Český tenisový svaz
Název:
Poděbradský pohár 2019
Datum:
03.-06.08.
Pořadatel:
TJ LTC Poděbrady (B - 400)
Kódové číslo:
216046
Dvorců + povrch:
7 antuka
Míče:
Wilson
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Kolařík Jiří
Jana Opletala 683
29001 Poděbrady
Tel. (1):
607669366
E-mail:
jirka1793@gmail.com

Poznámka pořadatele:

Prezentace hráček formou SMS na číslo - 607 669 366 v pátek od 16:30 do 18:00. Rozlosování včetně časového harmonogramu bude k dispozici na webu nejpozději do 20:00.
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Novotná Nikola 01.11.1998 LTC Pardubice
52
25
 
-
28.07.2019 14:13:17
2.
Křtěnová Sonja 21.07.1998 SK HAMR, z.s.
74
20
 
-
01.08.2019 07:37:16
3.
Slivová Markéta 27.10.1997 Slavoj Český Brod
82
15
 
-
21.07.2019 21:35:37
4.
Filip Kateřina 01.09.1999 I.ČLTK Praha
85
15
 
 
28.07.2019 14:15:37
5.
Wasserbauerová Adéla 18.09.1998 LTC Pardubice
90
15
 
-
01.08.2019 16:57:27
6.
Zeminová Markéta 27.11.1996 TK Start Praha-Topolka
101
15
 
-
18.03.2019 10:43:12
7.
Homolková Nikola 11.04.2001 TK Pelhřimov
110
15
176
-
09.07.2019 20:53:25
8.
Havrlíková Adéla 28.10.2001 TKX Tennis Team Krupka z.s.
113
15
46
-
23.07.2019 15:44:57
9.
Maršálková Nicol 01.07.2001 Sokol Letovice
118
15
26
-
16.07.2019 22:01:15
10.
Kroisová Adéla 21.12.1999 LTC Nový Bydžov
123
15
 
-
28.07.2019 14:13:52
11.
Nikolovová Vanesa 17.07.2001 I.ČLTK Praha
123
15
1
-
02.08.2019 17:51:45
12.
Michálková Julie 27.03.2001 1. Vestecká sportovní o.s.
152
12
323
 
18.03.2019 07:18:18
13.
Bohatová Zuzana 15.04.2001 TJ Sokol Vysočany
155
12
134
-
16.03.2019 16:51:02
14.
Matochová Sandra 30.12.2000 SPORTOVNÍ KLUB POLICIE MAJÁK z.s.
162
12
270
-
17.07.2019 11:01:22
15.
Přibylová Veronika 24.12.1999 TK Sparta Praha
176
12
 
-
19.05.2019 20:56:31
16.
Zdrůbecká Dagmar 11.11.2000 I.ČLTK Praha
184
12
279
-
02.08.2019 17:44:58
17.
Švadlenková Tereza 25.06.1999 LTC Pardubice
185
12
 
-
02.08.2019 17:41:34
18.
Nováčková Karolína 26.02.2003 TK Sport Kolovraty
201
9
35
-
20.07.2019 19:28:55
19.
Kulhavá Veronika 20.08.2001 TENIS-CENTRUM DTJ HK
215
9
195
-
16.04.2019 21:46:45
20.
Strebkova Mariya 16.08.2001 TCG Karlovy Vary
221
9
135
-
23.07.2019 11:46:49
21.
Nováková Alžběta 08.09.1998 LTC Pardubice
237
9
 
-
01.08.2019 16:58:18
22.
Talpová Dominika 21.09.2001 SK OAZA Praha
291
9
229
-
01.08.2019 16:56:58
23.
Wasserbauerová Tereza 27.03.1991 TK Hlinsko
299
9
 
-
01.08.2019 16:57:47
24.
Jeřábková Vanesa 16.05.2001 LTC Kolín
312
6
298
-
29.07.2019 21:37:18
25.
Pešková Johana 23.01.2002 1. Vestecká sportovní o.s.
481
4
161
-
30.07.2019 16:33:19
26.
Dvořáková Kristýna 14.11.2003 Tenis Cibulka
631
4
214
-
02.08.2019 17:45:59
27.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
28.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
29.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
30.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
31.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
32.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Němcová Eliška 28.06.2001 TK Škoda Plzeň z.s.
95
15
70
odhlášeno hráčem
11.07.2019 21:10:27
2.
Vlčková Karolína 17.10.2000 TJ Spoje Praha
48
25
32
odhlášeno hráčem
19.07.2019 11:49:08
3.
Jelínková Daniela 02.10.2002 TENIS-CENTRUM DTJ HK
172
12
62
odhlášeno hráčem
21.07.2019 07:39:33
4.
Dohnalová Rozálie 25.07.2002 TK PRECHEZA Přerov o.s.
143
12
250
odhlášeno hráčem
21.07.2019 19:06:41
5.
Lamiová Klára 14.06.2001 TJ Lázně Bělohrad
146
12
53
odhlášeno hráčem
22.07.2019 10:20:50
6.
Maršálková Aneta 06.03.2005 Sokol Letovice
1030
1
 
odhlášeno hráčem
26.07.2019 14:43:45
7.
Moravcová Adéla 10.09.2003 TO SK Žamberk
87
15
30
odhlášeno hráčem
26.07.2019 22:00:39
8.
Kubíková Patricie 06.01.2004 TK Sparta Praha
150
12
16
IS: kolizní přihláška
27.07.2019 12:00:08
9.
Melnikova Aleksandra 31.07.2002 Lokomotiva Praha
1030
1
 
odhlášeno hráčem
27.07.2019 18:09:05
10.
Kulhánková Aneta 10.04.1998 ŽLTC Brno
165
12
 
odhlášeno hráčem
28.07.2019 11:50:41
11.
Bedrnová Kristýna 06.09.2001 TC VŠ Praha
163
12
103
odhlášeno hráčem
30.07.2019 11:43:28
12.
Hubičková Magdalena 19.08.2000 TK FZŠ Trávníčkova
111
15
272
odhlášeno hráčem
01.08.2019 15:09:24
13.
Nováková Karolína 26.10.2002 TK Slavia Plzeň
76
20
15
odhlášeno hráčem
01.08.2019 18:38:48
14.
Šelmátová Kateřina 23.06.2001 TK Neridé
159
12
654
odhlášeno pořadatelem
02.08.2019 17:42:27