Český tenisový svaz

Oficiální výsledky

Název:  A6
Pořadatel:  Lokomotiva Praha
Datum:  20.-24.09.
Věk. kategorie:  dospělí
Hlavní soutěž
Svobodová Monika
 
 
 
Švadlenková Tereza
7:5, 6:0
 
Těhníková Ema
6:2, 4:6, 6:2
 
 
6:2, 6:3
 
Heinzová Izabela
 
 
4:6, 6:2, 6:4
 
Vajsejtlová Tereza
 
Havrlíková Adéla
7:5, 6:2
 
 
 
Břicháčková Sabina
6:4, 6:1
 
Bohatová Zuzana
6:4, 6:0
 
Kulhavá Veronika
5:0, scr.
 
Kroisová Adéla
6:1, 6:1
 
 
6:2, 6:1
 
Nováková Karolína
 
Novotná Nikola
scr.
 
 
 
Šelmátová Kateřina
7:5, 6:0
 
Kalousková Sylvie
7:5, 6:1
 
 
6:3, 7:5
 
Abeldinova Alla
 
 
6:4, 7:6 (4)
 
Horáková Petra
 
Slivová Markéta
6:2, 3:0, scr.
 
 
 
Fruhvirtová Brenda
6:2, 6:2
 
Charvátová Vivien
6:0, 6:0
 
Kubíková Patricie
6:2, 6:2
 
Kněžková Nelly
6:1, 7:5
 
 
3:6, 6:2, 6:2
 
Dörreová Adéla
 
Petruželová Markéta
6:0, 6:1
 
 
 
Nová Andrea
6:2, 6:3
 
Dejnožková Tereza
7:6, 6:4
 
Dvořáková Kristýna
7:5, 6:3
 
Havlíčková Lucie
6:0, 6:0
 
 
7:5, 6:2
 
Lebišová Veronika
 
Zeminová Markéta
6:1, 6:0
 
 
 
Tocháčková Tereza
7:5, 6:4
 
 
 
Nováková Klára
6:3, 6:4
 
Kopecká Anna Marie
6:2, 6:2
 
 
7:6 (4), 6:1
 
Pektorová Hana
 
Sirotková Šarlota Sofie
5:7, 7:5, 6:4
 
 
 
Talpová Dominika
6:2, 2:6, 6:3
 
Jelínková Daniela
6:2, 6:2
 
Bedrnová Kristýna
4:6, 6:4, 7:5
 
Kubíková Lucie Marie
4:6, 6:2, 7:5
 
 
scr.
 
Němcová Eliška
 
Maršálková Nicol
6:1, 6:2
 
 
 
Králová Lucie
6:0, 6:1
 
 
 
Krejzová Andrea
6:4, 6:1
 
Štruplová Julie
6:2, 6:2
 
 
5:7, 7:6 (2), 6:4
 
Polanská Tereza
 
Počet účastníků44
NasazeníBH
Svobodová Monika 4025
Polanská Tereza 4725
Pektorová Hana 5125
Novotná Nikola 5225
Dörreová Adéla 6420
Petruželová Markéta 6520
Sirotková Šarlota Sofie 6920
Nováková Karolína 7620
Kategorie : 12Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 212097

Svobodová Monika - Novotná Nikola
 
 
 
Lebišová Veronika - Jelínková Daniela
6:7, 6:0, 1:0 (6)
 
Šelmátová Kateřina - Bíbová Tereza
6:2, 6:0
 
Vajsejtlová Tereza - Petruželová Markéta
6:2, 6:1
 
Štruplová Julie - Kubíková Lucie Marie
7:5, 6:2
 
Havlíčková Lucie - Dejnožková Tereza
7:5, 7:5
 
Břicháčková Sabina - Němcová Eliška
6:4, 6:4
 
Talpová Dominika - Kroisová Adéla
6:4, 6:3
 
Kopecká Anna Marie - Fraňková Nikola
6:1, 6:1
 
Nová Andrea - Sirotková Šarlota Sofie
3:6, 6:4, 1:0 (7)
 
Dörreová Adéla - Horáková Petra
6:3, 4:6, 1:0 (5)
 
Kalousková Sylvie - Charvátová Vivien
6:3, 6:4
 
Kubíková Patricie - Nováková Karolína
6:1, 4:6, 1:0 (5)
 
Maršálková Nicol - Abeldinova Alla
7:5, 6:1
 
Polanská Tereza - Pektorová Hana
3:6, 6:2, 1:0 (3)
 
Počet dvojic15
NasazeníBH
Svobodová Monika 4025
Polanská Tereza 4725
Pektorová Hana 5125
Novotná Nikola 5225
Dörreová Adéla 6420
Petruželová Markéta 6520
Sirotková Šarlota Sofie 6920
Nováková Karolína 7620
Kategorie : 12Součet BH: 180
Kódové číslo akce: 214097

Kvalifikace
Tisková PDF verze hracího plánu

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří byli přihlášeni a nedostavili se
jméno hráčedatum narození
klub
Pokorná Barbora09.11.2001TJ Start Ostrava - Poruba, z.s.
Křtěnová Sonja21.07.1998SK HAMR, z.s.
Homolková Nikola11.04.2001TK Pelhřimov
Přibylová Veronika24.12.1999TK Sparta Praha
Matochová Sandra30.12.2000SPORTOVNÍ KLUB POLICIE MAJÁK z.s.
Nováčková Karolína26.02.2003TK Sport Kolovraty
Lavičková Kristýna24.01.2002TK Sparta Praha

OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se
jméno hráčedatum narození
klub
Fraňková Nikola07.02.1988TK Mokrá-Horákov