.08.2005 Tenis klub Jindřichův Hradec z.s.
1076
3
147
přijat,prezentováno
13.01.2020 08:24:48
15.
Voláček Oliver 10.06.2004 SK OAZA Praha
1077
1
 
prezentováno
11.01.2020 15:44:10
16.
Frýdl Václav 08.12.2002 TO TJ Slovan Varnsdorf
1077
1
 
prezentováno
15.01.2020 10:38:50

Náhradníci

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Forgács Alex Gabriel 02.08.2004 1. Vestecká sportovní o.s.
646
4
 
přijat,prezentováno
15.01.2020 15:14:44
2.
Cihelka Jan 16.10.2002 F.H.TK Dobřichovice
237
9
 
přijat,prezentováno
15.01.2020 19:19:21
3.
Šupka Štěpán 02.01.2003 LTC Zbraslav
240
9
 
přijat,prezentováno
15.01.2020 21:27:25
4.
Durovič Boris 26.08.2005 I.ČLTK Praha
532
4
19
přijat,prezentováno
16.01.2020 10:56:33
5.
Rieser Frederik William 31.12.2006 TK Škoda Plzeň z.s.
1077
1
162
přijat,prezentováno
16.01.2020 18:27:00
6.
Němeček Václav 05.01.2004 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
161
12
 
přijat,prezentováno
17.01.2020 09:50:16
7.
Skřička Jan 03.11.2004 TJ Radlice
410
6
 
přijat,prezentováno
17.01.2020 10:39:06
8.
Šťastný Zoran 10.06.2003 TK Olymp Praha
92
20
 
přijat,prezentováno
17.01.2020 15:01:34
9.
Šafář Petr 24.01.2004 TK Start Praha-Topolka
462
6
 
přijat,prezentováno
17.01.2020 15:35:54

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Peroutka Matěj 21.09.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
578
4
107
odhlášeno hráčem
22.12.2019 10:16:55
2.
Stauch Daniel 27.08.2006 LTC Modřany 2005
1077
1
56
odhlášeno hráčem
06.01.2020 14:17:03
3.
Vild Ondřej 19.01.2004 TK Slavia Plzeň
153
12
 
odhlášeno hráčem
09.01.2020 10:22:27
4.
Kec Martin 22.01.2005 SK Matchball Česká Lípa
1077
1
231
odhlášeno hráčem
10.01.2020 10:38:12
5.
Soukup Adam 24.11.2006 I.ČLTK Praha
1077
1
40
odhlášeno hráčem
11.01.2020 10:15:36
6.
Ungerman Otakar 07.12.2004 TK Start Praha-Topolka
945
3
 
odhlášeno hráčem
11.01.2020 11:47:14
7.
Bien Daniel 05.05.2006 TK Sparta Praha
718
4
59
odhlášeno hráčem
11.01.2020 18:39:28
8.
Ben Ahmed Adam 17.12.2003 LOB S.A. Bohnice, z.s.
270
9
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 10:14:43
9.
Šiler Martin 15.02.2005 Sokol Říčany
347
6
68
odhlášeno hráčem
12.01.2020 11:21:14
10.
Fáček Jan 03.08.2005 TK Sparta Praha
234
9
23
odhlášeno hráčem
12.01.2020 11:30:19
11.
Dvorský Adam 23.07.2002 TK Žatec
343
6
 
odhlášeno hráčem
12.01.2020 13:04:42
12.
Mach Jan 05.05.2004 LTC České Budějovice,z.s.
150
12
 
odhlášeno hráčem
14.01.2020 10:12:27
13.
Ščurek Oliver 06.11.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
315
9
 
odhlášeno hráčem
15.01.2020 21:18:21
14.
Židů Petr 21.01.2005 TJ LTC Poděbrady
514
4
120
odhlášeno hráčem
16.01.2020 14:05:46
15.
Říha Adam 12.04.2004 TK Neridé
295
9
 
odhlášeno hráčem
17.01.2020 11:55:39