Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Pořadatel:  Tenis Cibulka
Datum:  28.-30.12.
Věk. kategorie:  dorost
Kopecký Maxmilián Albert
 
 
 
Rychetský  Matyáš
6:2, 6:3
 
Sudik David
6:3, 6:3
 
Klofáč Tobiáš
6:1, 6:3
 
 
 
Stauch Tomáš
6:1, 6:2
 
 
 
Jungmann Tomáš
6:4, 0:6, 1:0
 
 
 
Škrdlant Matěj
6:1, 7:5
 
Šafrata Jan
6:0, 6:0
 
Suchánek Jakub
6:0, 6:2
 
Voláček Oliver
6:0, 6:0
 
Arefe Tarkan
6:4, 6:4
 
 
 
Voleský Jakub
7:6, 6:4
 
 
 
Suchánek Ondřej
6:0, 6:0
 
Čech Michal
6:1, 6:3
 
Matouš Filip Alec
6:2, 7:6
 
Císař Šimon
6:4, 7:5
 
Novák Marek
6:0, 6:0
 
 
 
Matějíček Petr
6:2, 3:1, scr.
 
 
 
Trojan Filip
6:2, 6:2
 
Stehlík Matěj
6:2, 6:1
 
Pelikán Daniel
7:5, 6:4
 
Frýdl Václav
6:4, 6:4
 
 
6:1, 6:1
 
Slabihoudek Matěj
 
Rozhodčí turnaje: Jakovec Lukáš (platná licence B do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: Neregistrovaný Hráč 15 --- Slabihoudek Matěj
Počet účastníků23
NasazeníBH
Kopecký Maxmilián Albert 13315
Slabihoudek Matěj 14315
Novák Marek 2479
Jungmann Tomáš 3129
Arefe Tarkan 3259
Matějíček Petr 3576
Voleský Jakub 3696
Stauch Tomáš 3796
Kategorie : 4Součet BH: 75
Kódové číslo akce: 302040

Slabihoudek Matěj - Kopecký Maxmilián Albert
 
Sudik David - Rychetský  Matyáš
6:2, 6:1
 
Arefe Tarkan - Voláček Oliver
6:2, 6:3
 
Císař Šimon - Matouš Filip Alec
6:2, 6:1
 
Suchánek Jakub - Suchánek Ondřej
3:6, 6:1, 1:0
 
Stauch Tomáš - Jungmann Tomáš
6:1, 6:2
 
Klofáč Tobiáš - Petrofský David
6:1, 6:0
 
Novák Marek - Matějíček Petr
6:2, 6:2
 
Rozhodčí turnaje: Jakovec Lukáš (platná licence B do 31.12.2021)
Poznámka pořadatele: Neregis....---- Matej Slabihoudek
Počet dvojic8
NasazeníBH
Kopecký Maxmilián Albert 13315
Slabihoudek Matěj 14315
Novák Marek 2479
Jungmann Tomáš 3129
Arefe Tarkan 3259
Matějíček Petr 3576
Stauch Tomáš 3796
Suchánek Jakub 4756
Kategorie : 4Součet BH: 75
Kódové číslo akce: 304040

Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Slabihoudek Matěj18.08.2002LTC Beroun, z.s.
Frýdl Václav08.12.2002TO TJ Slovan Varnsdorf
Trojan Filip18.04.2005TJ Sokol Liboc
Matějíček Petr20.07.2005ITS Tennis Club, z.s.
Císař Šimon22.05.2005TK Ruzyně Praha
Petrofský David07.06.2007LOB S.A. Bohnice, z.s.