Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: starší žactvo

51 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
50:13
103:29
674:364
14
2
TK Radošovice
Tisknout
6
1
44:19
92:42
673:424
13
3
Tenis Dobříš
Tisknout
5
2
41:22
85:52
632:453
12
4
Slavoj Český Brod
Tisknout
3
4
38:25
84:57
630:498
10
5
Lokomotiva Beroun
Tisknout
3
4
31:32
67:68
545:547
10
6
1. Vestecká sportovní
Tisknout
3
4
30:33
62:68
507:520
10
7
LTC Mladá Boleslav o.s.
Tisknout
1
6
13:50
32:104
386:704
8
8
LTC Slovan Kladno
Tisknout
0
7
5:58
13:118
215:752
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
24.6.2017 NT 1.7.2017
28
1. Vestecká sportovní Lokomotiva Beroun
5:4
10:9
87:78
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Augustýn Mikoláš
6
Sembdner Adam (H)
6
4:6
1:6
 
5
12
0
2
0
1
2.
Skřička Jan
6
Velík Lukáš
6
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
3.
Poláková Tereza
12
Větrovská Gabriela
9
6:3
6:4
 
12
7
2
0
1
0
4.
Russová Nicole
9
 
 
 
12
0
2
0
1
0
5.
Jurák Jaroslav (H)
1
Sýkora Tadeáš (H)
12
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Štyler Adam (H)
1
Loužecký Jan
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
7.
Poláková Tereza
Russová Nicole
12
9
 
 
 
12
0
2
0
1
0
8.
Augustýn Mikoláš
Skřička Jan
6
6
Sembdner Adam (H)
Sýkora Tadeáš (H)
6
12
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Jurák Jaroslav (H)
Štyler Adam (H)
1
1
Velík Lukáš
Loužecký Jan
6
1
3:6
6:1
12:10
21
17
2
1
1
0
               
87
78
10
9
5
4

Soupiska 1. Vestecká sportovní

jméno
nar.
BH
1
Augustýn Mikoláš
01.02.2003
366
6
2
Skřička Jan
03.11.2004
402
6
3
Šedivý Jan
27.11.2003
702
4
4
Šafařík Jakub (H)
18.09.2005
851
3
5
Arefe Tarkan
20.11.2004
871
3
6
Jurák Jaroslav (H)
16.05.2006
1111
1
7
Štyler Adam (H)
08.03.2005
1111
1
8
Augustýn Tadeáš
06.05.2006
1111
1
9
Peterka Ondřej
08.05.2004
1111
1
10
kukuczka alex
08.08.2006
1111
1
11
Lamža Julián
09.02.2006
1111
1
21
Pávková Katrin (H)
06.07.2005
69
20
22
Poláková Tereza
15.06.2004
141
12
23
Russová Nicole
14.04.2003
194
9
24
Kodešová Klára
28.05.2006
773
1
25
Pavelková Adéla
26.02.2006
773
1
26
Duchačová Nela
28.12.2005
773
1

Soupiska Lokomotiva Beroun

jméno
nar.
BH
1
Sembdner Adam (H)
02.09.2004
431
6
2
Velík Lukáš
17.06.2005
382
6
3
Sýkora Tadeáš (H)
10.03.2004
243
12
4
Loužecký Josef
22.12.2003
235
12
5
Loužecký Jan
03.05.2007
1111
1
6
Hirsch Oliver
02.01.2006
1111
1
7
Knobloch Jan
28.07.2006
1111
1
8
Krutina Adam
08.07.2005
1111
1
21
Zýtová Julie
01.02.2003
40
30
22
Větrovská Gabriela
08.02.2003
180
9
23
Váňová Karolína
02.01.2006
773
1
24
Školová Klára
21.01.2007
773
1