Český tenisový svaz
Název:
Oblastní přebor
Datum:
14.-16.05.
Pořadatel:
středočeský (P - 200)
Místo konání:
H-Tachlovice D-Neratovice
Kódové číslo:
816830
Dvorců + povrch:
6 antuka
Míče:
Wilson US Open
Hlavní soutěž
Počet účastníků:
48
Prezentace v
do 18:00 hod.
Kontaktní osoba:
Menda František
nám.Republiky 994/9
277 11 Neratovice
Tel. (1):
602 177 126
E-mail:
frantisekmenda@seznam.cz

Poznámka pořadatele:

Prezentace v pátek 13.5.2016 od 15,00 do 18,00 na tel. 602 177 126.
Po skončení prezentace proběhne losování a časový plán nasazení na dvorce,
který bude následně uveřejněn v poznámce pořadatele.

Na MČR ml. ž. do Mostu postupují finalistky dvouhry. Dále postoupí jedna hráčka na volnou kartuStčTS. Žádosti o tuto kartu se podávají na mail stredocesky@cztenis.cz nejpozději do 24 hodin po skončení přeborů.
L. Fiala - předseda StčTS
Změny přihlašování na turnaje minitenis a babytenis
Hráč věkové kategorie minitenis/babytenis se může přihlásit pouze na jeden turnaj ČTS v každém kalendářním týdnu. Odhlásit se z turnaje je možné nejpozději 2 dny před datem zahájení turnaje (v čase 00:00 hod.). Po této lhůtě se může přihlásit na turnaj pouze přes pořadatele.
Pořadatel turnaje má povinnost do 48 hodin od data ukončení turnaje vložit výsledky turnaje do IS jako přílohu v jakémkoli běžném formátu (.doc, .xls, .pdf, .jpg, ...).

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

1) Lhůta pro vytvoření přihlášky začíná datem publikace aktuální termínové listiny na www.cztenis.cz. Uzávěrka přihlášek na turnaj je 10 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00.

2) Hráč má možnost se přihlásit na více turnajů v jednom termínu (jedná se o přihlášky na turnaje, jejichž termíny konání se překrývají alespoň o jeden den a současně termíny zahájení se shodují nebo liší o 1 den). Vyřízení těchto kolizních přihlášek končí 6 dní před datem zahájení turnaje v čase 12:00, to znamená, že hráč ve lhůtě 10-6 dní před datem zahájení turnaje je povinen v této lhůtě odstranit z IS kolizní přihlášky a ponechat přihlášený pouze 1 turnaj na daný termín.

3) Hráč má možnost se z turnaje odhlásit bez jakéhokoliv postihu ne později než 6 dní před zahájením turnaje v čase do 12:00. Pozdější odhlášení je možné pouze prostřednictvím IS ČTS a to nejpozději do posledního dne před datem zahájení turnaje v čase 18:00 (v případě turnaje s kvalifikací do posledního dne před konáním kvalifikace). V tomto případě odhlášení se hráč nesmí po dobu 5 dní od data zahájení turnaje zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace. Odhlásí-li se hráč z turnaje později nebo se k turnaji nedostaví, nesmí se zúčastnit žádné další soutěže započítávané do klasifikace po dobu 8 dní od data zahájení turnaje.

4) Seznam účastníků turnaje je definitivně uzavřen 1 den před zahájením v čase 18:00. Pokud po tomto čase zůstane hráč v seznamu náhradníků, nebude penalizován za případnou neúčast a má právo zúčastnit se jiného turnaje.

Jak získá registrovaný hráč ČTS přihlašovací údaje do IS?

Pravidla pro přihlašování hráčů v IS ČTS

Jak získá hráč kategorie minitenis (do 7 let) a babytenis (8-9 let) přihlašovací údaje do IS?
Evidence hráčů kategorie minitenis a babytenis a žádost o zaslání přihlašovacích údajů do Informačního systému na: https://is.cztenis.cz/pristup/index.php

Jakmile obdržíte přihlašovací údaje do Informačního systému ČTS do Vašeho e-mailu, můžete se přihlašovat na turnaje jednotlivců na: https://is.cztenis.cz/

Infolinka IS: 222 333 418 v pracovních dnech od 8:30 do 16:00 hod.
E-mail: is@cztenis.cz
Jestliže se nedovoláte nebo bude linka obsazena, popište svůj dotaz pečlivě do e-mailu a pošlete na is@cztenis.cz. Špatně formulované dotazy nemohou být zodpovězeny.

Hlavní soutěž

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Šalková Dominika 28.06.2004 TK Sparta Praha
34
35
 
 
03.05.2016 11:08:02
2.
Pávková Katrin 06.07.2005 I.ČLTK Praha
52
25
 
 
15.03.2016 18:50:59
3.
Poláková Tereza 15.06.2004 TK Radošovice
56
25
 
 
14.04.2016 08:25:20
4.
Kadlecová Hana 02.06.2004 Tenisový klub Benátky nad Jizerou
89
20
 
 
12.03.2016 21:38:47
5.
Sedláčková Adéla 02.01.2004 Tenis Dobříš
130
15
 
 
11.04.2016 19:24:05
6.
Kolaříková Martina 21.03.2005 T.J. Sokol Lety
135
15
 
 
16.03.2016 14:34:44
7.
Petáková Helena 21.04.2004 F.H.TK Dobřichovice
139
15
 
 
24.03.2016 21:09:33
8.
Fantová Jana 07.11.2004 TK Neridé
150
15
 
 
06.04.2016 21:31:50
9.
Dušková Karolína 06.08.2004 LTC Modřany 2005
175
12
 
 
03.05.2016 16:30:31
10.
Krsková Eliška 26.04.2004 Sokol Říčany
191
12
 
 
30.03.2016 10:53:03
11.
Volfová Lada 13.03.2004 LTC Houštka
199
12
 
 
24.04.2016 15:40:39
12.
Moravcová Viktorie 09.09.2005 TK Písnice
233
12
 
 
16.03.2016 13:29:47
13.
Smíšková Anna 24.02.2005 TC VITALITY Březnice
239
12
 
 
15.03.2016 18:46:14
14.
Tomcová Štěpánka 06.10.2005 Pliskova Tennis Academy, z.s.
254
9
 
 
15.04.2016 16:39:24
15.
Slivková Barbora 25.01.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
282
9
 
 
26.04.2016 15:20:42
16.
Hrabánková Kateřina 01.09.2004 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
291
9
 
 
13.04.2016 20:39:29
17.
Škudrnová Sabina 01.10.2005 Tenis Dobříš
331
9
 
 
15.04.2016 16:37:55
18.
Síkelová Zuzana 17.05.2005 TJ Kralupy o.s.
406
6
 
 
15.03.2016 22:17:46
19.
Hofmanová Hana 01.09.2004 Open Tennis Club
482
6
 
 
13.05.2016 12:52:50
20.
Hašlová Markéta 05.01.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
563
4
 
 
29.04.2016 18:31:21
21.
Vlasatá Kateřina 17.09.2004 SK Tenis Kladno
618
4
 
 
11.05.2016 13:10:40
22.
Dostálová Natálie 30.05.2005 SK Tenis Kladno
636
4
 
 
11.05.2016 21:15:40
23.
Byrtusová Klára 07.02.2005 TJ TK Neratovice
679
4
 
 
11.03.2016 12:02:04
24.
Kratochvílová Alice 13.04.2005 LTC Houštka
784
4
 
 
13.05.2016 12:52:29
25.
Šulcová Markéta 27.09.2005 Tenisový klub Mníšek
929
3
 
 
30.03.2016 08:51:52
26.
Vargová Natálie 14.02.2004 SPORT EDEN Beroun
929
3
 
 
27.04.2016 20:32:32
27.
Šalková Natálie 21.06.2006 TK Neridé
1220
1
 
 
10.03.2016 21:36:24
28.
Malá Natálie 13.02.2006 TK Neridé
1220
1
 
 
10.03.2016 22:57:22
29.
Belšánová Eva 18.09.2006 TK Neridé
1220
1
 
 
10.03.2016 23:29:18
30.
Syrová Natálie 05.08.2006 I.ČLTK Praha
1220
1
 
 
11.03.2016 12:59:57
31.
Hradilová Lucie 15.09.2006 Sport club Na Zámečku
1220
1
 
 
13.03.2016 12:43:15
32.
Kopřivová Nikola 10.04.2006 TO Sokol Nehvizdy
1220
1
 
 
15.03.2016 10:26:10
33.
Peldová Nikola 04.01.2006 SK HAMR, z.s.
1220
1
 
 
15.03.2016 15:04:58
34.
Fornousova Karla 06.01.2006 Sokol Říčany
1220
1
 
 
16.03.2016 09:19:38
35.
Šárová Lucie 23.04.2006 Wilson tenis centrum z.s.
1220
1
 
 
18.03.2016 22:07:11
36.
Šílová Nela 19.05.2006 TJ Slovan Moravská Třebová,z.s.
1220
1
 
 
24.03.2016 07:36:03
37.
Prádlerová Jorika 27.07.2006 Tenisový klub Mníšek
1220
1
 
 
30.03.2016 19:15:55
38.
Sedláčková Hana 17.01.2006 LTC Houštka
1220
1
 
 
01.04.2016 22:49:11
39.
Koubová Karolína 01.01.2006 TK Sokol Horní Počernice,p.s.
1220
1
 
 
08.04.2016 21:20:15
40.
Heřmanová Barbora 28.03.2005 TJ TK Neratovice
1220
1
 
 
23.04.2016 14:49:33
41.
Hrubá Tereza 19.07.2006 Tenis & Padel klub Písečná, z.s.
1220
1
 
 
02.05.2016 22:25:45
42.
Haňkovská Veronika 06.06.2006 Sportclub Řevnice, z.s.
1220
1
 
 
10.05.2016 12:31:17
43.
Kudláčková Zuzana 28.10.2006 SK Tenis Kladno
1220
1
 
 
11.05.2016 15:37:14
44.
Langhammerová Natálie 28.09.2005 Sportclub Řevnice, z.s.
1220
1
 
 
13.05.2016 15:57:50
45.
Bláhová Nela 02.05.2006 Slavoj Český Brod
1220
1
 
 
13.05.2016 16:17:42
46.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
47.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta
48.
volná karta    
 
 
 
 
volná karta

Seznam odstraněných

#
Příjmení a jméno
nar.
klubová příslušnost
BH
CŽn
poznámka
datum přihlášení
1.
Trinerová Darja 01.09.2005 TK Škoda Plzeň z.s.
1220
1
 
odhlášeno hráčem
06.04.2016 13:04:21
2.
Horáčková Viktorie 03.08.2006 TK Olymp Praha
1220
1
 
odhlášeno hráčem
10.04.2016 19:01:37
3.
Bejlek Sára 31.01.2006 TK AGROFERT Prostějov
1220
1
 
odhlášeno hráčem
10.04.2016 21:46:10
4.
Zvěřinová Klára 04.11.2004 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
289
9
 
odhlášeno hráčem
12.04.2016 21:24:44
5.
Šimková Barbara 04.08.2006 SK Aritma Praha
1220
1
 
odhlášeno hráčem
16.04.2016 08:28:56
6.
Opletalová Emma 16.03.2006 LOB S.A. Bohnice, z.s.
1220
1
 
odhlášeno hráčem
19.04.2016 17:36:46
7.
Hanzlíčková Nela 11.10.2006 TC VITALITY Březnice
1220
1
 
odhlášeno hráčem
21.04.2016 18:15:28
8.
Vomastková Barbora 19.01.2005 Tenis Brandýs n.L.
769
4
 
odhlášeno hráčem
25.04.2016 22:51:53
9.
Lakomá Klára 17.04.2006 LTC Slovan Kladno
1220
1
 
odhlášeno hráčem
26.04.2016 12:14:30
10.
Kredbová Michaela 15.09.2004 TK Mnichovo Hradiště
243
12
 
odhlášeno hráčem
28.04.2016 20:22:41
11.
Proctor Natalie 24.02.2005 TK Scentrum Benešov, z.s.
470
6
 
odhlášeno pořadatelem
03.05.2016 10:48:35
12.
Dolejší Eliška 22.03.2006 TK Olymp Praha
1220
1
 
odhlášeno pořadatelem
03.05.2016 10:48:48
13.
Mlenská Sára 03.10.2006 TK Sparta Praha
1220
1
 
odhlášeno pořadatelem
03.05.2016 10:48:59
14.
Fialová Adéla 15.06.2005 Pála Vízner Tennis z.s.
1220
1
 
odhlášeno hráčem
05.05.2016 21:26:58
15.
Truksová Veronika 02.04.2006 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
1220
1
 
odhlášeno hráčem
06.05.2016 08:42:33
16.
Koucká Klára 27.12.2005 TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
876
3
 
odhlášeno hráčem
07.05.2016 22:46:18
17.
Stoličná Aneta 29.10.2004 TK Hořovice
992
3
 
odhlášeno hráčem
07.05.2016 23:42:28
18.
Koutská Adéla Eva 03.02.2004 TJ LTC Poděbrady
734
4
 
odhlášeno hráčem
08.05.2016 10:55:57
19.
Vašutová Agáta 30.11.2006 TK Oáza Říčany
1220
1
 
odhlášeno hráčem
10.05.2016 22:28:03
20.
Vlčková Gabriela 05.04.2004 Open Tennis Club
92
20
 
odhlášeno hráčem
12.05.2016 22:41:07
21.
Albrechtová Natálie 25.01.2006 SK OAZA Praha
1220
1
 
odhlášeno hráčem
13.05.2016 09:30:05
22.
Pavelková Petra 23.02.2004 Slavoj Český Brod
596
4
 
odhlášeno hráčem
13.05.2016 13:48:27