Název: | TC Head tour | Pořadatel: | 1. Vestecká sportovní o.s. | Datum: | 16.-18.11. | Věk. kategorie: | dospělí |
|
|
Michl Filip | | | | | |
| | | | | |
Koliha Matouš | 6:1, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Kubíček Jan | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Haňkovský David | 7:5, 7:5 | | | | |
| | | | | |
Gorbušin Ivan | | | 6:4, 6:4 | | |
| | | | | |
Pavlovič Max | 6:0, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Privara Peter Benjamín | | 6:0, 6:3 | | | |
| | | | | |
Mrůzek Štěpán | 7:6, 7:6 | | | | |
| | | | | |
Aregger Lars | | | | 5:7, 6:1, 1:0 (7) | |
| | | | | |
Šlachta Cyril František | 7:6, 2:1, scr. | | | | |
| | | | | |
Šafář Petr | | 6:4, 6:2 | | | |
| | | | | |
Apltauer Filip | 6:1, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Maštálka Petr | | | 6:2, 6:1 | | |
| | | | | |
Blažka Daniel | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
David Martin | | 6:1, 6:1 | | | |
| | | | | |
Růžička Václav | 6:2, 6:2 | | | | |
| | | | | |
Kazda Martin | | | | | scr. |
| | | | | |
Fáček Erik | 6:3, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Hájek Tobiáš | | 6:3, 7:6 | | | |
| | | | | |
Konšel Luděk | scr. | | | | |
| | | | | |
Forgács Alex Gabriel | | | 4:6, 7:5, 1:7 (15) | | |
| | | | | |
Vácha Daniel | 6:2, 6:3 | | | | |
| | | | | |
Olšanský Filip | | 6:2, 6:2 | | | |
| | | | | |
Kubín Marian | 6:2, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Babinciuc Ilie | | | | 6:2, 7:5 | |
| | | | | |
Bega Petr | 6:0, 6:4 | | | | |
| | | | | |
Polák David | | 6:3, 6:2 | | | |
| | | | | |
Ben Ahmed Adam | 6:0, 6:1 | | | | |
| | | | | |
Forgács Radovan | | | 7:5, 6:2 | | |
| | | | | |
Studený Jan | 6:0, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Hegenbart Max | | 6:3, 7:5 | | | |
| | | | | |
Cintl Matěj | 7:5, 6:0 | | | | |
| | | | | |
Rozhodčí turnaje: Kazdová Eva (platná licence AV do 31.12.2022) |
Poznámka pořadatele: Plán hry neděle: 10:00 Michl - Privara, Apltauer - Maštálka, Kazda - Kubín, Babinciuc - Cintl |
| Počet účastníků | 32 | Nasazení | CŽ | BH | Michl Filip | 40 | 25 | Cintl Matěj | 55 | 20 | Aregger Lars | 92 | 15 | Kubín Marian | 123 | 15 | Růžička Václav | 195 | 12 | Mrůzek Štěpán | 211 | 9 | Kazda Martin | 214 | 9 | Babinciuc Ilie | 228 | 9 |
Kategorie : 6 | Součet BH: 114 |
Kódové číslo akce: 102008 |
|
|
OFICIÁLNÍ: Hráči, kteří nebyli přihlášeni a zúčastnili se jméno hráče | datum narození | klub | Žák Kryštof | 23.08.2002 | Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. | Trčka Daniel | 20.07.1999 | TK Kopřivnice z.s. | Arendar Roman | 13.03.2000 | TJ Spoje Praha | Andres Erik | 19.05.1997 | SPORTTENIS |
|