Český tenisový svaz

Jeřábková Vanesa

Datum narození:
16.05.2001
Platnost reg. do:
18.01.2020
Klub:
LTC Kolín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2012
LTC Kolín
407 (6)
 
 
 
2013
LTC Kolín
261 (9)
 
 
 
2014
LTC Kolín
393 (1)
 
 
 
2015
LTC Kolín
 
300 (6)
 
 
2016
LTC Kolín
 
311 (1)
423 (4)
 
2017
LTC Kolín
 
 
570 (3)
782 (3)
2018
LTC Kolín
 
 
300 (6)
 
2019
LTC Kolín
 
 
298 (6)
312 (6)

Dospělí - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/-

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dospělí - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.06.2019, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 8/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
03 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Kolín - TK PTA Kolín
0
2.
03 - I. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, Slavoj Český Brod B - LTC Kolín
0
1.
05 - II. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Kolín B - Sokol Týnec n.L.
4
2.
05 - II. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Starý Kolín - LTC Kolín B
0
3.
05 - II. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK Mnichovo Hradiště - LTC Kolín B
4
4.
05 - II. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Kolín B - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
 Družstva celkem (2hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
03 - I. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, LTC Kolín - TK PTA Kolín
0
2.
03 - I. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, Slavoj Český Brod B - LTC Kolín
0
1.
05 - II. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, LTC Kolín B - Sokol Týnec n.L.
3
2.
05 - II. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Starý Kolín - LTC Kolín B
0
3.
05 - II. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK Mnichovo Hradiště - LTC Kolín B
4
4.
05 - II. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, LTC Kolín B - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
0
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
22 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK Čelákovice - LTC Kolín
6
2.
22 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Kolín - Slavoj Český Brod B
4
3.
22 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Mladá Boleslav B - LTC Kolín
0
4.
22 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Kolín - TC Realsport Nymburk o.s.
0
5.
22 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Kolín - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
4
6.
22 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Slavoj Žiželice - LTC Kolín
0
 Družstva celkem (2hra)
14
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
22 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK Čelákovice - LTC Kolín
5
2.
22 - I. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, LTC Kolín - Slavoj Český Brod B
0
3.
22 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, LTC Mladá Boleslav B - LTC Kolín
0
4.
22 - I. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, LTC Kolín - TC Realsport Nymburk o.s.
0
5.
22 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, LTC Kolín - Tenisový klub Benátky nad Jizerou
3
6.
22 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, Slavoj Žiželice - LTC Kolín
0
 Družstva celkem (4hra)
8
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
22